בהמשך להודעה שלי (שכבר ירדה למטה..)

אמא לה3

New member
בהמשך להודעה שלי (שכבר ירדה למטה..)

נניח ופותחים מסלול תחרותי מכשירים לבנות בוגרות - תיכון ומעלה, לא משהו אולימפי או מסובך אבל תחרותי. הייתן הולכות על זה? השאלה מיועדת למתעמלות/מדריכות/ מאמנות בכל רמה ובכל גיל!

אני לא

אני חושבת שזאת יכולה להיות יוזמה מבורכת, ובאופן עקרוני אני בעד. אבל אני אישית יודעת על עצמי שלא אלך להתחרות במסלול כזה. כי אני כבר שמנה מידיי, לא בכושר ועם יותר מידיי קומפלקסים... וגם כואבת לי היד. כי אין לי זמן, וכסף, אני צריכה ללמוד וגם לעבוד, שלא לדבר על זוגיות, משפחה וחיים אישיים... וכך גם הרבה מבנות גילי, מה שאת קוראת "בוגרות". הרי להתחרות סתם ככה אי אפשר, צריך בשביל זה להתאמן, לפחות פעמיים-שלוש בשבוע במשך כמה חודשים, ללבוש בגד-גוף וכו'... האם *את* היית הולכת להתחרות בדבר כזה?

אמא לה3

New member
כן, אם זה היה לרמתי

הרי בואי לא נגזים, אני לא מדברת על התעמלות אולימפית, אלא על מסלול סטייל: קרקע- ערבית אולי פליק פלאק, עמידת ידיים אולי קפיצת ידיים. קפיצות - נגיד סוג של קפיצת ידיים או ערביות למינהן מקבילים- התרגיל הרגיל, עליית סבב, סבב בטן, מקרס, אולי חצי שמש, ירידה גלישה סלטה קורה- בהתאם, ע"י, גלגלונים, אולי סלטה קדימה ירידה. אין צורך בבגד גוף (אולי בעצם יש. הרעיון הוא התחרות עצמה. כמובן שאם יש מתחרות בוגרות ומתקדמות, ברוכות הבאות, לא משהו שיצריך יותר משני אימונים לשבוע * שעה.

למעלה