מאיפה הטענה שאיילה מלכה? שכל הבית מעמיד אותה?

sigalit levi

New member
מאיפה הטענה שאיילה מלכה? שכל הבית מעמיד אותה?

שלושה שבועות ברצף! וכולם פה אחד טוענים שאינם מאמינים לה, למרות מאמציה הרבים והצבועים ! אתמול הסצינות עם סער חסרות הכבוד שלה - קללות, זריקת חפצים: פשוט איבדה שליטה לגמרי - אני כאוהדת מושבעת של אלירז ואלין ריחמתי על סער! פשוט שיגעה את הבן אדם. ועוד בשיחה עם אלירז - הבחורה לא מוכנה להבין את מה שהוא ניסה בעדינות רבה להסביר לה - למה היא מועמדת חודש ברצף! התשובות שלה: אני יודעת שהזוגיות שלי מפריע לרוב חברי הבית: אז מה? לא מעניין אותי, אני עושה מה שבא לי, לגבי ההתנהלות שלה בבית: שבמשך חודשיים וחצי לא ניקתה, לא נתנה יד והתנהגה כמו פרינססה: " בגלל זה מעמידים להדחה? יש עוד הרבה אנשים שלא עושים פה כלום". לגבי הטישיו שדחפו לה לפה: היא שתקה והחליפה מייד נושא מהמבוכה שלה. תשמעו, איילה היא בחורה שמאוד עסוקה בעצמה ובחיצוניות ובמיניות שלה, היא לא מוכנה לקבל את זה שאנשים מבקרים אותה והיא מודעת לכך שיש עליה הרבה ביקורת והיא בוחרת לצפצף על זה ולעשות מה שבא לה - היא עוטפת את כל התיסכולים שלה במעטפת של חיוכים צבועים, אוכל, נדחפת לשיחות של אחרים כדי לנסות להתחנחן על כולם - אבל כולנו ראינו שזה פשוט לא עובד על כל דיירי בית האח הגדול, אז בטח שזה לא עובד עלינו - צופי התוכנית. ברור, שאיילה משפיטה את סער, איילה היא הדמות האחרונה שרובנו נרצה לראות בגמר - והיא ראויה ביותר ללכת. רק, לצערי לאור ההתנהלות של קופרמן וההפקה של האח הגדול כמובן שתהיה מגמה ברורה לתרפד המהלך של ההדחה של איילה! וחבל לנו מאוד. איילה לדעתי מזמן היתה צריכה לעוף, אני לא חושבת שיש לאיילה תמיכה שמסוגלת להעביר אותה ההדחה הזו, אבל לצערנו יש הפקה שאני מקווה שהפעם לא תתערב ברצון הצופים !!!

למעלה