הגמר הגדול הגיע!!!!

היא משעממת!

יש לה כריזמה של צנון! וכל השירים שלה באותו שאטנץ! שמעת אחד, שמעת את כולם! אז יש לה קול טוב, אז מה? יש הרבה קולות טובים הרבה יותר ממנה. לא הגיע לה לזכות, ממש אין לה את האקס פקטור, אין לה את המרכיבים להיות כוכבת! לכבוש אולמות!

snirf

Active member
חברים, הפתעה-רוז היא המנצחת
כמה תהיות

וול, קודם כל זה שוק מבחינתי... הייתי בטוח שרוז תגיע למקום ה-2 ועדן בן-זקן תנצח.
זו הייתה ההשערה שלי וגם של כל מיני אתרי בידור שעברתי עליהם היום...בהחלט מפתיע

שימו לב לדבר מוזר מאוד-בעמוד הראשי של תפוז אין שום איזכור לזכיה של רוז
ובכל תוכנית ריאליטי שמשודרת-הם טורחים לציין מיד עם סיום הגמר...תמוה

לא היו לי פייבוריטים בגמר(כזכור-האחים אגמי וענבל), כך שלא היה ממש אכפת לי מי יזכה(העיקר לא פיוז'ן או אורי)...אבל תחשבו על זה-פיליפינית שזוכה בתוכנית ריאליטי ישראלית
מטורף, רק אצלנו יכולים לקרות דברים כאלו

עם כל הזכייה שלה-אני לא רואה אותה מצליחה למנף את הקריירה שלה...לא רואה איך היא משתבצת בשוק הישראלית, משמע-עוד אחת שהולכת להיעלם
גם את עדן אגב אני לא רואה איך היא מצליחה לפתח קריירה כאן עם הסגנון המוזיקלי שלה...

וול, היה גמר...באותה רמה כמו כל העונה הזאת, הם לא התעלו בדרך כלשהי.
היה נחמד לראות בהתחלה את כל מתמודדי העונה (האחים, עינבל והאחיות כרקוקלי...פשוט פספוס!
)
היה מביך לראות את השופטים(או רק פורטיס?) מבצעים בפלייבק את השיר 'אמריקה'

הדבר הכי טוב בגמר(moment מה שנקרא)- הדואט של רוז ושירי לIf I ain't got U של אלישה קיז...שזה באופן אישי אחד השירים האהובים עליי

שתיהן נתנו ביצוע טוב, במיוחד שירי שהאפילה על רוז

פורטיס הרס לעדן את הדואט...

הביצוע שלה לOnly girl in the world-מבחינה ווקאלית היה חלש, מבחינת הופעה-סוף סוף היא התחילה להתנועע ולרקוד יחד עם הרקדנים...שזה היה נחמד.

וול, אין עוד מה להרחיב במילים...עכשיו נותר לראות מי מבין המתמודדים יצליח בעולם האמיתי
מהמר שרוז לא ו...מאחל בהצלחה לאחים אגמי ולענבל

juspan

New member
ממש לא רק אצלנו!!

בגרמניה למשל בד'ה וויס ואקס פקטור משתתפים המון זרים, ממש זרים, לא כאלה כמו רוז שבאמת עובדים וחיים במדינה בלי קשר לתחרות. חלקם גם זוכים או מגיעים ממש רחוק. (אנגלי, שוויצרית, הגנאית שזכתה נחשבת שם כן גרמניה. נו, קל יותר לקבל דרכון גרמני לעובדים זרים אחרי שנים של שהיה חוקית מאשר בארץ לזרים אמיתיים שאינם יהודים שלא יחשבו אף פעם ישראלים).

אגב, אפילו ישראלית אחת הגיעה לחצי גמר אקס פקטור פעם, כזו שבכלל משפחה עברה ללונדון מישראל לפני שנים. שום קשר לגרמניה, ובכ"ז התמודדה שם ובהצלחה גדולה.

xjoiq

New member
מה שהכי אהבתי בתוצאה ובהשפעה שלה

זה שיורידו לנו מינון מהחירטוטים על סטאר קוואליטי וגם אקטים איכותיים בלי הדבר הזה יאזרו אומץ ובטחון להפגין את איכויות קולם עם פחות חשש מזה שהם לא קפצו מאיזה ז'ורנל של דוגמנים/יות

Nightingale5

New member
טרם צפיתי אבל אני שמחה שרוז זכתה אך ורק בגלל

שזה כביכול נחשב כזכייה לשירי אהובתי הנצחית שתמיד מחשיבים אותה כ"לוזרית" שלא לוקחת את המקום הראשון
אז פה זה סוג של תיקון בעייני חחחחח

אני לא אוהבת את הקול שלה והדיקציה הנוראית שלה עושה לי ממש רע!
עצוב לי שאתם משוויים אותה לקטלין רייטר המדהימה שלא רואה את רוז בכלל!
וכן היא הוציאה כמה שירים מאוד טובים בעייני מאז דה וויס ואפילו זכתה בזמרת השנה בערוץ הילדים, לפחות שם אוהבים אותה חחח
זה שאין לה מיליוני צפיות ביוטוב זה רק בגלל שהקהל פה עדיין אטום לישראלים ששרים באנגלית

אין מה להשוות!

ואני איתך לגמרי. גם אני ממאוכזבי רוז.

פשוט התכוונתי שהיא לא פרצה בענק, כמו הרבה זמרים מתחרויות שירה

Bar Ben David

New member
הזוכה האמיתית של האקס פקטור היא.....

שירי מיימון
היא גם הוכחה כהמנטורית הטובה ביותר כי היא ידעה איזה שירים לבחור אני מאמינה שגם למתמודדים אחרים ולא רק לשלה.
בנוסף לזה בהופעה שלה עם האקטים שלה היא הראתה שהיא יכולה להעמיד הופעה שבה היא נתונת נוכחות לכל הסולנים וגם מעבדת את השיר כך שברגעי שילוב הקולות השיר ישמע טוב לא כמו בחוסר הרמוניה שקיים בביצועים אחרים.
כמובן שפן חשוב הוא גם הפן הביקורתי לאורך העונה ברוב הביצועים שירי נתנה ביקורת עניינית ונכונה וגם הייתה היחידה שנלחמה באמת בשביל המתמודדים שלה בלי עזרה של ההפקה _((עברי - פיוזן ופורטיס- עדן אם ההפקה לא הייתה מתערבת רוב הסיכויים שענבל והאחים היו בגמר)נקווה שנראה אותה גם בעונה הבאה:)

danlevin1

New member
עלק

היא לא המנטורית הכי טובה
קודם כל , בחירות המתמודדים שלה היו כושלים (ע"ע אבישחר ונטע רד וגם על מאי פינטו היא ויתרה במחנה האימונים)
פשוט היה לה מזל שהיא קיבלה את רוז , שאף בן אדם שפוי היה מוותר עליה
ורוז זכתה למרות שרוב הפעמים בחירות השירים עבורה היו לא מתאימים בכלל
היא הצביעה נגד תמר למרות שהיא רצתה להצביע לפיוז'ן כי הכתיבו לה מההפקה

המנטור הכי טוב , תרצו או לא היה פורטיס שלולא התערבות בוטה של ההפקה לטובת פיוז'ן
היה מביא לפחות 2 מהאקטים שלו לגמר
וגם הוא למד את הטעויות בבחירת השירים בהתחלת ההופעות החיות
, מה שאי אפשר להגיד על משה פרץ ועברי לידר שהמשיכו להכשיל את המתמודדים שלהם

הזוכה הגדולה ביותר היא בר רפאלי

כי היא התגלתה למרבה ההפתעה כמנחה לא רעה בכלל, אחרי שכולם ציפו שתתרסק כמו אסתי, ובעיקר כי היא הצליחה להשיל את תדמית נסיכת הקרח הצפונבונית הקרה והיהירה לטובת דימוי חדש של בחורה נחמדה, זוהרת אך ארצית ובעיקר נגישה ובלתי אמצעית. ברור שעדיין הרבה אנשים ימשיכו לשנוא אותה פבלובית כי היא השתמטה משירות צבאי אבל לדעתי היא בהחלט שיפרה את התדמית שלה בציבור באופן ניכר.

תמיד משווים בינהן

שתיהן דוגמניות, שתיהן עבדו בחו"ל, שתיהן בלונדיניות עם עיניים כחולות.
קודם כל בני אדם אוהבים להשוות באופן כללי, ההשוואה מחדדת.
שנית, הרבה מהאנשים ששונאים את בר רפאלי משתמשים באסתי גינצבורג כאיל ניגוח, כי בר השתמטה משירות צבאי ואסתי כן שירתה (ומתעלמים מהעובדה שהשירות של אסתי היה בדיחה).

נכון

היא בהחלט שיפרה את התדמית, במיוחד אחרי כתבות בעיתונים שהציגו אותה כסנובית. אגב, הבית שראו הוא באמת הבית שלה????

Niv s

New member
גם אצלי היא שיפרה מאוד

ראיתי אותה בצורה די ניטרלית עד התוכנית ועכשיו אני רואה אותה בצורה יותר חיובית.

GM1988

Well-known member
איפה שירי עוד לא זכתה במקום 1?

או שמה עדיין זוכרים לה את ההפסד לנינט?

לדעתי שירי ופורטיס היו המנטורים הכי מוצלחים ועניניים בעונה

Niv s

New member
היא הייתה השופטת השנייה הכי טובה בתוכנית הזו

אחרי פורטיס כמובן.

מלח גס

New member
צפוי שרוז הנפלאה תנצח,עדן נהדרת, ואורי ZZZZZ

רוז ניצחה כפי שחשבתי ורציתי כי הכי טובה ושוב נתנה עוד ביצוע ברמה גבוהה. הדואט שלה עם שירי היה דואט של שתי זמרות חזקות וגדולות והיה תענוג לאוזניים.

עדן הראתה יכולות גדולות של דיווה בשיר הראשון למרות שרק שרה אותו בסדר עם אי דיוקים. אחרי זה היא התעלתה על עצמה בהמשך ושיחקה אותה עם סלסולים קטנים ושירה עדינה ומופנת שהשאירה אבק לפורטיס שהיה שותף בדואט.

אורי היה סתמי וריקני ופגע באיכות של השיר השחוק של ישי לוי .
גם בדואט עם משה פרץ הוא המשיך להיות ריקני וסתמי וביחד עם השירה המאנפפת של משה פרץ הם הרסו את השיר.

פיוז'אן היה מאוד מדוייקים וטובים, עיבוד קולות נהדר ושירה עדכנית לתפארת. אבל יש בהם משהו שהוא נורא רחוק מהלב ואני לא מתחבר לצבע הקולות שלהם- הם לא מספיק חמים לטעמי. חבל לי שהם גם לא שרו דוא עם עברי.

למעלה