לארבל מהכרמל .. וMOCO פטריוטים ?

לארבל מהכרמל .. וMOCO פטריוטים ?

מה קורה לכם ? חשבתי לא להתערב ובחרתי לא להגיב להודעה של החייל ... אבל שניכם `` פוצצתם`` לי וריד ..מה זה וריד עורק במוח .. ההתלהטות המיותרת של שניכם .. היא ההפסד האמיתי שלנו .. בלתי מובן .. ואני לא מאמין שזה ישתנה עד שנפסיק לחפש אשמים .. האויב נגרוע ביותר שלנו זו השנאה וחוסר הסבלנות שלנו כלפי אחד השני .. למרות שאני שונא את המילה סובלנות .. כי היא מגיעה בשורשה מסבל .. כך אני רואה את זה .. ואני לא רוצה שיסבלו ..אותי אני רוצה שנקשיב אחד לשני ... ואני מדבר במילים יפות למרות שאני ג`יפה לא קטן ומתחמם מהר .. גם שכחתם שניכם פרט קטן .. החייל הזה כרגע לא נמצא כרגע במלחמה .. בשם המדינה .. כרגע הוא במלחמה עצמית עם עצמו .. והוא צריך את ההקשבה שלכם וההבנה אחרת הוא לא היה רושם את אשר על ליבו וחושף עצמו לפני הפורום כולו .. אז את כל התפלצפות .. הזאת מי יותר פטריוט .. או צודק תשאירו לפעם אחרת .. הוא לא נסע לכייף באמצע הפגנה ... `` וואי איזה יופי זורקים אבנים בוא נלך לשם משעמם לי בבית `` אז עם כל הערכה לכל אחד ודעותיו ..אל תשתמשו במקרה שלו .. להראות כמה אתם צודקים או חכמים ומבינים מי אשם או לא אשם .. מי צודק ומי הרס ... יש לנו מספיק `` מוכשרים `` בממשלה שעושים את זה .. תבואו בטענות אליהם .. בכבוד יחסי טולי מסטולי שלא מבין כלום .

למעלה