ארנולד ידרוש חוזה ארוך טווח

הפורוורד יפגש עם הנהלת מכבי ת"א וידרוש חוזה לשנתיים או שלוש בתוספת שדרוג לשכרו. פנאתינייקוס נפגשה עם ניקולה וויצ`יץ` במהלך הפיינל פור. סוכנו: "הם ישבו על קפה, אין סיכוי שיעזוב"

במכבי תל אביב כבר מתחילים לחשוב על סגל השחקנים לעונה הבאה, כשהמגמה היא להשאיר את מרבית הסגל הקיים.

אחד השחקנים הראשונים שצפויים לסכם הוא ג`יימי ארנולד, האיש שאחראי יותר מכולם על האליפות הקשה שהשיגו הצהובים ביום חמישי שעבר. ארנולד ייפגש בימים הקרובים עם הנהלת הקבוצה ויבקש חוזה ארוך טווח לשנתיים או שלוש שנים בתוספת שדרוג כלכלי לחוזהו.

בקבוצה רוצים להשאיר את הפורוורד וינסו לסגור איתו לפני שהוא ימריא לחופשה בחו"ל במהלך סוף השבוע. ארנולד פתח את העונה כשחקן ספסל, כמחליפו של ליאור אליהו. בחצי השני של העונה הוא כבר עלה בחמישייה.

אמש התראיין ארנולד ל`חדשות הספורט` והתייחס לרצונו להישאר במכבי תל אביב גם בעונה הבאה: "אני יודע שההנהלה צריכה לקבל החלטה וכך גם אני. יש לי מספר הצעות מעניינות ונצטרך להחליט ביחד. אני רוצה לדבר עם מכבי. אין ספק שהלב שלי פה ולפה אני שייך".
"http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/9/48699.jpg
וויצ`יץ` ופנאתינייקוס נפגשו באתונה (יואב גורן)

במהלך הפיינל פור של היורוליג שנערך באתונה, נפגש הבעלים של פנאתינייקוס, פבלו ינאקופולוס עם סנטר מכבי תל אביב, ניקולה וויצ`יץ`, שהגיע ליוון לטקס בחירת חמישיית העונה. אחד מאנשי הנהלת פאו אומר כי "הבנו שלניקולה טוב במכבי וטוב בתל אביב, אבל קיבלנו רושם שיש מרחב תמרון בנושא הזה".

סוכנו של וויצ`יץ`, גיא הראל, מצנן את האופטימיות של היוונים. "ניקולה אולי שתה קפה עם אנשי פאו", הגיב הראל לאתר ספורט 5, "אבל יש לו חוזה במכבי תל אביב ואין סיכוי שהוא יעבור לקבוצה אחרת באירופה. לפני שנתיים פנה אלינו מועדון אירופי והגיש הצעה רשמית לשלם למכבי מיליון דולר כדי לפדות אותו, ולהעלות משמעותית את שכרו. מכבי הודיעה שבכלל לא רלוונטי לדון בכך, וגם ניקולה אמר שזה לא מעניין אותו".

לכתבות נוספות >

למעלה