שרשור כפול

• פותח הנושא kby
  • פורסם בתאריך

SIKU

New member
שניים במחיר של אחד

זו תמיד התשובה שלי לשאלה איך זה יש לך פעמיים תאומים. אני אומרת שהיה מבצע בקופת חולים. וגם כששואלים אותי אם זה מהמשפחה שלך או של בעלך אני עונה שזה מהרופא.

לי יש משפט מצויין

שלצערי אני לא משתמשת בו על חמותי. "מה לא שמעת??? אתמול בחדשות אמרו שיש מחקר חדש שטוען בדיוק אחרת (ובדיוק איך שאני עושה)"

ashlaya

New member
להערות של החמות יש תשובה

אחת קבועה אני אמא שלו ואני מחליטה! וכאן נגמרות כל השאלות שלפחות לשעה

שרונית28

New member
הערות שחבל על הזמן

כשהייתי בשבוע 35 הגעתי לבדיקה במרפאות החוץ בבי"ח והאחות שאלה אותי אם אני בהריון או סתם שמנה. וכל שבוע עד ללידה הייתי באה לבדיקה וכל שבוע אותה השאלה. ואחרי הלידה היא שאלה אותי למה לא ירדה לי הבטן.. חוצפה. וחכמה לא?????

מאיו

New member
למה הוא כל הזמן על הידיים?

הוא יתרגל ויהיה תלותי. עד מתי תרימי אותו? - עד גיל שש

אפשר גם? פנינים של חמתי...

למה היא כל הזמן על הידיים? מתי תניחי אותה כבר? מה כל "פיפס" צריך לקפוץ? וכמובן - מזל של הילדה שיש גן את כל הזמן נדבקת אליה

ההריון היה מתוכנן?

לא קר לו? בקור הזה בלי כובע/צעיף/כפפות/גרביים?! אתם לא רואים שהילד בוכה? למה הילד עושה פרצופים? למה הילד לא אומר שלום לדודה? (על מישהי שמעולם לא ראינו!)

יסמין43

New member
לא יצא לי להיתקל בהערות, אבל כן ב..

מישמושים ונגיעות! כשהבת שלי הייתה קצת יותר קטנה, אנשים זרים היו סתם ככה ניגשים וממשמשים לה בבטן, מלטפים לה את הראש (אחרי שרק עכשיו גמרו לקנח את האף), צובטים לה בלחי. ממש פחד אלוהים! הילדה כבר התחילה לפחוד מאנשים, לא רצתה שיתקרבו אליה לעגלה. ואז פשוט התחלתי לחסום! מישהו הושיט יד, אמרתי - בלי ידיים, בבקשה. וממש חסמתי עם היד שלי. לא פעם אנשים נעלבו, אבל מה אני אעשה, זה היה ממש בלתי נסבל!

שרונית28

New member
נזכרתי בעוד כמה ...

הוא בוכה אולי הוא רעב? לא משנה שרק סיים לאכול. ולפעמים כואב בבטן ולפעמים רוצים להתפנק עם אמאבא.
למה את משכיבה רק על הגב, אנחנו היינו משיכיבים רק על הבטן. וכבר כאן אני מתעלמת ואין לי יותר כוח לענות או להסביר.

רותי ע

New member
זה סקר מעניין ../images/Emo8.gif

1. עידן היה בן שנה וחצי וחולה בחום גבוה כבר שבועיים. הרופאה שלחה אותנו לצילום לוודא שיש לו דלקת ראות. עמדתי בקבלה של הרנטגן כשהילד מרוח עלי כמו סמרטוט. אישה לידי אומרת לי "הילד חולה ויש לו חום. את צריכה להיות איתו בבית, לתת לו אקמול ולא להסתובב איתו בחוץ". הרגשתי שבא לי לחנוק אותה אבל לא היו לי ידיים פנויות
2. בד"כ רק אח"כ אני חושבת על תשובה לעניין. אבל פעם עניתי תשובה שסתמה את הפה למציקנית וזה לא בנושא הילדים הקיימים אלא הילדים שעוד לא נולדו. דודה אחת אמרה לי "מה קורה, לא הגיע הזמן לעוד ילד?" אז עניתי לה "ואולי אנחנו מנסים ולא הולך לנו?" (מה שלא היה נכון). היא לא ידעה איפה לקבור את עצמה. בפעם הבאה היא אולי תחשוב פעמיים לפני שתציק למישהי בנושא רגיש כל כך.

עדוש

New member
לי קרה פעם מקרה נורא מרגיז

הביעה היא שאני לא אוהבת לענות לאנשים יותר מבוגרים, ומה גם אני תמיד חושבת על תשובות רק אח"כ. הינו מאושפזים עם עדן, ובאותו זמן גם היה לנו תור למרפאות חוץ. כשחיכיתי בתור, עדן התחילה לבכות. לידי ישבה איזו אישה שמייד אמרה לי היא בטח רוצה לשתות, נורא חם פה. והילדה ישבה בלי מכנס, כי שמו לה פיפיה וחיכיתי שהיא תעשה פיפי. עם שמיכה מעליה, כמובן. אמרתי לה שאין לי פה שתיה לילדה. למרות שרציתי לקום ולחפש מים רתוחים. לפני שהספקתי לקום מהכיסא, היא אומרת לי- יש פה מים איפשהו, ראיתי את הפקידות פה עם קפה. היה לי בתיק בקבוק, אבל עם תה מאתמול. אז כשהוצאתי את הבקבוק והיא ראתה אותו עם תה, היא כמובן לא יכלה להתאפק ושאלה אותי בטון נעלב -ומה זה?! וואי וואי וואי, איך התאפקתי לא לדחוף לה את הבקבוק לפרצוף

jdror

New member
ואני הייתי עונה לזאת במכון רנטגן

את באמת צודקת אז אולי תבקשי פה מכולם שיוותרו לי על התור, אני אכנס צ'יק צ'אק עם הילד לבדיקה ומיד ארוץ איתו הביתה להשכיב במיטה????

ואצלי, בהקשר הזה...

ענבל נולדה אחרי שנים של נסיון להכנס להריון+טיפולים. במסיבת ההולדת שלה (והיא היתה רק בת חודש) אחת הדודות מהצד של בעלי אומרת לי:"עכשיו מהר תביאי לו אח, הכי טוב שהם במרווחים קטנים". ועוד:"ועכשיו מה עם בן זכר?" ואני עונה: "אנחנו דווקא אוהבים בנות". רחל

arem12

New member
אתם יודעים מה?????

אף פעם לא חשבתי שזה יכול להפיל אותי מצחוק אבל זה הפיל אותי

שירי ל

New member
תכננתם את זה?

כשרואים את ההפרש בין אופיר לטל. או בגירסה היותר מלאת טאקט: "אבל לא לקחת גלולות??!!"

ענבל30

New member
לנו אין רכב... ../images/Emo73.gif

ויצא לפני איזה חודש שלקחתי את רומי לרופא, ובאמצע הדרך התחיל לטפטף גשם. לא מבול, גשם קליל... רומי בעגלה מכוסה והסוכך פרוש, כמובן עם מעיל וכובע, ואני מעליה עם מטריה ומעיל. עוצר לידנו איזה ג'יפ, והנהג מחליק למטה את החלון החשמלי שלו, ומתוך הרכב היבש והמחומם שואל אותי: "למה את לוקחת את הילדה בגשם? היא תתקרר!" עניתי: "אין לי רכב. רוצה לקנות לי, וגם לשלם את ההוצאות?" אדיוט. יכול היה להציע טרמפ או משהו אמפתי...

odeia

New member
אפשר גם? מגיסתי..........

אודיה, בילדותה, לא אהבה שנוגעים בה, בסה"כ גם היום, ולא אהבה אנשים זרים. כל פעם שגיסתי היתה רואה אותנו, וזה לא קרה הרבה, היא רצתה לקחת אותה, לנשק וכו' ואודיה היתה בוכה, וככה עם עוד אנשים זרים. אז גיסתי אמרה לי, שיש לילדה בעיה וצריכים לקחת אותה לטיפול. זה לא משנה שהילדה שלה שנולדה אחרי אודיה, היתה אותו דבר.

הילה ס

New member
ואצלנו להיפך

אדם היה מאז ומתמיד חובב קהל גדול שנהנה להיות בזרועות מעריציו גם אם הכיר אותם לפני חצי דקה, אז דודה שלי אמרה לי שזה שהוא מסכים ללכת לכל אחד זה בגלל שהוא לא כל כך מפותח ?!?!

מרב.

New member
בקשר לתשובות-

גם אנחנו קיבלנו כמה הערות איכפתיות מאנשים, אבל אף פעם לא נעים לי לענות תשובה בוטה, כי אחרי הכל אנימאמינה שזה בא מכוונה טובה, גם אם האף של השואל מגיע 2 מטר לפניו
אז אני תמיד רק מפנטזת "לירות" תשובות ציניות ומרחיקות, אבל בסוף מחייכת ומסבירה או צוחקת. אולי עוד לא מספיק התעצבנתי

למעלה