חבל שאף אחד לא עונה לי

מצב
הנושא נעול.

ilaniii

New member
חבל שאף אחד לא עונה לי

חבל שאף אחד לא עונה לי
אני באמת רוצה קצת עזרה בעיניין, ואל תשכחו שכל אחד התחיל איפהשהוא, גם אתם, כל המומחים והמבינים. האמת היא שלפני שכתבתי את ההודעה הראשונה קראתי קצת את ההודעות שלכם ופשוט לא הבנתי כמעט כלום, אז אני אשמח לקבל פה קצת עזרה...

astral travel

New member
למה את מצפה שמישהו יענה לך

חבל שאף אחד לא עונה לי
אני באמת רוצה קצת עזרה בעיניין, ואל תשכחו שכל אחד התחיל איפהשהוא, גם אתם, כל המומחים והמבינים. האמת היא שלפני שכתבתי את ההודעה הראשונה קראתי קצת את ההודעות שלכם ופשוט לא הבנתי כמעט כלום, אז אני אשמח לקבל פה קצת עזרה...
למה את מצפה שמישהו יענה לך
ב-1:30 בלילה ?! חשבת אוליי שבפורום מעיין זה רוב האנשים גם הולכים לסחור מחר בבוקר ועל כן הם צריכים ללכת לישון מוקדם ? החוק הראשון במסחר הוא: הגיון ולא יזיק לך קצת... על כל פנים, מה הבעיה ללכת לאיזה אתר ספרים באינטרנט ולחפש ספרים על הבורסה ולבחור אחד שמוצא חן בעינייך ? ולהמשיך משם הלאה... לי האמתי אין שום ספר להמליץ לך עליו תחכי למחר בבוקר שכל הפעילים של הפורום יתעוררו

עצות למתחילה ..

חבל שאף אחד לא עונה לי
עצות למתחילה ..
1. הגדירי את רמת הסיכון אליה את מוכנה להיחסף. 2. תקופת ההשקעה הרצויה 3. השוק / תחום שמעניין אותך (מניות/ מטבע/ אג"ח וכו´) 4. היוועצי במומחים (יש בכל בנק יועץ השקעות מורשה) וזוהי רק ההתחלללה .. בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה