לבעל שלי ליהי... ולליהי... ולכם.

לבעל שלי ליהי... ולליהי... ולכם.

כן אני מוותיקות הצאט´ והפורום, קוראת כאן כותבת כאן מכירה את רובכם. אבל הערב כשהסתובבתי כאן בפורום קראתי את כל מסכת הכיסוכים המכוערת כל כך הרגשתי רק דבר אחד, כאשר עיניי עברו על שורותיו של הבעל של ליהי, בושה. ליהי, למה לעזאזל הוא היה צריך להגרר לכל זה? תראי איך הוא עומד אחרייך, איך הוא מסכם את מילותיו אילנו אנשי הפורום בכך שהוא עדיין אוהב אותך ועדיין מכבד אותך... ליהי , את כמנהלת, כאישה חזקה, תעיפי ועכשיו את כל הנאמר בדפי הפורום בעניין הבלגן, את המריבה הפנימית סגרי בניכם. דפי הפורום צריכים להיות מלאים בשירים, בבדיחות, בהודעות שונות לא בגועל נפש מתמשך. ליהי, לא היית מרשה לקלחת הזו לבעור אם היה מדובר במישהוא אחר. כן , בהחלט מה שקרה היה אסור שיקרה! אבל זה קרה, טפלי בבעיה בדרכים המקובלות ודי, ראבקקקקקקקקק די להעמיד את בעלך, במצב מביך שכזה. הערבוב בין הווירטואליות ובין המציאות התערבב לחלוטין וזה מכוער זה דוחה כל הקסם הווירטואלי מאבד עניין. למה הוא בעלך היה צריך להגיע למצב כזה, בו הוא עונה בפורום לעיניי כל,, למה? עצרי את הטיפשות, ודי לעניין. המקום הזה יש בו יופי, אל תקחו ממנו את הטיפה האחרונה שנשארה. אין מקום לאיומים והפחדות ואין שום זכות לפטישון לעשות את מה שהוא עשה ולא משנה עד כמה הוא כעס. ולך ליהי אין שום זכות להשתמש בדפי הפורום למלחמתך האישית עימו רק בגלל שאת מנהלת הפורום, את משתמשת במעמדך בצורה שלילית. וגם עם לאחרים יש בעיה עם אותו אדם. יש דרכים מקובלות לטפל בחדירה לפרטיות אדם אחר. לכי חבקי את הבעל שלך ותודי לו כל רגע וכל שניה על מה שהוא, וליהי אל תביאי אותו למצבים שהוא צריך לכתוב פה בפורום. בכלל אנשים, שמרו על המשפחות שלכם, כי בלגן כזה כמו שקרה לליהי יכול לקרוא לכל אחד ואני לא מכירה הרבה אנשים כמו הבעל של ליהי שיעמדו איתנים וחזקים ליד בני זוגם. ואולי שחכתם משהוא ... פרט שולי וככה אולי לא מעניין, אבל לאנשים האלה יש ילדים!!!!!!!!!!!!! יש משפחה!!!!!!!! והכל יכול להתפרק בגלל שטות, פשוט שטות. בבקשה די!

צודקת .... אבל....

ישנם החלטות שאני כמנהלת הפורום ומנהלת החדר בצ´אט לוקחת על עצמי ולא תמיד כל הפרטים והסיבות ידועות לכלל הציבור. וגם כאן בסיפור הזה לקחתי החלטה שלדעתי היא ההחלטה הנכונה ולא אתחיל לפרט את הסיבות. חג שמח לכולם ליהי

חתולון*

New member
צודקת דיייייייייי

כיוון שתגובתך הייתה מהממת אין לי מה להוסיף כי ליהי כבר מדממת, חבל שדברים מגיעים לידי כך אבל כדאי לדחות דברים כאלה לאח"כ. ואם אין לכם על מה ליילל בואו אליי בחשכת הלייל. חתולון

למעלה