איך אפשר להבדיל בין משיכה רומנטית למשיכה אינטלקטואלית?

רjה

Active member
בהקשר למישהו ספציפי שהכרתי לפני זמן מה ואני עדיין לא הצלחתי לפענח את סוג המשיכה שלי אליו. אנחנו כיום לא בקשר וזה גם לא רלוונטי כי הוא בקטע של בנים אבל יצא לי לראות אותו מס' פעמים. הוא היה או עדיין מנהל עסק וירטואלי וקניתי דרכו מוצרים והוא טבעוני כמוני שאוהב כלבים כמוני. הייתה בי התרגשות וצפייה גדולה לראות אותו כל פעם שהיה מביא את המוצרים. רציתי בקרבתו, מודה שקצת התאכזבתי כשהבנתי שהוא לא נמשך לנשים אבל למרות זאת רציתי להיות בקשר ידידותי איתו. אם נניח בצד את מה שהמציאות אלא בגדר רצון ורגשות. הייתי שולחת לו הודעות בווטצאפ ובדף העסק ולא אכפת על מה מדברים אפילו על מה שקשור למחירים של המוצרים שלו העיקר לדבר איתו. הייתי בעננים כשהוא בא. משיכה מינית לא הרגשתי כלפיו. ואם כן אז ממש נמוכה אבל לא מאמינה. הוא אדם רגיש, עדין לפי מה שהספקתי להתרשם ממנו. גם הקול, היה לו קול נעים לאוזן. כן הייתי שמחה להיות בקשר או אפילו סתם לקשקש איתו. הפעם האחרונה שדיברנו היה כששאלתי אותו מה גרם לו להיות טבעוני וכמה זמן.

אני לא יודעת אם משיכה רומנטית זה רצון עז להיות בקשר רומנטי או אלא סתם להיות בקרבת מישהו ורצון להיות בקשר ידידותי/חברותי.

k500

Active member
מנהל
במשיכה אינטלקטואלית, נמשכים לאינטיליגנציה של האדם יותר מכל דבר אחר.
במשיכה רומנטית, נמשכים לאדם כמכלול ולאו דווקא לרמת האינטילגנציה שלו.

למעלה