הגמר הגדול הגיע!!!!

X יו יו S

New member
ממש לא כי פורמנט הוא שונה

בכוכב נולד יש עברו לשידורים חיים שזה יותר קשה לעמוד לצד משפחות במשהו של צפייה ישירה מאשר לעמוד מאחורי הקלעים עם משפחות במשהו שלא ישיר אז אפשר לעורך איך שרוצים
וקטע עם "עומס" היה נמחק אחרי שהוא התרחש

ובקשר לזה שהיא ליד אסי עדיין היא אפשר להשוות זה לא שליד בר עמד מנחה שכבר ינחה בעבר
והיא סייד קיק שלו

וגם בזינוק השנה

ובזמרת השנה בכל מיני תחנות רדיו.. זה לא משנה, קדם ארוויזיון זה כמו אודישן לריאלטי או אפילו שלבים מוקדמים לקראת התחרות האמיתית שזה הגמר..

הגמר הגדול הגיע!!!!

סוף-סוף היום נדע מי הזוכה הגדול של אקס-פקטור ישראל!!!
עונה שלמה בכינו שהמתמודדים האהובים עלינו עזבו!
עונה שלמה התרגזנו על התערבות ההפקה, מישהו אמר פיוז'ן?
ועכשיו..... יותר נכון בעוד שש שעות (אבל מי סופר) יתחיל הגמר הגדול

מוזמנים להגיב, להתעצבן, לחפור, לשמוח - בשרשור זה

GM1988

Well-known member
אני כמעט בטוח שעדן לוקחת את הגמר היום.

לא יפריע לי אם כן, אבל עממוק בלב אני רוצה שרוז תיקח.
לא יודע אם השמועות נכונות בנוגע לכך שהחתימו את עדן (זה אמת או שקר, מישהו יודע?), אבל גם אם כן או לא, היא בחורה צעירה שיכולה עוד למצוא את ההזדמנויות הרבות שלה בתחום אם תרצה...
רוז לעומת זאת, אם לא תקבל הזדמנות מהמנה שקיבלה בX, עלולה לחזור לשגרת חייה והעבודה שלה וזהו זה...
לא שאני אומר שהיא מסכנה, אבל אני לא חושב שהיא תחפש עוד מקומות להציג את הכישרון שלה. והיא כבר עשתה את זה בענק בX - שזו התכנית הכי טופ שיש היום בארץ ובעולם.

דיי מגיע לה לזכות גם. שיהיה לכולם בהצלחההההההההההההההה! כן גם לכם, פיוז'נס

אם פיוז'ן זוכים הערב זה יהיה ביזיון

והביזיון הזה יעפיל על כל הביזיונות שהיו העונה עד עכשיו שיחווירו לעומתו.
השועל מאוד מקווה שהביזיון הזה לא יתרחש הערב, ושעדן השועלה שהכי מגיע לה מבין 4 הפיינליסטים שהגיעו עד הלום, תזכה. רק לא פיוז'ן.

LiRs Lullaby

New member
חשבתי לפני כמה ימים על מי הכי ראוי לזכות

והאמת, מצאתי את עצמי מופתעת כי חשבתי שהכי מגיע לאורי-כוכב-נולד-שכיב.
אני חושבת שהוא היחיד שהראה שיפור משמעותי לאורך התחרות ואפילו הפתיע אותי ממש לפני שתי תוכניות. כאילו הוא דידה לו ברוגע רוב התחרות, ופתאום החליט להוציא את עצמו לאור הזרקורים, ניפח קצת את החזה והראה ממה הוא עשוי. וזה היה מאוד נחמד בעיניי, הוא שידר מעין אמביציה כזו של מנצח, שלא ראיתי אצלו עד אז.
גם העובדה שהוא כותב ויוצר מוסיפה לו נקודות אצלי, הרבה יותר מעדן "אני נראית לך כמו אחת שקוראת ספרים?/לא אוהבת לעבוד קשה". עממי, אבל לא אהבל.

רוז.... אני די חלוקה לגביה. מצד אחד זכיה באקס פקטור יכולה לפתוח לה קריירה שאולי ללא זכיה בתכנית לעולם לא תקום, אבל מצד שני, לאורך התחרות היא לא הפגיזה או הראתה יכולות יותר טובות מהאודישנים.
מה שמעלה את התהייה אם היא באמת תוכל לעשות משהו עם זה בעתיד. עדן לפחות נראית כמו אחת שלא צריך לדאוג לה, היא בעלת הסיכויים הכי גבוהים להיות כוכבת, לו מישהו ילמד אותה שעבודה קשה (או קריאה, לימודים, הרחבת אופקים וכו') זה לא ביטוי גס. אבל רוז היא ממש סימן שאלה בעיניי.

פיוז'ן - אני חושבת שאני לא ממש צריכה להרחיב נכון? יזכו, לא יזכו - יתפרקו מיד בתום החוזה הדרקוני שכובל אותם להפקה.

זהו, שני הסנטים שלי

LiRs Lullaby

New member
אגב, פתחתי עכשיו טלויזיה (לאחר הדחת פיוז'ן)

והיא לובשת לבן. זה לא נחשב שני צבעים?

LiRs Lullaby

New member
חחח

אני יודעת, אני רק ניסיתי להתחכם קצת. השועל לא מכיר אותי עדיין?

LiRs Lullaby

New member
היי, לפחות משהו חיובי אחד יצא מזה

והכוונה היא לניקוד שלי במשחק

בינתיים החלפתי את הצפיה באקס פקטור בדרמה קוריאנית.... לא שאפשר להשוות, כן, כי הקוריאנים אלופים ביצירת מתח גם אם הסוף ידוע מראש

למעלה