שרשור כפול

• פותח הנושא kby
  • פורסם בתאריך

jdror

New member
ועוד בעניין עור בהיר ובדיקות

אלמוג שלי נולדה ממש בובת חרסינה. סבתא שלה קראה לה כל הזמן בובת חרסינה. עור לבן-לבן, שיער ג'ינג'י, עיניים כחולות במשך שבועיים שהפכו לחומות דבש וריסים שחורים. היום גם יש לה כבר נמשים והעור הבהיר שלה מעט השתזף. אבל כשהיתה בת שנה בערך עם עור כמעט שקוף מרוב שהיה לבן כל אחד ואחת חשב שהוא אחות טיפת חלב והחליטו שהילדה אנמית ושצריך לבדוק. אז כשכבר עשיתי לה בדיקת דם לראות מה המצב גילינו שהילדה בסדר גמור ושהיא יכולה להיות בגולני לפי ספירת הדם שלה. עכשיו עם דקל יש בעיות שינה שהיא לא ישנה בלילה אבל בבקרים מאחרת לקום. היו כמה ימים שהיא ישנה טוב בלילה אבל בבוקר בכל זאת היתה עייפה וביקשה לישון. גם בצהריים היא נרדמה לשעתיים. אז המטפלת בגן אומרת לי שאולי היא מרגישה לא טוב, אולי חסר ויטמינים וצריך לעשות בדיקה. ואני אומרת שהיא פשוט בדיוק כמו אבא שלה שיכול להירדם באמצע חדר הומה אנשים בלב המסיבה. אם לא מדברים על מה שמעניין אותו הוא פשוט עוצם עיניים ועובר לעולם החלומות בלי שום בעיות. ולהעיר אותו: תביאו טנקים, תיירטו טילים, הבנאדם לא מתעורר עד שהוא מרגיש שהגיע הזמן. ככה גם הבת שלו!!!

10shosh

New member
אצלנו

זרקתי משהו "שזה בשביל הילד הבא..." חמותי מיד קפצה " או איך אני אוהבת אותך כבר חושבת על הילד הבא..." אמרתי טוב לא עכשיו ששחר יהיה בן שנתיים בערך היא "אוי מה פתאום זה יותר מידי זמן - עכשיו" (שחר היה בן 3 חודשים לערך) אני - לא ששחר יהיה בן שנתיים בערך הויכוח נמשך ככה בסוף היא אומרת "טוב נתפשר על שנה וחצי........... ואחותי הגדילה לעשות (להגיד) באה אלי ואומרת לי "תגידי זה לא מפריעה לך שילד דומה רק לאבא שלו ולא לך......."
וזאת ממישהי ששניים מתוך השלושה דומים לבעלה ולא לה....

סתם קוריוז

חמותי שמעה משפט בסגנון ממני ושאלה ומתי?????????????? אז בן זוגי שאל אותה "מה היא לא סיפרה לך שהיא בהריון" וחבל שלא היתה לי מצלמה לצלם אותה

../images/Emo6.gif מהרגע שהתחתנתי עם שי, בכל

מפגש עם המשפחה שלו, כשהייתי מורידה מהשולחן/מוזגת שתייה/כל פעולה בנאלית אחרת שי מיד היה אומר לי "שרון, במצבך...?!?" בכל פעם מחדש הייתי מרגישה איך אימא שלו נדרכת לכמה שניות, בוחנת אותי בעיני אולטרסאונד
ככה זה נמשך שנה, עד שהודענו להם על ההריון עם אייל.

ןפנינה של האחות בטיפת חלב

בבדיקת של גיל חצי שנה האחות שואלת אותי אם היא מתהפכת מהגב לבטן והבטן לגב. אמרתי לה שלא. אז היא שואלת - "למה?" התשובה: "תשאלי את מוריה, אולי היא תענה לך".

נ ס ע

New member
הקטע שלנו

הרקע - עדי ילד יפה עם המון שיער.ויש לו עגלה סגולה. אחד הימים בגן הוא התלכלך נורא והלבישו אותו במכנסיים של הגן בצבע ורוד. אנחנו מסתובבים לנו בנחת בקניון חיפאי ואחת הנשים אומרת לי "איזה ילדה יפה" (לזה אני רגילה) ואני עונה לה "זה לא ילדה זה ילד ותודה על המחמאה!" מה עונה לי הגברת? "טוב, בן יפה זה סימן לבנות"
נו טוף.

jdror

New member
ועוד בעניין בנים-בנות

על דקל שלי כל הזמן אמרו איזה ילד יפה וכשעניתי שזאת בת אז אמרו, אה זה סימן שהלידה הבאה יהיה לך בן. ועוד דבר: כששומעים/רואים שאני עם 4 בנות ואני מספרת שלאיש שלי יש עוד בת מנישואים קודמים ישר שואלים: מה הוא לא יודע לעשות בנים? ואח שלו, שיש לו 3 בנים אמר לו עם לידת הבת החמישית: תבוא אלי, אני אלמד אותך לעשות בנים. ולי אומרים: ומה עם בן? את לא רוצה בן אחד לפחות? מה כבר אפשר לענות על שטויות מעצבנות כאלה?

זה בסדר... ראינו מקרים גרועים יותר

גיסתו של אישי לא היתה מוכנה לשמוע על האופציה של ללדת בת (במקרה היא ילדה בן). מה לעשות, כל אחד והמנטליות שלו.

jdror

New member
מעניין מה היתה עושה אם כן היתה

יוצאת בת??? ואח שלי הגדול, כשהיה כמעט בן 13 אמר לאמא שלי כשהיתה בהריון עם אחי הקטן (היום כמעט בן 18) שאם היא מביאה אחות הביתה הוא זורק אותה מהחלון. הוא הבכור ואחריו שתי אחיות.
אחרי הריון קשה (עם מיומה) ולידה מוקדמת (שבוע 27 או 28) בניתוח קיסרי הודיעו לנו שנולד לנו אח. אחי הגדול באותו יום קיבל חום ולא יכול היה לבוא לבקר את אמא שלנו.
איזה חמוד?!

רותי ע

New member
בעניין בנים אני סופגת הרבה

דוגמא : אני מטיילת עם עידן ועמית ברחוב. שכן ניגש, אומר מזל טוב, ושואל מה מין הילוד. כששומע שבן אומר בשיא הטאקט ליד עידן "לא נורא, פעם הבאה בת". וזה קורה לי המון מהסביבה. עוד לא נרגעתי מהלידה וכבר מאחלים לי "בקרוב בת". אותי זה ממש מעצבן אבל בעלי תמיד עונה בצחוק "לא יודע מה יהיה המין של הבא אבל העשירי בטוח בת".

ואני למדתי שלא מתקנים..יחשבו בן/בת

ממש לא משנה..ולילד/ה אני תמיד לוחשת באוזן את/ה הכי יפה בעולם הם פשוט שחכו להרכיב משקפים הבוקר

בקשר לבן/בת

כשדניאל היה יותר קטן משום מה חשבו שהוא בת. אז כשתיקנתי ואמרתי שהוא בן אמרו לי "הוא יפה כמו בת". מה זה? רק בנות יפות? ובנים לא?

עדי 4

New member
מזכיר לי שאיתי נולד,היה תינוק מהמם

גם היום הוא ילד מאד יפה עם ריסים ארוכים. בת דודה שלי קוראת לזה מטאטאים. אנשים שראו אותו ברחוב היו אומרים:"איזה ילדה יפה" כשעניתי שזה בן הם היו אומרים:"כזה יופי ,חבל שהוא לא בת" יעני רק בנות צריכות להיות יפות,אה???

למעלה