חייב עזרה דחוף !!!

MaciMac

New member
חייב עזרה דחוף !!!

שלום , נתקלתי בבעיה ואני חייב עזרה
! עד אתמול גלשתי עם בזק בינלאומי והיה לי חיבור ללא חייגן,היום התחברתי לנטוויזן ואני גולש דרך חייגן pptp. יש אתר אינטרנט שעובד רק עם פרללס ומאז שהתחברתי לנטוויזן אין לי אינטרנט בפרללס.
האם מישהו יודע כיצד מגדירים אינטרנט בפרללס , אני מקבל אי,פי של הוט למרות שבמקינטוש החיבור לנטויזן קיים ועובד ואני גולש במק. ניסיתי את רוב האפשריות של חיבורי רשת בפרללס , אך ללא הצלחה , מה עושים ?! אנא עיזרו ,בבקשה אנשים , זה לצרכי עבודה .

המממ

בגדול ,בפרללס אמור להיות מוגדר שיתוף אינטרנט או משהו. אצלי זה עבד רק אחרי שהגדרתי Windwos Sharing בלוח הבקרה של המק.

Linuxer

New member
ממש... אבל **ממש** לא קשור...

הגדרת Windows sharing היא למטרת שיתוף קבצים בלבד, אין כל קשר לשיתוף אינטרנט. פרללס ישתמש ברשת שיש למק המארח וישתמש בו כ gateway עבור חלונות. כדי להגדיר זאת, במאפיינים של פרללס, וודא שכרטיס הרשת שלך מוגדר כ bridged ethernet ולא כ shared networking.

אני יודע שזה לא קשור

אבל תתפלא. ככה זה עובד אצלי. אני מוריד את האופציה - אין לי אינטרנט בפרללס. מוזר,אבל זה ככה.

MaciMac

New member
תודה , אבל הבעיה עדיין לא נפתרה .

מוגדר אצלי במאפייני פרללס bridged ethernet , ואף שיניתי את מה שעקרב כתום המליץ בהגדרות שיתוף בטייגר , אך עדיין לא עובד האינטרנט בפרללס , ויש לי אי פי של הוט במאפייני כרטיס רשת בחלונות ? יש עוד משהו שאפשר לעשות ? בבקשה עיזרו ...

Linuxer

New member
בוודאי שיש...

שנה את הגדרת האיי פי בחלונות מ DHCP לכתובת קבועה, למשל 10.0.0.1, תן כתובת באותו ה subnet למק שלך, למשל 10.0.0.2, הגדר למק לשתף את הרשת שלו, וקבע את כתובת האיי פי של המק כ gateway של חלונות. תן לחלונות את ה DNS של הוט כדי שידע לתרגם את הכתובות ולגלוש.

למעלה