בנות ובנים אהובים ויקרים...

מייק 48

New member
בנות ובנים אהובים ויקרים... ../images/Emo52.gif

כמה מחשבות ובקשות חנינה לפני שחותמים... אני מרגיש שאני מפשל לאחרונה יותר מידי... לא הייתי כאן ובצ´אט בשעות שהייתם זקוקים מאד לתמיכה... הרשיתי לצרותי האישיות להשתלט על סדר יומי יותר מידי... שקעתי בעצמי יותר מידי ולא ראיתי כאבם של אחרים... לא תמכתי מספיק ולא עשיתי למענכם דברים שיכולתי לעשות... לא הקשבתי מספיק למצוקות ולבעיות שלכם, אהובי... ועל כל אלה ועוד אני מבקש:
מאחל לעצמי להשתפר ולעשות הרבה יותר... מאחל לכולנו גמר חתימה טובה !!! שלכם באהבה תמיד
מייק נ.ב. לא כדאי להחליט ולהצהיר על דברים סופיים ומוחלטים... גם אם רוצים לפרוש - הדברים לא תמיד מוחלטים וסופיים... מי יודע מה ילד יום ומה נרצה בעתיד ? תמיד הדלת נשארת פתוחה... אפילו מייקל ג´ורדן הגדול פרש וחזר... פעמיים אמר שזה סופי... ומסתבר שסופי אף פעם לא סופי... גמר חתימה טובה

מייק 48

New member
והכי הכי חשוב כמעט שכחתי... ../images/Emo24.gif

אם פגעתי במישהו מתישהו... אם פגעתי במישהו זה לא מתוך כוונה רעה... אבל זה קורה, אתם יודעים... אנחנו מצליחים לפגוע באהובינו... כולנו בני אדם וכולנו טועים ושוגים... כדאי שנלמד לסלוח לעצמנו בראשונה... כמו שאנחנו סולחים לאחרים... ושוב -
וגמר חתימה טובה !!! שלכם באהבה תמיד
מיכאל

הרקדנית

New member
האמ האמ אדון מייק....!!!! ../images/Emo27.gif

א-ת-ה פ-ג-ע-ת?! די...לא יכול להיות שאתה רציני...!!!!
מיכאל מלאך קסום אתה! בעל
שובה לבבות
ששבה את שלי ממזמן... אתה ת-מ-י-ד היית פה כשהיינו צריכים...תמיד! ושלא יהיו לך ספקות!!! אתה ת-מ-י-ד עזרת לנו וחיזקת בצורה שלא תאמן! עם כל המשלוחים שלך
אתה עזרת לי כל כך לראות את הדברים בצורה קצת אחרת...וזה המון!!
מלאך יקר שלי...אני חייבת לך כל כך הרבה תודות על אינספור דברים... אבל בעיקר על דבר אחד וחשוב ביותר...:
על שאתה...א-ת-ה!!!!!
האחרון שצריך לבקש סליחות זה אתה מלאך נפלא! ומותר לנו לפעמים לפנות אל כאבנו הפרטי...לחשוב על עצמנו לפעמים...זוכר?! את לימדת אותי...
אוהבת אותך מיכאל...אהבה שקצת קשה לי להסביר אותה...
שלך לעולמים ביחד עם
ו
מצורפים אליי תמיד!
סתיו...

למעלה