יש לי שאלה...

נוף 4

New member
יש לי שאלה...

עם אני עומדת מול המראה ושונאת את מה שאני רואה וכןן מתנחמת עם אוכל אבל אחר כך שונאת את עצמי על זה שאכלתי... יש לי בעיות אכילה??? ועם כןן אז איך מספרים לאמא??

TushAngel

New member
אני חושבת שפורום הפרעות אכילה

יותר יעזרו לך. אני אישית לא יודעת כ"כ. בהצלחה =)

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
היי נוף...

לפעמים צריך הרבה אומץ בשביל להודות בקשיים והנה... עשית צעד אמרת שקשה לך, שאת לא אוהבת את מה שאת רואה במראה שאולי יש לך בעיות אכילה... זה חשוב, כי בלי זה אין אפשרות לתקן אין אפשרות לעשות שינויים... עכשיו, כשאת דואגת לעצמך את רוצה שאימא תדע וזה אולי הכי קשה, כי אולי את חוששת לאכזב אולי את חוששת שהיא לא תבין אולי את פשוט מתביישת... אם תרצי לספר לנו עוד מה עובר עלייך איפה הקושי אולי ביחד נמצא דרך להבין יותר להתגבר...

נוף 4

New member
אני חושבת שזה התחילה מהדיאטה..

כי אני עשיתי ועושה דיאטה מבוקרת ואמא יודעת ואני די חושבת שהקשיים וההיתפרצויות של העצבנות הם בגלל שדי עיבדתי תקווה כי אני ילדה מלאה.. ירדתי 10 קילו ויש לי עוד לאן להמשיך... אמא שלי יודעת שאני לא מרוצה אבל היא אומרת שזה לוקח זמן והיא תמיד תיהיה לצידי... והקושי שהירידה במשקל זה לא משהו שאפשר ליראות בו במקום זה תהליך שלוקח זמן ואני חושבת שאין לי כולכך את הסבלנות.... בגלל זה אני כאילו כועסת על הגוף שלי אבל שיש את ההיתפרצויות של הכעס בואו נגיד שאני לא מבינה את זה כמו שאני מסבירה את לכם עכשיו...

למעלה