ביטוח נכות עקב תאונת עבודה

lili1484

New member
ביטוח נכות עקב תאונת עבודה

אני נפגע תאונת עבודה שהיא גם תאונת דרכים,קבלתי מביטוח לאומי 28% נכות ופניתי לחברת "דקלה"שם אני מבוטח לקבל את הפיצוי הכספי המגיע לי מהם בעקבות אחוזי הנכות שקבלתי מהמל"ל,אך הם מתייחסים אליי בחוסר אדיבות מוחלט ולמרות שהצגתי בפניהם את כל המסמכים הדרושים,הם דורשים שאבדק ע"י רופא מטעמם(שאגב מרפאתו מרוחקת מביתי כשעת נסיעה,ולדבריהם זו"בעיה שלי")ואם יחליטו לשלם לי אז זה יהיה לפי מה שהוא יקבע ומן הסתם אין מצב שהוא יקבע אחוזים גבוהים יותר אלא רק פחות.האם זה חוקי?האם אחוזי הנכות שקבע לי ביטוח לאומי אינם מספיקים?(זה לא סוד שהביטוח הלאומי אינו נדיב במיוחד ובכל זאת זה אינו מספק אותם),זכותם להציב בפניי איזה תנאי שהם רוצים?

מדון

New member
חברות הביטוח רובן אינן לקחות את סכום הועדה

של ביטוח לאומי כי הקרטריונים בביטוח שונים מאשר ביטוח לאומי אם אנני טועה אתה יש לך בפוליסה כיסוי שנקרא נכות אברים (כמו בביטוח חים) ואז הקריטוריון שנה יש אפשרות לבקש אם יש להם רופא שנמצא באזור מגורך וזכותם לפי חוק לקבל חוות דעת של רופא שלהם יש לציין כי חוות דעת זו יש לך זכות לקבל העתק ממנו ואין הוא סודי ולא ניתן להשגה אלו הנחיות המפקח על הביטוח אם יהיו בעיות צור אתי קשר ואמשיך לעזור לך

למעלה