אולי מישהי תוכל לעזור לי - ענייני חתולים

ochenta

New member
אולי מישהי תוכל לעזור לי - ענייני חתולים

ובכן, בצער רב אנחנו נפרדים מהמשופמים שלנו. גיא היה מאופשפז עם קוצר נשימה, ויש כנראה קשר לחתולים. אי אפשר לעשות בדיקות אלרגיה בגיל כה צעיר, אבל העובדה היא, שהילד נושם יותר טוב בכל מקום מאשר בבית שלו...ושיש לו אבא שאלרגי ומטופל בתרופות דרך קבע...ולשאוב בתדירות יותר גבוהה ממה שאנחנו כבר עושים יגבול בשיגעון. אז אנחנו מחפשים בית. לארבעה חתולים שמנמנים, שני זכרים ושתי נקבות, כמובן - מעוקרות ומסורסים, מטופלים ומחוסנים. אם אתן מכירות מישהו שיכול לרצות לאמץ חתול בוגר, אולי מישהו מבוגר או זקן, אולי מישהו שאיבד חיה אהובה, אם אתן יכולות להעביר את ההודעה הלאה או לחשוב על מקום שבו אפשר לנסות לפרסם. הם יכולים להיות בבית ובחצר, אבל הם לא יכולים להיות רק בחצר. הם גם לא יכולים להילחם על מקומם במקומות שיש בהם הרבה חתולים, כי הם רגילים שאוכל בא בקערה כשעושים "מיאו" ובד"כ הרבה קודם... אודה לכן על כל סוג של עזרה, וכמובן שאוכל לשלוח עוד פרטים וגם תמונות.

ochenta

New member
תודה, ניסיתי גם שם

השאלה הופנתה לגולשות הפורום הזה, מכיוון שהן מכירות אותי ואולי יסכימו לעשות מאמץ בשבילי, כמו למשל להעביר מייל עם תמונות לרשימת תפוצה, להתעניין אצל אנשים שיש להם אולי אפשרות, או כל רעיון יצירתי אחר. אנחנו פשוט מנסים כל דבר, כי הילד סובל וברור לנו שלא נצליח לסחוב עוד הרבה - כל בוקר להוציא את שניהם מהבית לכל היום, שאיבות אינסופיות (של אבק!) החלפות מצעים, ועדיין הוא חייב לפחות אינהלציה אחת בלילה...

Riniel

New member
אוצ'נטה

אני אשמח להעביר מייל עם תמונות לרשימת התפוצה שלי. אולי זה יעזור. שולחת לך מסר עם המייל שלי.

למעלה