אנבל שלי שמנה
צריכה פה עזרה

אנבלrh

New member
אנבל שלי שמנה ../images/Emo4.gif צריכה פה עזרה

אז ככה אנבל היא כלבה בת 4 (משאת נפשי) והיא מעוקרת כבר שנה וחצי, עד עכשיו אנבל שלי היתה שמנה בגבול הטעם הטוב וגם בהתחשב בכך שהיא מעוקרת, אך לאחרנה החלה אנבל יקירתי לפתח תאבון לא נורמלי. (יש לציין שאנבל אוכלת בעיקר עופות בלי עצמות שנשארים מהארוחה, ואם לא נשאר אז היא אוכלת שניצלים אמריקאים, אחד ביום) הכלבה פשוט רעבה כל היום והיא ואחרי האוכל היא מסתובבת לה נפוחה כמו בלון ועדיין לא מתנגדת לאוכל. בקיצור, קשה לי להגיד לה לא כשהיא רואה אותנו אוכלים ורוצה גם, אבל עדיין אני יודעת מהוטרינר שהיא גם ככה שמנה ואסור להמשיך לפטם אותה. מישהו פה מכיר דיאטה טובה לכלבה שלי? וגם משהו שיהפוך אותה לאדישה בפני אוכל? (המציאו כבר דבר כזה?) אני מתחילה לפחד על הפשושית שלי

**לילך**

New member
תתחילי לתת לה אוכל דיאטטי

ולהגביל אותה בכמויות ,היא תקטר ,אבל לטובתה כדאי להרגיל אותה לאכול פחות. כדאי להפסיק לתת שניצלים ,שהם לא דיאטטים במיוחד ולעבור למזון דיאטטי יעודי לכלבים ולא לתת לה נישנושים.

אנבלrh

New member
שניצל אחד ביום בלבד

זה לאו דווקא משמין העינין הוא שהיא אף פעם לא שובעת ורק שתביני, יש לה מליון עצמות וצעצועים שרק יעסיקו אותה וזה לא עוזר

דוגי

New member
כדאי שתעבור למזון דיאטתי מיוחד ל

כלבים שהם שמנים. מאחר וכלבתך רגילה לאכל אוכל טעים ומשובח יהיה לה קשה מאד לעבור לאוכל של כלבים אבל זה מאד מומלץ. אוכל של כלבים מכיל את התזונה הנחוצה לכלבתך, לפי גילה ועל פי משקלה. וחשוה לציין שכיום האוכל של הכלבים הוא לא מה שהיה פעם. כיום חברות למזון עובדות הרבה כדי לפתח אוכל שיהיה מזין וטעים כאחד. הכלבה שלי למשל מאד אוהבת טכניקל ויוקנובה. וגם את הכמות של אוכל זה אני צריכה להגביל עבורה, אחרת היא תאכל ותאכלוהתוצאה ידועה לך. בכל אופן, לחברות האלה (ולרבות אחרות) יש אוכל מיוחד דיאטתי. בהצלחה.

אנבלrh

New member
תודה, יש לה גם יוקנובה

שהיא לא נוגעת בו אבל אני אבדוק עם הוטרינר שלה תודה

musmus

New member
יוקנובה עושים ניסויים בבע"ח

רצוי להחרים אותם. ראי קובץ

למעלה