אומגה 3

violet10

New member
אומגה 3

אני יודעת שדנתם על הנושא הרבה. מה ההבדל העיקרי בין האומגה 3 המשווק בארץ ויש הרבה חברות לבין זה המיובא ע'י גיא והאם אדם הנוסע לארה'ב יכול לקנות כמות (לא מסחרית) באופן עצמאי. שאלה נוספת האם מישהו מכיר את ד'ר ברכה זיוה היא עברה מהמרכז לצפון. תודה נעמי

הלנה

New member
שלום נעמי וברוכה הבאה

את ד"ר ברכה זיוה אני לא מכירה. לגבי אומגה 3, ממליצה לך להיכס לאתר שלגיא בן צבי (אומגה גליל)... אני לא מומחית גדולה ואכן דנו בנושא הזה רבות, תדפדפי קצת אחורה כי לא מזמן היה דיון בנושא וגם תגובה של גיא. כעיקרון נראה לי שההבדל העיקרי הוא במינון החומר הפעיל בכל קפסולה (אצל גיא זה כפול מאלספה למשל אבל נראה לי שזהה לנטורלייף), בשיטת האחסון (גיא שומר על הכמוסות בקירור בעוד אלה שנמכרות בפארם מונחות על המדף) וגם במחיר. לגבי קנייה של כמות לא מסחרית, אני מניחה שזה כמו כל דבר שאת קונה בחו"ל.

אפרופו אומגה 3 - עדכון מצב:

לאחר שלושה שבועות של טיפול באומגה 3: טיקים מוטורים ירדו ל - 0 טיקים קוליים (מינוריים): לאחר תקופה של היעלמות, צצים רק בזמן התרגשות או עייפות. מחשבות טורדניות: שיפור דרמטי, מדהים, פנטסטי, כמעט ולא קיימות. כמו כן, שיפור ניכר במצב הרוח הכללי ובבטחון. בעוד שבוע אתחיל לתת את התוסף של בוני ונראה מה יהיה.

violet10

New member
אומגה 3

איזה אומגה 3 את נותנת ובאיזה מינון לאיזה גיל הענין הוא שבני בו ה15 מקבל טיפול תרופתי ל OCD מעל שנתיים ועכשיו אנחנו בתהליך גמילה של התרופה בהוראת הרופאה אשר אמרה במקביל לקחת אומגה 3

תשובה

אני נותנת אומגה 3 גליל (של גיא בן צבי). 2 קפסולות בבוקר ושתיים בערב בתוספת קפסולת ויטמין E 400 יח"בל 1 ביום. (הכרחית לספיגת האומגה) הילדה בת שמונה וחצי ושוקלת 29 קג'. באתר של אומגה 3 גליל יש טבלאות משקל וקפסולות מומלצות, וזוהי הכמות הממוצעת המומלצת למשקל בתי. אנא כנסי לאתר שלהם או צרי קשר עם גיא בן צבי כדי לדעת כמה לתת לבנך. כפי שנכתב,האומגה שלהם היא באיכות טובה ובמחיר טוב. בהצלחה!

למעלה