איזה מודם כדי לקנות?

bilgo

New member
איזה מודם כדי לקנות?

שלום. אני מחפש מודם מהירות 56K PCI. איזה חברה וסוג מודם כדי לי לקנות? אנא כל מי שיכול לעזור שימליץ ויכתוב מחיר.

totaly

New member
מ ו ד ם . . .

תלוי בתקציב... מודם חומרה עדיף בהרבה... אך גם יקר בהרבה... אם אתה יכול להרשות לעצמך לך על U.S.ROBOTICS בנוגע למודם תוכנה... קיימים הרבה... טובים יותר טובים פחות... הייתי ממליץ על conexant softK56... בהצלחה...

siftach

New member
Pine/ESS

יש לי נסיון טוב איתם. אילו מודמי חומרה (אלא אם התחילו לייצר מודמי תוכנה) אפילו שהם עובדים רק בחלונות. מתחברים טוב, קצב מהיר אפילו בקווים רועשים.

א-ז

New member
טוב קצת על מודמים

כיום משווקים מספר שנקראים מודמי תוכנה.. למה הכוונה? למודמים האלה בעצם אין יכולות חישוב עצמייות או כל דבר דומה כל שמה שיוצא מכך שהמודם נתמך על המעבד והזיכרון מודם זה עובד רק על וינדוז..! יתרונו העיקרי שהוא זול מאוד..! 20 דולאר משהו כזה ואף פחות! חסרנו העיקרי הוא האמינות שלו כמובן....!(20 דולאר נו מה..) מולו עומד מודם חומרה ... מודם שהוא אישות עצמיית בפני עצמו לא מסתמך על מעבד לא על זיכרון עובד גם על מחשב 486! שזה בעצם היתרון הגדול של מודם תוכנה הוא עובד גם עם מחשבים חלשים הוא כמובן אמין יותר ועמיד יותר אבל הוא כמובן יקר הרבה יותר... לסיכום עם מודם תוכנה הוא המודם הנבחר אז זה לא כל כך משנה ess,rockwel,conexsant,motorola,hsp כולם ...אותו דבר מה שחשוב זה מה לא לקנות! daynamode לא לא לא לא זול מאוד אבל לא שווה כלום mdp3808 לא לא לא לגבי מודמי חומרה (במידה ויש לך מחשב עם מעבד 266 וכאלה) רק usrobotics הם הכי הכי טובים! והם גם עולים 350 ש"ח בהצלחה!

למעלה