בעיני האהבה

• פותח הנושא Mort
  • פורסם בתאריך

Mort

New member
בעיני האהבה

בעיני האהבה אנחנו מתאימים, גם בעיניי אנחנו מתאימים. אך היא חושבת שאנו לא מתאימים. למה היא מתכחשת ? למה היא עוצמת עיניים, ולא רואה שהאהבה מחייכת לשנינו בנינו ? מתי היא תראה ? ומתי היא תרגיש ? כמה זמן עוד אחכה בשבילה ? איך יוכל אדם ללמוד את אהבתו אם לא ינסה אותה בכל כורחו ? ללא הנסיון הרי מה אנו ?....מי אנחנו ? זכות דיבורו של אדם באה רק מפני נסיונו. אל נא תשללו מראש בגלל שבעיניכם זה אינו קיים. כי אולי בעיני האהבה...

moran.l

New member
הבעייה היא

שהאהבה עצמה מתכחשת... כאילו היא קנאית לעצמה. שונאת לגרום לך לחייך, לאהוב, להיות מאושר... כאילו לא מגיע לך... ולמעשה כן. מגיע. אך אל תמהר לציין כי ``בעיני האהבה אנחנו מתאימים...`` אלו הם עיני האהבה ההמהווים בבואת עיניך שלך, למעשה... ולאו דווקא עיני האהבה המשקפים את אשר רואות עיניה... אם זה הדבר, אז זה יבוא. גם אם תחכה הרבה... סופה של האהבה האמיתית להתממש (וגם להתנפץ.. אבל זה עוד רחוק ממך...) ואני יודעת... נמאס לחכות. רוצים לתת דרכון וויזה ללב... אני עצמי חיכתי וסבלתי וכאבתי.. שנים על גבי שנים.. עד שזה הגיע.ץ אני עצמי קראתי הודעות כמו זו שאני רושמת לך, מאחרים אשר רשמו לי.. כואב לחכות. אבל היה סמוך ובטוח כי אם זו אהבה אמיתית . סופה להתממש.

למעלה