יצור שעשיתי ב- lightwave

Elad G

New member
יצור שעשיתי ב- lightwave

התחלתי אותו עוד כשהייתי ב- computer art college אבל רק עכשיו היה לי זמן לסיים אותו, מקווה להתחיל קצת אנימציה בקרוב. אקבל בשימחה הערות.

hermonir

New member
התחלה טובה.

1. העור שלו מבריק מדי. נראה כמו גומי. 2. האף לא מעוצב מספיק וחסרים הנחיריים. 3. שרירי הבטן יפים. לא צריך יותר, או שככה הוא בנוי? 4. יש בליטה של פטמה אבל אין את העיגול מסביב. 5. הוא סוגר את הפה לפעמים? לא נראה שמצב השיניים מאפשר את זה. חוץ מזה, מאד מרשים בעיניי. בעיקר אני אוהב את הקפל של עצמות הלחיים ואת האזור סביב העיניים. ניר.

Elad G

New member
ניר

תודה על ההערות לגבי העור אתה צודק, אני מטפל בזה. האף דווקא יש נחיריים אבל לא רואים מהזווית שרינדרתי, אני אשים עוד רינדור ותגיד אז אם עדיין צריך לשנות. שרירי בטן אני דווקא אוהב עיגול לפיטמה דווקא עשיתי surface נפרד, משום מה שכחתי לטקסטר, תודה שהזכרתה לי. הוא סוגר את הפה, הניבים בחוץ, כשאני אתחיל לעשות את ה- endomorphs אולי אני אעשה שינויים מינוריים to compensate (עברית?). בכל אופן, תודה עזרת לי.

benhur

New member
שלום לך

הי אלעד איפה אתה? אתה בארץ? תצור עימי קשר בדחיפות!! אני רואה שהיה לך מספיק זמן כדי לשדרג את המודל שלך. ד"א ראיתי את האנימציה שלך לנמלה,אהבתי מאוד.

למעלה