לכל מי שלא יודע,

לכל מי שלא יודע,

אנחנו בימים החשובים ביותר של בין ראש השנה ליום הכיפורים,ימים בהם עלינו לבקש סליחה ומחילה בינינו לבין השם,ובינינו לבין עצמנו.מה אתם עושים ועל מה כל המריבות??? בני,המסר שלך באמת לא היה במקום לגבי שיפוט,מי השופטים,ואני בתור מפיק אירועי "הזירה"?????...... ללא הרף נמתחת כאן ביקורת זו או אחרת על "הזירה",בין אם על השיפוט,בין אם על הקרבות,בין אם על הפרשנות,על מה ולמה? ומספיק לומר כי אלו ביקורות "בונות",כי הן לא,אלו פשוט התרסות,העלבות,והשמצות חסרות שחר. ככה לא בונים ענף ספורט,ככה למעשה לא בונים כלום. הפקתם אירוע,באוסישקין,עבדתם קשה בשביל להכין אותו,היו "פאשלות" על ימין ועל שמאל,אין מה לעשות ככה זה בהתחלה לפחות.שמעתם ממני איזו שהיא הערה ולו הקלה ביותר??? לא! ולמה? כי ניסיתם,התאמצתם,ונתתם את כל אשר יכולתם לתת להצלחת הערב,איזו זכות יש לי לבוא ולהטיח האשמות בפניכם על כל זה? ומצד שני יש "נון סטופ" האשמות והשמצות ושאר מיני ירקות על אירועי "הזירה". זה שאנחנו לא עובדים אחד עם השני,לא אומר שאנחנו צריכים להילחם האחד נגד השני... אנחנו לא מסכימים בהרבה דברים,אבל בדבר אחד כוווולנו מסכימים."צריך לקדם את הענף ולהחדיר אותו לתודעת הציבור הרחב" ואם יש את שידורי "הזירה" או שידורי "הליגה" שניהם תורמים לאותה מטרה,כל אחת בדרכה. אז בואו נפסיק עם כל הקינטורים,הקיטורים,וכדומה,בואו ניתן כבוד,שהרי נתינת כבוד היא גולת הכותרת של ענפי הספורט בו אנו עוסקים. נכון,תמיד יקום מישהו אשר יכול להתסיס בקלות צד זה או אחר,אך בואו נהיה אנו הנבונים,ונראה לכולם מאיזה חומר עשוי הלוחם האמיתי,האולטימטיבי!!! אני רוצה לקוות כי החל מהשנה הזו הבאה עלינו לטובה,תיפסקנה כל המריבות בפורום בכל הקשור לנושא זה. ולא נותר לי אלא לאחל לכל העוסקים בענף בהצלחה,ואולי בעתיד בעזרת השם גם שיתוף פעולה. בברכת שבת שלום, אורי צבי,

garey

New member
אורי צבי חזק ואמץ תיהיה והוסיף משל

אני אדם שניכנס למערכת כדי לעזור ,{לא משנה ליגה או בכלל כעת} היתאהבתי באומנויות הלחימה ,נראה לי כל העסק מאוד מאוד מוזר , לפעמים אני יושב וחושב " מדוע" הרי זה לא אמור להיות כך , אומני לחימה הם זן אחר ,זן עם אופי אחר ,זן של עוצמה פיקחות וענוות, מה אני בתור אוהד שירד לעזור חושב ,או מה עם אדם חניך הורה שרואה כל זאת ,אייך יחשוב על כולכם ,הרי כולכם מחנכים בתום שיעור, או קרב , לקוד אחד לשני ,לחבק אחד את רעהו ,זה היופי האצילי של אומני לחימה , הגלישה פה ובכלל מורידה את ערכו של הענף ל 0000000000000000000000 לא לזאת אתם רוצים להגיע ,ולא לדרך זו {זה נימצא {בכדורגל }לצערי , אין קשר להפקות טובות או פחות טובות ,זה לא מה שעושה ענף טוב יותר , ההיתנהגות והדרך היא זו שמובילה לגדולתו של הענף , עם תשכילו כולכם להבין זאת ,ולשכוח את מישקעי העבר , ההצלחות של כולכם לא יאחרו להגיע ,גם עם לא ,וכל צד יעבוד לבד, בדרכו שלו על כל אחד לכבדו ,כי בסופו של דבר , אתם אומני לחימה שמחנכים לטוב ולא לרע ..................... מעבר לזאת כמו לוחם שמחבק את יריבו, הקשוח ביותר בסוף קרב ,תמיד הוא מעריך אותו עם בניצחון ועם בהפסד ,זה אתם חינכתם , וחינוך זה אמור להיות נר לרגלי כולם תאילנדי חובבני קיקבוקס ומקצועני ג'רי מזרחי

למעלה