המלצה לטיול נופים באירופה

PhoenixSuns

New member
המלצה לטיול נופים באירופה

אהלן!
מחפש המלצה לטיול נופים וטבע באירופה שישלב גם (במידה פחותה) סביבה עירונית ותרבות..
הבעיה העיקרית שלי היא שאינני יכול לסחוב משקל זמן לאורך זמן.. לכן טיול שבאופיו בכולו יש ללכת עם מוצ'ילה לא בא בחשבון.. (אלא יותר בסגנון של טרולי ותיק 35L לטרקים של יום-יומיים).

באשר למשך הטיול - בין שבועיים לחודש וחצי.
מועד - חודשי הקיץ (מתישהו בין יולי לספט')
תקציב - מקווה לכיוון ה10K, יכול להגיע גם 20K אם ישדרג את הטיול משמעותית..

תודה רבה!!

וואאוו.. איזה כיף :)

האמת... האפשרויות בלתי מוגבלות. כל מדינות אירופה בהן ביקרתי שופעות באפשרויות טיול במסלולים המתאימים ליום או יומיים. נראה לי שפשוט תצטרך להתחיל לברר ולהתעניין ובמקרה שלך לדעתי מה שישפיע זה העלויות. ככל שתלך מזרחה תוכל להערכתי להאריך את הטיול בלי לפגום בהנאה. למרות שגם באזורים המערביים יותר ניתן לטייל בתקציבים מחושבים.

לפני כשבוע חזרנו מסלובקיה ואני בהחלט יכולה להמליץ עליה כעל יעד משגע לטיולי טבע.

אני בטוחה שתכף תקבל עוד המון הצעות.
עוד חשוב לשים לב, האם אתה מסוגל פיזית לעשות מסלולים בטופוגרפיה קשה או שאתה מעדיף מישורים?

מצפה לדיון הזה :)

פעם מזמן

עשיתי טיול רכבות באירופה , התמקדתי יותר בערים גדולות אבל אין בעיה להפוך את המיקוד הזה לטבע, זה רק דורש שינוי מסלול. בכל מקרה בכל פעם התמקמנו לכמה ימים באיזה מוטל קטן וממנו יצאנו לטיולים, ואז עברנו למקום אחר- וגם אנחנו נסענו עם מזוודות ולא תרמילים , כי פשוט לא בא לנו להיסחב עם הכל על הגב.
אני לא יודעת בדיוק מה דמיינת כנופים, אבל אני מניחה שאני הייתי הולכת על משהו בסגנון גרמניה-אוסטריה-סלובניה- קרואטיה , עם אפשרות לשלב באמצע את שוויץ או איטליה לגיחה קצרה. אופציה ב' היא מדינות סקנדינביה היקרות משמעותית.
מבחינת מחיר- בזמנו לקחנו 10.000 ש"ח כל אחד, וחיינו בעוני נוראי, הטיול לקח כמעט חודשיים. אין לי ספק שהיום תזדקק ליותר מסכום זה כדי לעשות טיול ארוך (אם תבחר באירופה המערבית).

לאונידס

Active member
התקציב בשקלים? באירו? בדולר?

סקנדינביה מאוד מתחשבת בצעירים מבחינת תחבורה ציבורית (נוחה מאוד), יש כרטיסים בהוזלה יפה ונופים משגעים אבל ספטמבר כבר לא נראה לי מתאים.
סלובקיה יוון ועוד ארצות בבלקן יכולות להלקח בחשבון.
טיול הררי בשוויץ יכול להיות נהדר - בקיצור העולם גדול.
אם אתה מדבר על הקיץ השנה תתחיל בחיפוש כרטיסי טיסה, הם יקחו חלק נכבד מהתקציב שלך.

למעלה