מונה ליזה. - מנהלת הפורום!

מונה ליזה. - מנהלת הפורום!

כפי שהבנתי יועצת 2 נחסמה בפעם השניה. איני יודעת מה הסיבה לכך, נכון שתגובותיה אינן נעימות אך היא בחורה שעומדת על שלה ומגיבה לתגובת אשר היא מקבלת. איני רואה כל סיבה לחסימתה. כמו תגובותיה ראיתי רבים שהגיבו לה בחריפות. אני חוזרת ואומרת יש כאן בת שירות עם בעיה זאת לא הדרך לבוא ולסגור לה את הדלת בפנים. אני חושבת שעליך להחזיר אותה, וכפורום לנסות להבין אותה. אין ביכולתנו לעזור לה אבל אילו נקשיב לה נוכל לעשות בכך המון. את דברי אמרתי, כמובן שההחלטה בידכם. אורית.

Mיקי_

New member
התגובות שלה עוברות על תקנון תפוז

ההחפשות והקללות האישיות עוברות לחלוטין על תקנון תפוז, וככתוב בתקנון, כל מי שעובר על ההתחייבות שבינו כגולש לבין תפוז, ראוי להחסם מגלישה בתפוז. לגבי התגובות אליה, אף הן בהחלט לא היו ראויות, ומחייבות אף הן מחיקה. אך התנהגות עיקבית טרולית בפורום, בניגוד ל"מחיקות" ספציפיות, מחייבת חסימה. זוהי דעתי, כמנהלת פורומים בתפוז (גם אם זה לא הפורום הספציפי הזה)

"קללות"

על איזה כללות את מדברת??? אני לא נתקלתי בקללה אני נתקלתי בהודעות בה מקללים אותה כגון "מפגרת" "סטומה" וכדומה ואם כבר דעתי אומרת שאותם אנשים שהגיבו כך להודעותיה אליהם גם להיחסם. את בהחלט צודקת שאין לקלל אך לא נתקלתי בקללות של יועצת 2 אומנם נתקלתי בהודעות בהן היא מספרת את סיפורה ואף לפעמיים מנסה לומר לבנות כי היא מאחלת להם את שעברה שאין זה נכון לעשות. אך איני רואה עדיים סיבה לחסום אותה!

M o n a L i s a

New member
אורית!

זו לא הפעם הראשונה שאני חוסמת אותה, ולאחר ששיחררתי את החסימה שלה בפעם הקודמת היא המשיכה עם ההתנהגות שלה שנוגדת את תקנון הפורומים למרות האזהרות שלי. אני מסכימה עם זה שהיא פגועה, ושיש לה זכות מלאה להביע את דעותיה על גבי הפורום...אבל: לא משנה מה יש לה לומר, ניתן לומר זאת גם בשפה מנומסת.

למעלה