אפשרות להחזרת המוצר תוך 30 יום...

Magical bird

New member
אפשרות להחזרת המוצר תוך 30 יום...

שלום, אני מתעניין בקשר לרכישת מוצר מסויים דרך האינטרנט, המוצר נישלח מארה"ב. המדיניות של החברה המספקת את המוצר היא שניתן להחזירו תוך 30 יום ולקבל את כל הכסף עבורו בחזרה. הדבר לא לגמרי ברור לי, נגיד שאחרי 25 יום שלחתי להם את המוצר חזרה אך הם קיבלו אותו רק ביום ה 35 ( כלומר 10 ימים לאחר ששלחתי אותו ) , האם זה עדיין יחשב בתחום ה 30 יום? איזה תאריך נחשב? זה שבו שלחתי אליהם את החבילה בדואר או התאריך שבו הם קיבלו את המוצר לידייהם? ( אם זה ככה אז איך אני יכול לחשב ולדעת מתי לישלוח אותו כדי שהם יקבלו אותו בזמן? ). האם 30 הימים מתחילים להיספר מהרגע שהם שלחו אלי את המוצר או רק מהרגע שבו קיבלתי אותו ליד וחתמתי על קבלתו? אשמח לתשובות בנושא, תודה מראש. אמיר

talik

New member
בלי קשר את יכולה פשוט להתקשר אליהם

ולהגיד ששלחת את המוצר בדואר. אני חושב שלזה הכוונה. בכל מקרה, מקווה ששלחת את זה.

מה אתה חושב?

נניח שהלווית למישהו 1000 ש"ח, והוא התחייב להחזיר לך את הסכום בתוך 30 יום. 30 הימים חולפים והכסף איננו. אתה מתקשר לבחור, והוא משיב: "שלחתי לך צ'ק לפני כמה ימים, הוא כנראה מתעכב בדואר". האם התשובה הזו הייתה מניחה את דעתך?

Magical bird

New member
שמע זה לא בדיוק אותו הדבר...

אני לא חושב שאתה יכול להשוות, סה"כ המכשיר מגיע מארה"ב ולוקח הרבה זמן עד שדואר מגיע מכאן לשם, יכול להיות אפילו ששבוע אחרי שאני אקבל את המכשיר אני אשלח אותו חזרה ולמרות זאת הם יקבלו אותו רק אחרי שכבר עברו 30 יום. אז השאלה היא איך אני יכול לדעת מה התאריך האחרון שאני שולח ושהם עדיין יקבלו אותו בזמן?? הרי יכולים לקרות מליון דברים שאין לי שליטה עליהם שיכולים לעכב את את החבילה בדרך. הרי לפי חותמת הדואר על החבילה הם יכולים לראות ( כשיקבלו את החבילה ) שאני באמת שלחתי אותה בזמן ולא סתם סיפרתי סיפורים - השאלה אם זה נחשב ומה עלי לעשות כדי לוודא שהם כן יקבלו את זה בזמן... תודה

העיקרון זהה

אם הוסכם, שאתה רשאי להחזיר את המוצר בתוך 30 יום, ואתה מעוניין להחזירו - על הספק לקבל את המוצר בחזרה בתוך 30 יום מהיום שאתה קיבלת אותו (הברירה כמובן בידך: אל תתקשר בהסכם, שלא תוכל לעמוד בו, או שאינו הוגן להערכתך).

למעלה