הביטוח השמאי והסוף הלא ידוע

• פותח הנושא wnir
  • פורסם בתאריך

wnir

New member
הביטוח השמאי והסוף הלא ידוע

הסיפור שלי הינו מוזר, אפילו מאוד מוזר, הביטוח : אני מבוטח בביטוח מורחב לאופניים במסגרת ביטוח הדירה, לאחרונה במסגרת טיול האופניים הועמסו על נגרר מיוחד לאופניים, פרטי, ועלו עמי צפונה, במהלך הנסיעה עקב כניסת הנגרר לבור בכביש ניזוקו האופניים. השמאי : שמאי הביטוח הוזמן לסקר את המקרה, צילם, רשם, קיבל הצעת מחיר, לא התכחש לכלום ועזב אותי בתחושה של - "תוך כמה ימים והביטוח ישפה אותך" הסוף הלא ידוע : לאחר מספר ימים חזר השמאי עם הסיפור המוזר הבא - מכיוון שיש סעיף בביטוח אשר טוען שמקרה הביטוח תקף במידה והאופניים בזמן התאונה היו בשימוש של המבוטח אין הביטוח מכיר בנזק. המלל של סעיף הביטוח הינו : ". מקרה ביטוח נזק מלא או חלקי לאופניים (שפרטיהם נקובים ברשימה) השייכים למבוטח או לבני משפחתו, אשר נגרם על-ידי תאונה בעת שהיו בשימושם של המבוטח או בני משפחתו בדירה, או מחוצה לה ובתנאי מפורש שאותו נזק אינו מוצא מכלל ביטוח בסייגים לפי סעיף 2 להלן." השאלה שלי ותעזרו לי בעניין הזה , מה הכוונה בשימושם של המבוטח, האם אני צריך להיות עליהם, לידם, איתם, לישון עמם (למקרה של שימושם בבית וכו) אישית נראה לי מוזר כל העניין ונסיון להאחז במילים על מנת לא לשלם את דמי התיקון, מה דעתכם בעניין ????

למעלה