יום חדש ושוב חם!!!

zahav2007

New member
יום חדש ושוב חם!!!../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif

אז ככה...אתמול נפגשתי עם בעלי והלכנו לראות את הדירה. ואני רוצה להגיד לכם שאני בהלם מאנשים!!! לפי מה שבעלי דיבר עם הבחורה,היא אמרה לו שהכל חדש. אבל כשנכנסנו-חשכו עינינו!
כל הדירה ישנה,עם רהיטים מלאים באבק...כאילו סגרו את הדירה לכמה שנים. האמבטיה צהובה מרוב שהיא מלוכלכת...הדוד שמש נמצא בתוך השירותים! פשוט גועל נפש!!! אני כל כך כעסתי
שהיא שיקרה ככה! למה להונות אנשים???אני שונאת אנשים לא ישרים! ועוד בשיא חוצפתה,היא דורשת על דירה מכוערת כזו-600$ !!! על מה ולמה??? טוב לא נורא! עוד התנסות...ממשיכים הלאה... אמרתי לבעלי-כניראה שאנחנו לא אמורים לגור ברדיוס של הבית של ההורים שלך!(כי זה לא רחוק מהם) אני מרגישה שאנחנו צריכים להתרחק... אבל איזה באסה עם המרקורי הזה! רק בסוף יולי הוא יחזור למסלולו...אוףףףףףףףףףףף!!! אני רוצה עכשיו לעזוב! כמה אפשר עוד להיות סבלנית?כמה? טוב נראה מה יהיה... היום אני לבד במשרד,אז אוכל בראש שקט לחפש... שיהיה לכולנו יום נעים ומקווה בשבילכם שתהיו תמיד במזגן!
אני למשל,בצהריים איאלץ לסבול מהחום הנורא בטיול עם שתי הכלבלבות המתוקות שלי.... טוב ביי ביי זהב

למעלה