אהבה או הרגל

עצובי

New member
אהבה או הרגל

אולי אני לבד, אבל בסקירה קצרה של אנשים במצבי נראה לי שלא. מי יודע להבחין ולומר, מתי נגמרת האהבה ונשאר ההרגל והנוחות במצב סטטי. כשמתעוררים התחושה היא שמאוחר מידי, 20 שנות נישואים "מאושרים" יכולים להפוך גם "הרגל" למצב אשר כדי להתמודד איתו צריכים הרבה כוח או הרבה אדישות וטיפשות....מי יודע ? אני כבר לא !

לך ....

אהבה היא כמו אש... צריך להוסיף קרשים.. צריך לשמור שהרוח לא תכבה אותה.... ובאהבה זה בדיוק אותו דבר... צריך להשקיע... צריך לחזר תמיד... צריך להוסיף ולתת..... כדאי שלא יגיע למצב של הרגל.... תמיד להוסיף גיצים.... כי אחרת כמו שאמרת זה הופך להרגל.... ....חוקרת.....

עא

New member
דוגמא

לכבוד טו באב קניתי פרחים ומתנה יפה לאשתי האהובה.מדי פעם אני קונה מתנות אבל יש זמנים וארועים שחייבים משהו לעשות.כך מזכירים שעדיין אוהבים גם אם בימים כתיקונם זה לזה לא מספיק מתייחסים.

The Sensor

New member
הגעת רחוק...

יש הרבה אנשים שפתאום רוצים לעשות משהו שיתן חיוך והרגשה טובה לבן הזוג שלהם,לקנות משהו, לעשות עבורם משהו, או סתם לשמח... ניתן להסתכל על זה כאהבה, וכן, כאילו בלי מודע, אובחן ההרגל ורוצים לעשות משהו כדי לשנותו. זהו ההרגל הטוב, שעדיין אכפת לך מהצד השני, יש כאלה שמושכים את זה בלי לעשות כלום, בלי לתבל את מערכת היחסים, וזהו ההרגל הרע. לכן, אהבה, היא לא מצב שנגמר, אלא מתמשך, אבל צריך להזין אותו, ולא לשכוח ששני עולמות נעשים אחד במצב הזה.

אכן שאלה טובה...

לעיתים האהבה הופכת למן הרגל שיודעים שאנו אוהבים,אך זוהי אהבה מסוג חדש,אהבה שבה אתה אומר לבת זוגתך,אני אוהב אותך,אתה מתכוון לכך,אך התשוקה לעיתים נעלמת מעיניך,לכן בקשר לטווח ארוך צריך להשקיע בתשוקה שבינך לבינה,כי התשוקה אחד לשני,תלבה את האהבה ותבעיר אותה כל העת. אז ברגע שהתשוקה תיגמר,כך גם האהבה כי ללא תשוקה לא תהיה אהבה. לכן השקיעו בתשוקה ותקבלו אהבה בוערת. בארי

למעלה