הי דודה... לא הבנתי מאיפה נפלו

../images/Emo42.gif../images/Emo1.gif../images/Emo42.gif../images/Emo1.gif

אין לי כוח ליותר מזה
היה נ ה ד ר לילה טוב..

ניסיתי לחטוף את הנשיקה,אבל:

ורד הייתה זריזה יותר... מנצלת את ההזדמנות להודות לורד ונחצ'ה על האירוח ורוחב הלב, על האפשרות להציץ לעולם של יוצרים כמו נחצ'ה, עופר, חני לבנה ולוליק. כמובן, שצליל הפליא לנגן וגם חבר מיוחד שסחף במחרוזת שירים. הלכנו אמנם כבר בשלוש וחצי,אבל רק מאילוצים (עובדת כעת) ובל זאת נהנו באופן מיוחד: הפעם מעבר לשירה, היו אמנים מן השורה הראשונה והיו הרבה חבר'ה חדשים שמחתי להכיר ולפטפט. לא יאומן לאילו נושאים ניתן להגיע בשעה שתיים לפנות בוקר והלאה. נשתמע -:)

actress

New member
אני אנסה לזכור את השמות בע"פ-מגילה

קודם כל הערב התחיל ב"חקירות" באוטו של איזיקו (למרות שבקושי דיברתי מרוב הבושה) אבל כבר באוטו התגלתה חבורה מופלאה של אנשים עם אנרגיות כ"כ חיוביות, אמרתי לעצמי wow לאן נכנסתי (לאוטו של איזיקו) אבל בגדול הייתי המומה המומה המומה, כמה יודעים לקבל כל אחד בזרועות פתוחות, והמון תודה לאיזיקו על ההתאקלמות המהירה ועל העזרה העצומה אין לי מילים!!!! נכנסנו לבית של ורד (העונה החמישית) ונחצ'ה (נחצ'ה) (ורד אהבתי את השלט על האוטו) וורד הציעה לי להכנס ולא להתייבש, אמרתי לה וורד אני ביישנית, זו פעם ראשונה שלי, והיא אמרה "גם שלי" בכל אופן במידית פגשתי את גלי עם המדבקות, איזה אנרגיות חבלזזז והייתי ממש המומה לראות כל אחד ואחד מה גם שאמרתי לכל אחד שאני בהלם לראות אותו
, ואכן הייתי בהלם טוטאלי, כי הניקים עושים לך משהו, אבל לראות את כולם פנים מול פנים קוליפון שלי, אם לא הייתי מכירה אתכם הייתי חושבת שאתם אחים טרמיסו איזה מנהל מדליק סאביבית את בול בול בול כמו בתמונות לא יצא לנו לדבר אבל מזל שהחזקתי כוס מים ביד (כדי לשתות) אפרת12 את ודור פשוט מעלפים!!!! ramil אתה בונבוני מירון וכל מי שניגן - אהבתי אהבתי אהבתי!!!! גרי רשף - היייי
סקאלי אני חושבת גם היתה (היא הדביקה את המדבקה על המכנס לא?) מאיר תקליטים - אתה אישיות כובשת!! סלחו לי אבל אני בקושי זוכרת את השמות אבל רצים לי בראש המדבקיות והשמות ופחות או יותר. נורא נורא רציתי להציג את עצמי אבל מהכתיבה כאן חששתי בהתחלה לכתוב כי אומנם צינות אבל אין ספק שחבורת מוזיקה עברית ישנה וחדשה, אנשים מופלאים שיודעים לקבל כל אחד, ויש מכל טוב וטוב ומכל הגילאים. מאוד מאוד מאווווווווווווד נהנתי בפעם הבאה מבטיחה שאשאר עד אור הבוקר שמחה שבאתי למפגש הנוכחי אין ספק שיצאתי עם הרבה השראה ולכל האומנים שהופיעו סליחה שיצאתי באמצע הייתי באמת חייבת לעוף (אם מישהו מצא כסף על הדשא מתבקש להודיע לי
), N לי מילים פשוט אני בהייי חבל"זזז!! למפגשים הבאים יש לי שאלה, איך רוכשים שירון?

actress

New member
אז מי היתה שם באות ס'? יכול להיות

שהשם דומה בכל אופן גם לימור מאורנית הפתיעה אותי בע-נ-ק וכל ה 4 שנסעתי איתם באוטו פשוט מקסימים ומדהימים וN לי מילים איזה חיוביות

lexigali

New member
הייתה, הייתה.

זאת בדיחה פנימית שכזאת. אם יהיה לי כח, אפנה אותך בהזדמנות לקישור המתאים ממפגשים עברו.

YulaShpil

New member
אכן היתה...

ובהזדמנות זו אני רוצה לשטח את התודות והתגובות שלי. תודה ע-נ-ק-י-ת למארחים הנפלאים שאפשרו לנו להרים עוד ערב (ולילה) נפלא יחד.
תודה גם לאורחים המיוחדים שהנעימו את אוזנינו בשירתם ובנגינתם. היה נפלא לשמוע את השירים, וגם את הסיפורים מאחוריהם. תודה רבה גם לכל משתתפי הפורום, הגדולים והקטנים (אפרת12, נדמה לי שדור גם מצא בדיוק את מקומו במועדונינו...), שהרבו בקולם, ניגוניהם, זיופיהם, תבשיליהם, ובעיקר חברתם הטובה, ועשו את הערב בלתי נשכח. תודה רבה לאיזיקו על הטרמפ, ולימימה1 על הנכונות לטרמפ, אפילו שלא התממש... אפילו ש-sjarjar ואנוכי התקפלנו די באמצע (מפאת תוכניות על הבוקר), נהנינו מכל רגע. מצפים כבר עכשיו למפגש הבא.

בתור החוקרת הראשית של האוטו

הרשי לי לברכך שוב: ברוכה הבאה! שירון רוכשים אצל דורותי בפעם הבאה.

קוליפון

New member
ולא סתם תשבץ אלא תשבץ בולגרי../images/Emo70.gif

אברם אבינו פדרה קרידו פדרה בן דיצ'ו לוס דה ישראל ראינו איך רצתם זה אחרי זו מהמרפסת,דרך הבית ומשם לחצר כשלוליק התחיל לזמר את השיר

האגס 1

New member
../images/Emo99.gif

אומנם ביקשתי מלוליק גם שיר לאדינו נוסף, פחות ידוע, שהוא אחד מהבודדים ששרים אותו, הוא לא הספיק - אך זה מה שנותן טעם של עוד לפעמים הבאות... והיו כאלה שכראו שאני עדיין לא נמצא בקהל כשלושיק מתחיל עם 'המלך נמרוד' כבר כמעט עמדי להתקשר אלי ולהזעיק אותי... אבל אני לא צריך יותר מכמה קולות רקע כדי להזדעק.

D o r o t h y

New member
למרות שהלכתי נורא מוקדם, רק עכשיו

אני יכולה להגיד תודה. אז תודה לורד ונחצ'ה על האירוח המדהים, תודה לרמיל שהתקשר ואיים על חיי אם לא אגיע וגם על זה שחיכית לי עם "יידישע פיראטן" תודה לכולכם שעשיתם לי שמחה גדולה בלב, באמת היה שווה לבוא אפילו מסטולה כזו.

דג חי

New member
אתמול היה נהדר../images/Emo24.gif

ממש נהנתי. אמנם המפגש השני שאני נמצא בו אבל התפעלתי מחדש. היה שווה את כל ההתברברות בפתח תקווה
. לחפש את הפרצופים המוכרים ולראות פרצופים חדשים. והאומנים האורחים, הנגנים והאוכל... תענוג. תודה למארחים
וכל הכבוד. אז מתי הפעם הבאה?

למעלה