ל zivadina ודליה שלום

adina3

New member
ל zivadina ודליה שלום

קבלתי את האינפורמציה ואת העידוד שלכם.פשות יש לי בעיות "מחשב"ולא מספיקה לשלוח הודעות.תודה לכם...זה מאוד מחזק...עכשיו כשאנחנו בירידה. כנירא שהמינון של CONCERTA 36 קטן על בני...בכל מקרא אני חייבת לצלצל לנוירולוג,בגלל החמרה בהתנהגות(שקרים,פעילות יתר,מרדנות,חוצפה ואחרון "חביב"-אלימות).הרשימה מרשימה:השבוע מושהה פעמיים,והורד כיתה. חייבים לטפל...אני מאמינה שנחזור גם לטיפול פסיכולוגי.יש מורים שמצלצלים ומבקשים עזרה.כולנו באיוש.רוצים להוציא אותו לחינוך מיוחד.אני מאד רוצה להעביר אותו לבית ספר רגיל אחר(אולי זה יעשה את השינוי),אך אני יודעת שהתנהגותו מאד בעיתית.מחפשת מסגרת באחד מהקיבוצים או מושבים לכיוון קריות עכו. האם יש לכם מידע על זה אשמח לקבל. הרעיון של נופש פעיל בפורים מקסים...
שיהיה לנו המון
ורק הרבה
קבלתי מתנה בפורום אחר:"טריק נגד וירוסים"הנמסרים דרך MAIL . אני מצרפת קובץ הסבר לכל החברים המעוניינים...

zivadina

New member
בעיות התנהגות

שלום adina3. ראשית, תודה על הקובץ עם העזרה להתגונן מוירוס תולעת. שנית, יש לך הזדמנות להכניס שאלה לד"ר מנור. תכתבי לה בן כמה הילד וכמה הוא שוקל, כדי לקבל ממנה חוות דעת כללית על המינון של התרופה. כמובן שבנוסף, כדאי לך לבקש יעוץ בקשר לטיפולים התנהגותיים. בקשר לבית ספר, שמעתי על בית ספר מיוחד ל-ADHD בקבוץ אלונים, על יד טבעון. אמא של ילד שלמד שם סיפרה לי עליו בהתלהבות רבה. אני מציעה לך להתקשר לקבוץ ולברר.

תמר ס

New member
אצלנו בעיות ההתנהגות החמירו

בתקופת השימוש בקונצרטה. בדקי אם יש החמרה מאז לעומת השימוש קודם בריטלין, אם היה. חזקו ואמצו,

למעלה