בוקר טוב לך חן.....

מצב
הנושא נעול.

Brendan

New member
בוקר טוב לך חן.....

בוקר טוב לך חן.....
רציתי להודות לך עבור האינפורמציה החשובה העוסקת במתקנים להרמת עגלות וכיסאות גלגלים. אכן יוזמה מבורכת של רכבת ישראל אשר תקל את השימוש ברכבת למוגבלים בניידות ולאימהות עם עגלות. שוב תודה

Brendan

New member
נ.ב. בקשה לי אליך חן...

בוקר טוב לך חן.....
רציתי להודות לך עבור האינפורמציה החשובה העוסקת במתקנים להרמת עגלות וכיסאות גלגלים. אכן יוזמה מבורכת של רכבת ישראל אשר תקל את השימוש ברכבת למוגבלים בניידות ולאימהות עם עגלות. שוב תודה
נ.ב. בקשה לי אליך חן...
ברשותך, היות והנושא חשוב, הייתי רוצה לפרסם לינק לכתבה מהאתר שלך בפורום "נכי צה"ל " בתפוז ובאחד הפורומים שעוסקים בהורות בתפוז. אשמח לקבל אישור ממך.

קישורים לאתר ´חדשות הרכבת´

נ.ב. בקשה לי אליך חן...
ברשותך, היות והנושא חשוב, הייתי רוצה לפרסם לינק לכתבה מהאתר שלך בפורום "נכי צה"ל " בתפוז ובאחד הפורומים שעוסקים בהורות בתפוז. אשמח לקבל אישור ממך.
קישורים לאתר ´חדשות הרכבת´
אמנם האתר ´חדשות הרכבת´ הוא לא ´שלי´ אלא של מי שהקים אותו ומפעיל אותו, איתי בירגר, אבל אני חושב שלא תהיה לו כל בעיה שכל מי שחפץ בכך יקים קישורים אליו מכל אתר שהוא, ללא צורך באישור פרטני. כמובן שיש להסביר ליד הקישור מה שם האתר, ובמידה והקישור הוא לעמוד ספציפי, אנו מבקשים גם להוסיף קישור לדף הראשי, זאת מפני שכאשר מגיעים ישירות לעמודי האתר אין דרך ישירה לגשת אל שאר האתר. מי שמעוניין לעשות שימוש בתוכן של ממש מהאתר (כתבות, מאמרים, תמונות וכיו"ב) מתבקש לפנות אל איתי בירגר (כתובת הדואר האלקטרוני שלו מופיעה באתר) ולבקש את אישורו. בתודה מראש על שיתוף הפעולה שלכן ושלכם, חן מלינג

מצב
הנושא נעול.
למעלה