הנקה וחזרה לעבודה.

mishtal

New member
הנקה וחזרה לעבודה.

חופשת הלידה שלי מתקדמת בצעדי ענק ולצערי, אצטרך לחזור לעבודה בתחילת מאי לשלושה עד ארבעה ימים בשבוע. היונק שלי ממש לא פותח מרווחים קבועים בין הנקה להנקה ואני קצת מוטרדת ממה יהיה כשלא אהיה איתו. התחלתי לשאוב אבל לא בצורה מאד מסודרת. עדיין לא הצעתי בקבוק ואני דוחה זאת מיום ליום... (כנראה מנסה להדחיק את העובדה שאני חוזרת לעבודה).השאלה שלי היא:מה קורה במידה והמטפלת שתטפל בו תתן לו לדוגמא, ארוחה של חלב שאוב ואחרי כשעה ירצה להרגע לפני השינה עם ציצי? הוא אינו לוקח מוצץ וזו הדרך שלי להרגיע אותו במשך היום. אם יהיה צורך בכמויות של בקבוקים אני חוששת לא לעמוד בזה מבחינת השאיבות. ושאלה נוספת: אם אין הנקות סדירות בכלל איך הגוף לומד/יודע מתי לייצר יותר חלב לארוחה שלמה או לחילופין, כמות קטנה יותר ל"נשנוש"?

ממולדה

New member
לגבי השאלה הראשונה

עוד לא נולדה המטפלת שלא מצליחה להרדים
הן פחות לחוצות לכל פיפס מאשר האמא, והילד מבין טוב מאוד שעם המטפלת יש חוקים אחרים. לא הייתי דואגת לענייני ההרדמה. לגבי חלב שאוב - בן כמה הוא? האם כבר אפשר להוסיף מוצקים?

mishtal

New member
הוא בן שבעה שבועות וכשאחזור

לעבודה הוא יהיה בן ארבעה וחצי חודשים. האם אפשרי להתחיל מוצקים בגיל חמישה חודשים? נדמה לי שעם הגדולה התחלתי בחמישה וחצי חודשים ותוך שבועיים היא כבר אכלה ארוחות שלמות של מוצקים. אני יודעת שעם כל ילד זה עשוי להיות שונה אבל בכל זאת אני מעוניינת לנסות "לקצר" עד כמה שניתן את התקופה שבה התזונה היא חלב בלבד כדי לא לתת תמ"ל (במידה ולא אוכל לעמוד בכמויות של ארוחות שלמות).

למעלה