חלמתי עכשיו שאני מתה. נרצחת.

slore

New member
חלמתי עכשיו שאני מתה. נרצחת.

הייתי בשירותים ציבוריים בבניין הייטק. נכנס לפני חבר שלי מכיתה ז'. דיברנו שנייה כאילו מאחורי הדלתות בצחוקים ואז נכנסו שני בחורים והשכיבו אותי על הרצפה. הם ניסרו אותי. לא איכנס לפרטים איומים. אבל לא כאב לי זה רק היה הלם וידיעה שאני עומדת למות. קאט. אני שוכבת במיטה ובעלי ושני ילדיי סביבי ועוד אנשים. אנו מחליפים מילות אהבה וכשאני אומרת לו שאני אוהבת אותו ואני מרגישה שאני נכבית. זה לא כואב רק כמו LOG OFF לאט לאט לא רואה או מרגישה כלום. שנייה לפני שאני מתה אני חושבת לעצמי שאני מקווה שהוא יתחתן וימצא אישה מקסימה שתהייה אימא נהדרת לבניי ובת זוג תומכת בשבילו. ואז התעוררתי. אני בהלם מהחלום הזה. אני מרגישה שיש בו מסר אבל לא ברור לי מהו. יש לכם רעיונות? אני משערת שהמאורעות האיומים של היומיים האחרונים מכניסים את כולנו לפוביות. אבל איך זה מתקשר אלי?
תודה

שלום לך יקרה../images/Emo3.gif

בחלומך ישנם מוטיבים חוזרים של ישן מול חדש- מוכר מול לא מוכר... המאורעות של הימים האחרונים מחדדים פחדים ושאלות קיומיות אצל כל אחד ואחת מאיתנו והנה אצלך פחדים אלו נגלו במימד החלימה. נסי לא להיכנס לשיפוט כי החלום שחלמת נהדר והוא הזדמנות טובה לעבודה על עצמך. הדברים אשר כתבת ממחישים את הצורך שלך בתחושת הגנה וביטחון. גם כאשר את נמצאת במקום זר וחדש-כמו בניין ההי טק את מוצאת את אותו חבר ישן מהילדות-שבוודאי נתן לך תחושה של אהבה ובטחון- צחקתם יחד והנה... הניגוד: שני בחורים לא מוכרים משכיבים אותך על הרצפה ומתחילים לנסר אותך. מבחינתי שני אלה מסמלים את הלא מוכר- ואת הפחד שלך ממוות. אותו לא מוכר יקירתי-מנסר אותך בחיי היום יום.. הפחד שיקרה לך, לבעלך או לילדיך משהו. ניכר מדברייך שאת אדם אוהב ורגיש. ברור שאדם ההולך למות ירצה את קרבת משפחתו וכך עברת לתחנה הבאה בה את שוכבת על המיטה וכל משפחתך המוכרת והאהובה לצידך תומכת. מחליפים בניכם מילות אהבה... התהליך של ההתנתקות מהגוף מוכר.. מצד אחד העצב הגדול של להתנתק מהמשפחה, אך מצד שני תחושת שלווה ענקית ושקט. גם כשלכאורה מתת התעוררת במקום אחר- הוא מימד המציאות. דבר זה ממחיש לך בצורה הכי אמיתית ופשוטה שהנשמה אינה מתה לעולם וכי שמגיע זמנה (היא בוחרת את זמנה-גם אם בלא מודע) היא יוצאת מהגוף הפיזי ועוברת למקום אחר. ברגע שמבינים שמוות של אדם הוא מבחירה- עד כמה שנשמע קשה- הרבה יותר קל להבין את מחזוריות החיים ולהפוך את הפחד ממוות לדחף לחיים. נשמה טובה שכמותך קחי נשימה עמוקה... תעריכי את מתנת החיים והנשמה וזכרי המוות אינו התחנה הסופית. כמו שלפני החיים האלה נשמתך הייתה חייה כך גם לאחר חייך. חוץ מזה מי שחולם על מותו- חי חיים ארוכים זה בדוק. שלחי דרישת שלום ונשיקות למשפחתך ממני. אוהב,

slore

New member
יואב אתה מדהים

כתבת דברים מאוד יפים ומרגיעים. תודה הייתי שמחה אם מישהו נוסף היה נותן את דעתו. מעניין אותי אם יש שרואים פירושים אחרים. לבעלי היה פירוש אחר לגמרי אבל זה אישי מידי. תודה שוב

לדעתי...

יש משהו בעולם הרגשי שלך שאת פוחדת לחשוף, קשור לאהבה... את חוששת שמשפחתך או את עצמך תיפגעו. מכיוון שזוהי האמת הפנימית שלך, המוות שלך שליו.

למעלה