מבקשת עזרה בצעדים לריקוד (אבא אמא)|

chamsa

New member
מבקשת עזרה בצעדים לריקוד (אבא אמא)|

אשמח אם תוכלו לעזור לי. אני נמצאת בחו"ל והבטחתי למורה של הבן שלי שאלמד בגן את הריקוד "אבא אמא". יותר מאוחר, כשניסיתי לשחזר את הצעדים גיליתי שאני לא זוכרת כמעט כלום. אז אשמח מאוד לקבל את רישום הצעדים כדי שלפחות אלמד אותם את הריקוד כמו שצריך ולא אמציא צעדים שונים ומשונים (למרות שזו לא בעיה כלל, אבל בכל זאת.......)

בבקשה, הנה הרישום ../images/Emo27.gif

אבא אמא צורת הקבוצה: גוש, פנים למקור המוסיקה, מפוזרים באולם כיוון ההתקדמות: נגד כיוון השעון מבנה הריקוד: בית אחד, שני חלקים משקל: 4/4 מחברת: ציפי כהן מילים: יורם טהרלב לחן וביצוע: אילנה אביטל חלק א': 2 - 1 פתיחה בימין ימינה, סגירה בשמאל ליד ימין. 4 - 3 פתיחה בשמאל שמאלה, סגירה בימין ליד שמאל. 7 - 5 פניה קלה ימינה, שלוש פסיעות ימינה נכ"ש, בסיום פונים שמאלה פנים למקור המוסיקה. 8 עמידה בפיסוק קל כפיפה קלה של ברך ימין ושתי מחיאות. 16 - 9 כמו 8 - 1 החל בשמאל שמאלה. חלק ב': 4 - 1 צעדת כפיפה לאחור ולפנים החל בימין. 6 - 5 צעדת כפיפה לאחור החל בימין. 8 - 7 שתי דריכות נמרצות במקום החל בימין. 9 הנפת ימין לפנים (בעיטה באויר) 10 שתי פסיעות מהירות במקום החל בימין. 12 - 11 כמו 10 - 9. 13 הרמת עקב ימין מלפנים אל ברך שמאל. 14 הורדת רגל ימין בסגירה ליד שמאל. 15 פניה קלה שמאלה תוך כפיפת ברכיים שמאלה. 16 רבע סיבוב ימינה תוך יישור הברכיים.

למעלה