וואי לא נראהלכם שערוץ 24 נהייה ערוץץ מזרחי.?

וואי לא נראהלכם שערוץ 24 נהייה ערוץץ מזרחי.?

וואי זה כבר פאקינג מעצבו כל היום מושה פרץ קובי פרץ עופר לוי מושיק עפייה תמיר גל.... וכ'ו ולכ'ו.. מה יהייה אנשים זה מעצבן כבר. הייתי רוצה שישמיעו את מוש בן ארי ככה לחצי יום לפחות שתהייה תוכנית שמוקדשת אך ורק למוש מה לא יכול לקראות דבר כזה? רק לקובי פרץ כן יהייה ? בקיצור עררוץ 24 ירד ברמה איפה כל הקליפים היפים? של?: היהודים שבק''ס קרן פלס מירי מסיקה. איפה לעזעזל מוש בן ארי? קיצור אני כבר מתוסכלת מהעניין למי אני יכולה לפנות עם השאלה הזאת? אנא עיזרו לי בעניין תודה.

ohadpoz

New member
נכון,

מאז שקשת קנו 65% (או משהו כזה) מהערוץ הוא הפך להיות ערוץ מזרחי, בנוסף הם גם עוברים על חוקי הרשות השניה. בגלל שהערוץ הפך להיות פלטפורמה פירסומית לערוץ 2 , חלק מהתוכניות לקוחות מהשידורים של ערוץ 2 לדוגמא מונית הקצב. האולפן השקוף היה בעצם כמו האח הגדול, חדר החזרות של כוכב נולד נועד בשביל לקדם את התוכנית בערוץ 2. בקיצור הם הפירו חוזים . כמו תמיד ואח"כ מסתכלים על ע.10 . עם החובות שלו, כאשר לרשת וקשת יש יותר חובות , הם פשוט הגיעו להסדר מחיקת חובות עם הרשות השניה. ולא רק זה אלה הם גם רשמו את התוכניות ריאלטי כתוכניות דרמה . דבר שהם התחייבו לתת X שעות של דרמה ולא עמדו בהתחייבויות שלהם. זאת נקודה למחשבה

למעלה