הגמר הגדול הגיע!!!!

LiRs Lullaby

New member
הגן הסודי

האמת היא שזו סדרה די ישנה אבל מאוד מוכרת ואפילו שודרה/משודרת באחד מערוצי הויוה למיניהם. בכל מקרה, היא הייתה בצ'קליסט שלי הרבה זמן, ועכשיו נמצא הזמן

אז אתה אומר שפיוז'ן מזייפים? נו, מה עוד חדש
השאלה הזו היא אחת הקטגוריות במשחק הניחושים שלך, שהכי קל לזכות בהן בניקוד בזכות העקביות המעניינת שלה. בטח שיותר קל לנחש את התוצאה לעומת הביגוד של הרפאלית שאוהבת לעצבן
.

וואי, אני מה זה אהבתי אותה...

התאהבתי בז'קט הנצנצים של ג'ו וון
אני קרועה בין הכחול מטאלי למנומר, בעצם.

באיזה פרק את?

LiRs Lullaby

New member
רק סיימתי את פרק 3

וכן, הקטע עם האימונית היה גדול!

אבל איך שהוא ירד עליה בגלל התיק היה ממש עצוב ומוזר..... כאילו, רבאק, התחננת עליה כל היום ואז תיק זה מה שיפריד ביניכם?! אבל ששש בלי ספוילרים!!!

נו, שפאשינסטה יעשה הנחת סוף עונה על תיק?

אל דאגה, לא אספלייר לך (ויש הרבה מה לספלייר...זו חתיכת רכבת הרים) לא על התיק ולא בכלל.

אגב, הקטע עם התיק זה משהו שהתסריטאית הכניסה לדבריה מהביוגרפיה הפרטית שלה מימיה כתסריטאית מתחילה עניה ומרודה שלא היה לה כסף להחליף תיק ישן וקרוע.

LiRs Lullaby

New member
זה היה פשוט קורע לב

איך הוא צועק עליה ככה כאילו היא אשמה בזה שהוא מליין ושאין לה כסף. אפילו המצאתי לה בלב אליבי כזה שאולי התיק היה של אבא שלה מהתמונות, אולי הוא נפטר והיא שומרת על התיק מטעמי נוסטלגיה... אבל זו אני, ואני ממש לא עומדת בפני קוריאניות יפות ובוכיות

איך הדרמה שאת צופה בה? או שיש לך דרמות טובות אחרות להמליץ? אני רוצה למלא את הצ'קליסט שלי בדרמות נוספות חוץ מהרשימה שיש באסיה4HB

ראיתי את הפרק הראשון בלבד

אבל חברה שלי שטעמנו זהה בצורה מפחידה אהבה אותה, הפרק הראשון נראה מאוד מבטיח.
במקביל משודרת גם הסדרה "קולו של הלב", דרמת מתח משפטית מעניינת אם כי לא מושלמת. יש כמה חורים בעלילה, אבל העלילה מקורית והיא בהחלט סוחפת. היו כמה פרקים אדירים וכמה ככה ככה אבל בסך הכל הייתי ממליצה על הסדרה. אני ראיתי אותה בתרגום לאנגלית, אגב, לא יודעת אם יש תרגום לעברית אבל היא משודרת עכשיו. ואגב, מי שמגלם את אוסקה בגן הוא גם המשני שם והוא פשוט מגלם דמות כל כך שונה!

והמלצתי לך על סיטי הול בהודעה אחרת, אם בא לך על סדרה היסטורית אני מאוד ממליצה על "היהלום שבכתר" אם כי אני לא יודעת אם יש אותה באחד האתרים (יש עוד אתרים לצפיה ישירה). הסדרה האחרונה שראיתי הייתה מאסטר סן של האחיות הונג והיא הייתה מאוד חמודה. זו סדרה על בחורה שרואה רוחות רפאים שמטרידות אותה בבקשות שונות ומשונות. אם ראית את את הסרט "עיר רפאים" עם ריקי ג'רוויס אז זה אותו רעיון (בי.בי.סי פריים הייתה גם סדרה עם רעיון דומה, Afterlife עם לסלי שארפ ואנדרו לינקולן, אבל אם הסרט עם ג'רוויס היה לגמרי קומי וקליל והסדרה עם שארפ ולינקולן הייתה כבדה ואפלה וטרגית, אז זה באמצע, יותר אפל מעיר רפאים אבל בסך הכל זו סדרה של האחיות הונג, אז טרגדיה זה ממש לא).

איך שתי הסדרות שלא ראיתי?

לגבי התיק, הוא פשוט לא מבין מה זה להיות במצבה, לדעתי הוא חשב שלא היה לה אכפת ממנו, שהיא זרקה ז' על הפגישה שלהם. זה היה מאוד מכעיס כשראיתי את זה בפעם הראשונה, אבל בצפיה השניה יותר מבינים את הראש העקום שלו.

juspan

New member
געוולד, תת פורום קוריאני

טוב, בשבילי אתם מדברים סינית, אבל אני ממש מתרשמת מהעובדה שיש עוד אנשים בעסק (עד היום הכרתי רק אותך:)

הגמר כ"כ מרגש ומרטיט שזו ההודעה הראשונה שטרחתי לכתוב במהלכו

כן, גם אני רוטטת פה כמו רגל קרושה

אבל לפחות אני נהנית מהאוף טופיק עם לירס והשועל!

ותגידי תודה שאת לפחות לא צופה בתחרות K-POP! אגב, K-POP, פיוז'ן הפכו את סוויט דרימס לגנגנם סטייל

LiRs Lullaby

New member
אוי

אני לא מכירה לא את הסרט ולא את הסדרה עם הרוחות רפאים....

ושתי הסדרות, כמו שאמרתי לך, אהבתי אותן מאוד למרות שבהתחלה הן לא נראות משהו. מצד שני, כתבת שהפסקת את ניחוח אישה באמצע אז אני לא יודעת עד כמה תאהבי אותן.

המממ... ראיתי אותה בזמן לא טוב עבורי

הייתה לי תקופה של בולמוס כזה, כשרק התוודעתי לקוריאניות ראיתי המון מרתונים ואז הרגשתי מן רוויה כזו, בכלל מטלויזיה, והייתה לי הפסקה ארוכה. אז ראיתי אותה בזמן שפחות הייתה לי סבלנות וסקרנות וזה השפיע. לאחרונה התחלתי שוב לראות, לא כמו פעם, אבל חזרה לי ההנאה מהן ומטלויזיה בכלל.

אני לא מאמינה שבגמר אקס פקטור

מדברים כאן על הסדרות הקוריאניות

מה שמעיד לצערי, על ה"עניין" שהגמר הזה הפיק לנו הערב

אני זוכרת מימים ימימה את האהבה שלך לקוריאניות
איזה כיף לך...

הייתה לי הפתעה נעימה בגמר

לא רק שללירס רואה קוריאנית היא גם רואה סדרה שהייתה חביבה עלי מאוד!
מי אמר שהגמר לא דרמטי ומלא הפתעות?

היי, את גם אוהבת דרמות קוריאניות?

מה את רואה?
התחלתי אתמול באיחור את מלך הדרמה (ראיתי רק פרק אחד בינתיים).

שם הסרט הקוריאני המקורי משנת 2000 Siworae

הגרסה האמריקאית המחודשת של אלחנדרו אגרסטי בכיכובם של קיאנו ריבס וסנדרה בולוק משנת 2006 נקרא: The Lake House

רשמתי לפני את ההמלצה!

תודה שועל!
יש הרבה רימייקים לסרטים קוריאנים לאחרונה, האחרון ששמעתי עליו הוא רימייק של ספייק לי לאולדבוי של פארק צ'אן ווק, אם כי הבנתי שהוא לא מוצלח כמו המקור (לא שראיתי את המקור, יש לי עצבים חלשים! אני עדיין נזהרת מספויילרים כי אולי פעם, פעם... אני אהיה מסוגלת לעמוד בזה).

למעלה