חזרתי ממאק בעזריאלי...

חזרתי ממאק בעזריאלי...

זהו, אני מכורה, וזה ס ו פ י. עשיתי קנייה רצינית ואני כל כך שמחה, עשכיו אני רק מבינה כמה דברים עוד חסרים לי - אבל בשביל ההתחלה זה חביב בהחלט:[ 1. מייק אפ select spf 15 - גוון nc35. 2. מברשת למייק אפ מס' 187. 3. קונסילר עם לחות - גוון nw30. 4. ליפ גלוס ואודם - גוון unchanging. 5. סומק sanbasque. 6. צללית ירוקה חאקי כהה - femme noir. 7. פלטה של 4 צלליות: fiction a16, wood winked, sumptuous, shroom וואו, אני כל כך מרוצה, וגם מתכננת לקנות צללית פיגמנט ירוקה ושימר זהוב. התאפקתי - גם כך יצא הרבה מעבר לתקציב...

איפרה אותי קרן

מקסימה ומאפרת מקסים! גם מאוד מאוד שירותית ונעימה, היה לי ממש כיף איתה.

cherry 1

New member
יופי של קנייה תתחדשי !

הפלטת צלליות מדהימה את בחרת את הגוונים? ושאר המוצרים מעולים גם כן את הולכת להתאהב במברשת הזו את מוכנה לכך נפשית?

אני בחרתי שתיים

וקרן המאפרת הוסיפה עוד שהתאימו. זה כל כך מתשלב יפה על העין, אני מש מתבאסת להיכנס למקלחת עכשיו ולשטוף הכל...

ר V י ט ל

New member
כמה שאני אוהבת את הורודים של מאק

תמיד הם מיוחדים כל כך. תתחדשי ותהני, יופי של קנייה.

pie and cactus

New member
איזה כיף! תחדשי

מבין 4 הצלליות שקנית בפלטה, יש לי שלוש והן נפלאות. למה את הרביעית לא קנית גם כמילוי? (זה בקולקציה מוגבלת?) וקרן היא המאפרת הכי חביבה עליי שם, היא פשוט מקסימה ועדינה, לא דוחפת, ופשוט כייפית. נראה לכן הגיוני להתקשר לשאול מתי היא שם פעם הבאה שאני רוצה להגיע? ואם כבר שאלה - לשפתון שמתאים לתוחם יש אותו שם כמו התוחם? או שהשמות שונים? ושוב תתחדשי! עוד מעט גם אצלי תהיה רשימה כזו (אני מבקשת מכולם גיפט קארד למאק ליום ההולדת)

לא היה אותה כמילוי

ורציתי אותה מאוד - אז קניתי אותה...לא נורא. לגבי השפתון והתוחם-אין לי מושג, תשאירי את השאלה למומחיות... זה השפתון שאהיה איתו בחתונה, מאוד עדין וטבעי.

1Unicorn1

New member
לגבי המאק גיפט קארד

זה כמו כל שאר הגיפט קארד שהסכום שבו מטעינים זה מה שמקבלים, או שזה כמו תו הזהב שלמשל משלמים 400 ומשהו ומקבלים 500 ?

1Unicorn1

New member
רק ווידאתי ... ../images/Emo3.gif

אוף, מתי אני אצליח לשכנע את חבר שלי לקנות לי גיפט קארד

למעלה