מזמן לא הייתי פה

Berethor

New member
הפנתרית יודעת איך לשלב שנאה עם מיניות בהודעות שלה

[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/68/173110841/%D7%90%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%94/%D7%A4%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%96%D7%9D[/URL]

חח אני בכלל אוהב לקורא י...

היא באמת אחלה, באמת אני לא צוחק אני באמת מחבב אותה מאוד.

Berethor

New member
בכל מקרה יש לך מזל שדיברת עם הפנתרית רק דרך הרשת ולא במציאות

אחרת היא הייתה עלולה לארגן חבורה של נשים ולנסות את כל האפשרויות הכוחניות העומדות לרשותה.

אני לא מפחד ממנה דווקא היא נחמדה..

גם בי היא נכנסה בהתחלה אבל אחר כך התפתחה ידידות...

Berethor

New member
הקיצוניות שלה בעיקר מצחיקה למרות שהיא בכלל לא מתכוונת להצחיק

כאשר הפנתרית מדברת על שנאת גברים ועל ניצול מיני של גברים היא רצינית לגמרי מבחינתה.

אני מבין לחלוטין.

לא מטיל ספק זה מה שמצחיק בה אני קיצוני בנושאים אחרים כמוה אז אני יכול להבין תקוי חשיבה שלה, לכן אני לא נפגע ומתקשר איתה בכיף גם על הנושאים האלו.

Berethor

New member
זאת לא היא, אבל כן הן מאוד דומות בכל הקשור לשנאת גברים

אבל הפנתרית לא תדבר על לנצל זכרים כספית אלא על לנצל זכרים מינית, זה ההבדל.

Berethor

New member
בלאק מטאל ופנתרית חושבות הפוך האחת מהשנייה בנושא המיני

הפנתרית מאמינה שנשים סוחטות את הגברים ממציהם בזמן מין, ובלאק מטאל חושבת שהגבר משתלט על האישה בזמן מין, ככה שהן לא יכולות להיות אותה אחת, אם רק תראה את הקישור הזה להודעה שלך ואת הקישור ששמתי בתגובה להודעה של aaa123 אז גם תראה את ההוכחות לכך.

[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/68/177113719/%D7%90%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%94/%D7%A4%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%96%D7%9D[/URL]

blackmetal5

New member
אני מחפיצה זכרים הם רק ארנק מהלך חח

תמיד שומעים על איזשהו זכרזבל שמחפיץ נשים אז הנה אני מחפיצה זכרים

זה שאת מכנה אותם זכרים לא מפריע לי

וגם לא זכרזבל זה רק מצחיק אותי ומגוחך באופן כללי......
&nbsp
הנה שיר שמראה כמה אישה היא מסוכנת וכמה היא גם חרא
&nbsp
https://www.youtube.com/watch?v=fTbzkT6lOdw
&nbsp
" היא תמוכר לך סמ אהבת אמת" כמה שזה נכון... אין כמו איפה הילד ,אז יש סיבה לגברים גם לשנוא נשים.... אפילו שאני לא נמנה על שנואי נשים, אפילו שיש הרבה נשים שהם דרעק.

ga26

Member
אוי, זה כל כך עדיף מישהי שאומרת בפה מלא שהיא שונאת גברים

מכל מיני שונאות גברים שמסתובבות כאן ולא מודות שהן כאלה אבל בתוך תוכן הן אכן שונאות גברים.
אם טוב לך לשנוא גברים - תשנאי אותם (אותנו...).
אם בא לך לראות בגברים ארנקים או להפוך מישהו לעבד שלך ולנצל אותו - עשי זאת.
&nbsp
אבל את בהחלט לא פמניסטית....

נכון הכי טוב לומר מה שבאמת בלב.

אבל בסופו של דבר שמי שלא עוטה מסכה מפסיק כמו שאמר שייקספיר " העולם הוא במה ואנו שחקנים" אז עדיף להיות מתוחכם, פה נכון אין בעיה, אבל במציאות לא כדי לומר ולר כדי לגרום לגבר להרגיש ככה, לא יודע כמה גברים מרוצים ממה שהיא אומרת, במיוחד שהיא לא רוצה סקס איתם...

ga26

Member
סקס הכולל חדירה אינו הדרך היחידה להוציא כסף מגבר

אני בהחלט יכול לראות בדמיוני את blackmetal5 הופכת למשל למלכה BDSM-ית שגם דופקת גברים והם גם ישלמו לה על זה ולצורך כך היא אפילו לא חייבת להתפשט ולא צריכה לקיים איתם יחסי מין במובן המקובל וזה גם אולי אפילו יגרום לה הרגשה טובה "לדפוק" אותם פעמיים (כלכלית ומינית).
אני בטוח שעם קצת מאמץ אפשר למצוא דרכים אחרות נוספות שאולי יתאימו לה אפילו יותר.

למעלה