זקוקה לתרופת סבתא לניקוי רעלים מהגוף

ענBלית

New member
זקוקה לתרופת סבתא לניקוי רעלים מהגוף

לפני כשבוע אושפזתי בבית חולים עם דלקת חריפה בגרון וקושי בנשימה בעקבות כך הרופאים נתנו לי המון אנטיביוטיקה לוריד וקורטיזון להורדת הנפיחות. לאנטיביוטיקה הראשונה פיתחתי תגובה אלרגית אז החליפו לי אותה .גם לשניה פיתחתי אלרגיה שוב החליפו..והוסיפו קורטיזון שוב ושוב להורדת הפריחה שפיתחתי מהאנטיביוטיקה. הדלקת בגרון ירדה והתברר לי שהיתה לי מחלת הנשיקה בכלל כך שלא הייתי זקוקה כלל לתרופות האלו.כי במחלת הנשיקה לא זקוקים לתרופות כי התרופות פשוט לא עוזרות. הרגשתי חולה יותר בבית החולים.אומנם הנפיחות בגרון ירדה אבל אני מרגישה מורעלת מתרופות.יש לי הזעות וצמרמורות ולא מצליחה להריח או להרגיש תחושת טעם .הרגשתי רק את ריח התרופות בתוכי .גם בשתן.גם בשיעול. דרשתי לעזוב את בית החולים כי אני מרגישה כה מורעלת מכל מה שהכניסו בי. הגעתי לבית והחלטתי לטפל בעצמי .זקוקה לעצתכם מה לעשות כדיי לנקות את הגוף מכל התרופות והזוהמה הזו.מה לשתות?מה לאכול?הודה לכל תרופת סבתא כי אני מאוד סובלת. המליצו לי לשתות חליטה מהקליפה הצהובה של הרימון.לניקיון הרעלים. שתיתי קצת. כמה עליי לשתות ביום? אנא זקוקה לכל עצה. תודה

היי ענבלית,

ברוכה הבאה לפורום
קודם כל הרשי לי לאחל לך החלמה מהירה והרגשה טובה. שנית, אני אכן רואה כי עברה עלייך תקופה לא קלה, אני ממליצה לך שלא להוועץ על פני דפי הפורומים השונים ולגשת למטפל רב תחומי כמו נטרופת שיכול לתת לך אבחון מקיף ויעיל וגם טיפול הולם. אם את מעוניינת בטיפול משלים כזה או אחר אני ממליצה לך בחום רב לגשת לפורום רפואה משלימה בתפוז ולבקש הפנייה. המון בהצלחה!

למעלה