יעוץ לגבי מחזור...דחוף

bubu71

New member
יעוץ לגבי מחזור...דחוף../images/Emo101.gif

זהו הרכב המשכנתא שלי בבנק לאומי נלקחה לפני שנתיים סכום 420K) 80K בוליט (לפי פריים-0.95) ל-5 שנים 140K פריים מינוס 0.95% (לפי קרן שווה) ל-20 שנים 50K משתנה כל 5 שנים ל- 25 שנה לפי 4.44% צמוד 150K קבועה ל-10 שנים לפי 3.95% צמוד סה"כ החזר חודשי כיום ~2750 שח מבדיקה שביצעתי בבנק לאומי למיחזור הצמוד לפריים נותנים P-0.6 מה שמקטין את ההחזר החודשי בכ-300 שח העם בכלל כדי למחזר? המחשבה שלא נראה לי שהפריים יגיע שוב לכיוון ה-6% בשנה הקרובה בהתאם למצב ובצמודה הריבית כולל את ההצמדה פשוט יוצא גבוהה מדי מה גם שאוכל למחזר את הפריים ללא קנס עם הפריים ישתולל. דעתכם וגם האם לדעתכם ריבית המשכנתאות של בנק ישראל הולכת לעלות או לרדת אחרי החג (ישפיע כמובן על הקנס) בכל מקרה חג שמח לכולם

אינני יודע בעקבות מה נקבועה החלוקה ובכל זאת:

הרושם שהינך חייב את המחזור (הוא כדאי גם מבחינה כלכלית), בטח ובטח מחוץ למסגרת של בנק לאומי ובשונה לגמרי ממה שיש לך היום. לא יודע ממה להתחיל, כי אין שום כיוון של צרכיך, אבל אם תתקשר - אסביר ואנחה בטלפון. 072/2224999 054/6884898 פליקס.

כנראה שכדאי למחזר

רק שלאומי נותן לך הצעה גרועה ולמחזר הכל לפריים ממש לא כדאי. הפריים כנראה לא תגיע ל-6% בשנה הקרובה אבל זו לא משכנתא לשנה... לגבי הקנס הוא מושפע מהריבית הממוצעות שתפורסם ותרד (כלומר הקנס יעלה) לגבי הריביות עצמן, קשה עדיין לדעת כי דווקא בימים האחרונים היו ירידות חדות מפתיעות באגרות החוב הארוכות ולכן אם הייתי משוכנע לגבי המשך ירידת הריבית אני קצת פחות בטוח עכשיו אבל כאמור במהלך יום ראשון נכנס ועידת פסגה עם משכנתאברוקר ונפרסם את תוצאותיה כאן בפורום.

למעלה