לכל אוהדי אילה כנסו

לכל אוהדי אילה כנסו

בתור אוהבת אמיתית של אלירז, אלין, גואל ופותנה אני חייבת להגיד לכם משהו, ברור לי שאחד מהם יזכה במליון אבל ורק אבל בניגוד לאלו שמתנגחים בכם אני לא מפחדת מזה שאילה תזכה כי גם אם היא תזכה בעזרת ההפקה גם מיליון שקל לא יצליחו למנוע את סטירת הלחי שהיא עומדת לקבל עם יציאתה מבית האח הגדול , היא תצא החוצה ותראה מה לפחות 50% מהאנשים שרואים האח הגדול חושבים עליה, היא תראה את תמונות העירום שלה, היא תשב ותצפה בתוכניות ותראה את ההשפלות היום יומיות שהיא עברה, היא תראה את ההתנהגות המגעילה שלה כלפי אחרים, היא תבין מה חושבים עליה בחוץ והיא תשתגע...גם מליון שקל לא יחזירו לה את הכבוד שהיא איבדה בתוכנית ביננו מי יקנה משהו שהיא תפרסם? מי יקח אותה לייצג אותו? היא תלך ברחוב ותספוג תגובות חיוביות אבל גם המון שליליות סער יזרוק אותה ולדעתי בחור צעיר וחכם לא יקח אותה, והיא תצטרך להתפשר אז כן כל אלו שמכנים אותה מלכה - מלכה היא לא, וגם א - ם תזכה כסף לא מוחק את השחור גם אם מלבינים אותו

לא נראה לי שאכפת לה, ע"ע חודדה שעושה כסף

מפה מלוכלך.. הערכים במדינה צריכים להשתנות בכדי שבן-אדם יבין כמה שהוא בזוי בעיני אחרים.. לדעתי היא תשרוד ועוד נאלץ לראות פפראצי שלה פה ושם... אם אלירז יוכתר כמנצח, זה יהיה ניצחון של כולנו - ניצחון הערכיות על-פני המופקרות..

למעלה