אני ב- 95% בחוץ!

נגנבתי

New member
אני ב- 95% בחוץ!

ככה נראה לי פה ושם קצת כאבי ראש אבל חוץ מזה הכול מצויין ואני שמחה שכך ומאחלת לכולם להרגיש טוב. אתמול היה סדר ממש מצחיק עם כל המשפחה המצחיקה שלי ועוד איזה ארגנטינאי חייל בודד שאימצנו לחג, היה ממש כיף וה- 4 כוסות נתנו קצת בראש, כל שנה יוצא לי לקרוא את "רשע מה הוא אומר?" אנחנו קוראים את ההגדה בסבב ככה שכל אחד קורא כמה שורות, וכל שנה דווקא לי יוצא רשע!!! וכולם צוחקים עלי, ואומרים "אוקיי מה שונה השנה הזו מכל שנה" ושתבינו שאנחנו איזה 40 איש בסדר, ככה שהסבירות היא נמוכה שכל שנה אני הצא "רשע". קטע מטורף. אולי אני באמת רשע???? דווקא יש לי לב מאוד טוב...
בכל אופן אני באמת רוצה שכולם יהיו אופטימים. וצ'וז צדקת, וגם איולה ולכל מי שנתן בי תקווה... אוהבת

eyola

New member
תודה

על החדשות הכל כך טובות ומעודדות אני מאד שמחה לשמוע כל פעם שמישהו מספר משהו טוב זה מחזק אותי!
שמחה גם שהיה ערב חג נעים ורשע!? חחחח ממש לא נראה לי אם היה מצב של "רגיש מה הוא אומר" או "אמיץ מה הוא אומר" אז מילא אנחנו באמת עוברים ביחד! ונמשיך! כל הכבוד כל עלייה, כל השתפרות, כל תחושה טובה שזכית לה זה הכל בזכותך הכל מהמאמצים האופי, השמחה שבך, הכוחות העוצמים שבפנים, שיש לך והם תמיד ולעולמים שם ורק אפילו יתעצמו בין אם ירידות בין עם עליות תמיד הם שם לקחת מהם תזכרי את זה! כל הכבוד!! באמת משמח. בהצלחה בהמשך המסע
.

למעלה