הי דודה... לא הבנתי מאיפה נפלו

תודה על מפגש מיוחד!

תודה לכולכם שנעים להיות איתכם
. תודה למארחים - ורד ונחצ'ה, על האוירה החמה ותודה על הביקור המודרך במוזיאון הביתי. תודה למארגנים, לנגנים, למנהלים ולשרים. תודה לכם למרות שבקושי הספקתי לשיר, כי רוב הזמן דיברתי עם אנשי הפורום שגם יודעים לשיר מהלב וגם יודעים לדבר אל הלב. להתראות.

תאמינו או לא

הפעם באמת, סופסוף, תכננתי לבוא, אבל היו לי כרטיסים להצגה שאני מחכה לה כבר המון זמן. אני ממש כואב את ההחמצה לאור התגובות החיוביות (טוב נו, זה קורה תמיד), אבל נראה שבאמת היה הפעם משהו שונה. ואני בטוח שהאירוח של ורד ונחצה
והשירה של לוליק
וחני ליבנה
בהחלט תרמו להרגשה זו. אני ממש מקווה שיהיה ביכולתי להגיע למפגש הבא.

poomiki f

New member
ההודעה האחרונה שלי לזמן הקרוב....

אז קודם כל, וחדשה ואוהדת, כפי שאת רואה הגעתי הביתה!! למי תודה, למי ברכה... לורד ונחצ'ה על האירוח הנפלא (ורד, אני מקווה שמעכשיו השם "פומיקי" ייתן לך קונוטציות יותר טובות). לכל האורחים הנפלאים שתרמו לנו את כשרונם (ולצליל שהביא את חברתו שלא ראיתי למעלה משנה). למאיר, טירמיסו וחדשה ואוהדת על התמיכה בחצי שעה שלא הייתי מאופסת. לחדשה ואוהדת ודג חי שדאגו לי לטרמפ בלי שהייתי צריכה. לכל הנגנים, לכל מי שהביא אוכל, לכל מי שהביא שתייה... בקיצור, לכולם! (עוד שניים קטנים: תודה למרחבי פטגוניה שלימדו אותי ניווט מהו (אחרת בחיים לא הייתי מוצאת את הבית). ותודה לתחנות הרדיו שהשאירו אותי ערה בדרך הביתה (ציון לשבח מוענק לגל"צ על השמעת השיר "צב, צבים, צבי הנינג'ה" בלופ). גלי, אני רוצה את התמונה של ה"פרח משוגע".

../images/Emo140.gif ממני במיוחד. המון הצלחה

בדרך בה בחרת. אל תתנתקי , לא מאיתנו ובטח לא מהמוסיקה שאת אוהבת כלכך. מקווה לראות אותך בקרוב גם כאן וגם שם.

F a l k o r

New member
אז זה שרשור הסיכום הרשמי?...../images/Emo140.gif

קודם כל, מאוד מאוד נהניתי, חזרתי כולי בתחושה של אופוריה מהמפגש.. כל רגע היה רווי חוויות, כל אחת מהן יכולה להשתוות רק לקודמת לה ולזו שבאה אחריה.. כמפגש ראשון שלי, בתחילה הייתי די מבויש, אבל אפשר היה לסמוך עליכם חברים יקרים, שלא תניחו לאף אחד להרגיש בצד- ומהר מאוד נסחפתי בשיחות על הא, דא, וגם קצת דו, ורה, ומי, וסול.. נהניתי מאוד מהאוכל שהביאו החברים, היה מצוין. פעם הבאה אני מבטיח שאכין משהו בכוחות עצמי במטבח, לא ציפיתי לכאלו מטעמים! מערב השירה, גם גלי עם הארגון המופתי וגם כולנו ששיתפנו פעולה בצורה נפלאה, היה פשוט נהדר. ולמרות שלא הכרתי חלק מהשירים, האווירה שנוצרה סחפה את כולם לשיר, להמהם, ובאופן כללי לחייך חיוך ענק. נכון שפספסתי את השיר שבחרתי, אבל לזה נועדו המפגשים הבאים, בין היתר..
תודות- תודה לורד המופלאה, ולנחצ'ה המדהים על האירוח המקסים. לא תמיד כשאדם פותח בפניך את דלתו הוא פותח גם את נשמתו, ותמיד מרגש לגלות אנשים שאצלם תמיד תמצא דלת פתוחה, בכל המובנים. מקבלת הפנים, דרך השירה, כמובן איך אפשר לשכוח את ההסברים של נחצ'ה שזוכר כל פריט וכל פרט מאוסף העתיקות שלו, ועד לשיחה המעניינת כל כך עם ורד לקראת סוף הערב (כולל גלגול כבלים מזדמנים..)- היה פשוט מעולה. תודה, תודה, תודה. קרן ומאיר- על תוכנית "אמץ חבר" שננקטה כמעט מרגע הגעתכם כלפיי, אם זה בשירון שהושאר אצלי עד שדורותי הגיעה וזכיתי באחד משלי, אם זה בשיחות המעניינות עם קרן לאורך הערב, וכלה במאיר, שהצליח לסבול את חוסר ההחלטיות שלי למשך שיחה לא קצרה בכלל של חיפוש שיר...
תודה לכם, חברים! ליבליך- שיזע, אימץ תאים אפורים וכאלו שנעשו אפורים משכבות האבק, ולא נח עד שהצליח למצוא איתי כמה אפשרויות לשירים שיעזרו לי. רק דבר אחד חבל לי, שלא ישבנו קודם לכן במהלך הערב, אני בטוח שעוד ננהל שיחות מרתקות על הרבה נושאים אחרים.. תודה רבה!! לנגנים ולשרים- את השמות של כולם איני זוכר עדיין מבין הנגנים, סליחה, וצליל, חני, לוליק, עופר וחן- תודה, פשוט וואו!! כמובן תודה גם לכולכם, כל מי שהיה, ששר, שנתן מעצמו, כולם! אם לא הייתם כזו חבורה נפלאה, אני לא בטוח שהאורחים היו נסחפים אחריכם כל כך מהר..
בטוח שכחתי אנשים ושמות שעשו את הערב הזה לבלתי נשכח עבורי, איתכם הסליחה... תודה לכם, שהייתם, שחייכתם, ששרתם, שאמרתם לי מספר עמוד בשירון (כן! מה, זה לא חשוב?..
), שדיברתם, שהתעניינתם, ששאלתם, שעזרתם... פשוט- תודה שאתם אתם!! ונתראה במפגש הבא!!

אתחיל מהסוף (למרות שהסוף עדיין לא

נראה באופק ויש עוד המון לעשות עד שהבית יחזור למתכונתו הרגילה ואני לא מתלוננת, להיפך, אני דווקא נהנית מזה): לפני חצי שעה צלצול בפעמון ומולי עומד ayb1 עם זר פרחים ביד... אז תודה לך ayb1, ממש ריגשת אותי. וברוורס חד, כמה תודות: ראשית לרמיל שאירגן, בדק, דאג, ועשה את כל מה שצריך לעשות כדי שהערב יתקתק. תודה גדולה למזג האוויר שאפשר לנו לנצל את החצר ולשכנים שקילקלו את מסורת המפגשים ולא שלחו משטרה (אם כי היו כמה הצעות מאנשנו ל
ל
בכוחות עצמנו...) המון תודה לנגנים
שנגנו ללא לאות (כולל לנחצ'ה שנדבק לכלי ההקשה שלו עד שלא היה אפשר להפריד בין השניים) וחברים הנפלאים לוליק
עופר
חני
חן
וצלילון
שבאו בתור אורחים אבל הנעימו לנו בכשרונם הרב. תודה על התקרובת הנהדרת שהבאתם, בעיקר כי שנה אני לא צריכה להתקרב לסופר... המון תודה לכולכם על שנתתם לנחצ'ה את התחושה שאכן יש דור צעיר שכדאי לעמול בשבילו (ובהזדמנות זו תודה גם לדור המתוק שחימם את כולנו - כל אחת בתורה) תודה לכל מי שבא וגם למי שלא ואם שכחתי מישהו זה רק בגלל שלא ישנתי כמעט. מבטיחים לכם לקבל אצלנו את הקיץ ורד

|פיהוק| בוקר טוב

תודה ענקית לכולם - אני לא אפרט כי אין סיכוי שאני אזכור את כל מי שיש להודות לו... בעצם אני כן אפרט (ויסלחו לי הנשכחים): תודה ענקית לורד ונחצ'ה על האירוח החם, הארגון, האווירה - היה פשוט נפלא. תודה לאיזיקו על הטרמפ לשם ובחזרה, על החברה והשיח, וגם לשותפות האחרות בטרמפ (לשם. בחזרה כבר נשארנו רק אני ואיזיקו, וגם אותי היה צריך לגרור באמצע "איפה הן הבחורות ההן") - YulaShpil (כתבתי נכון??), actress ואיריס. תודה לשרים - חני, לוליק, עופר (פעם ראשונה שלי
), חן, וכל חברי הפורום שלא ויתרו והמשיכו לשיר גם הרבה אחרי שהנגנים ארזו את כליהם והסתלקו. תודה לנגנים - גלעד, עמית (פעם הבאה רוצה אותך יותר על הקלידים!), מירון, רפי, חן, צליל, מוגג, וליחידת הפרקשניסטים שכללה את רמי ונחצ'ה. תודה לכל מי שבא להגיד שלום ולכל מי שענה כשאני באתי להגיד שלום, תודה לכל מי שארגן, בישל, אפה, חתך, קצץ ואידה, תודה לליבליך, מזל טוב לעידן וליבליך. וזהו.

איזיקו

New member
ריח התפוזים ברכבי טוב היה

מכל מיני בשמים...
היה לי נעים להכיר ולשבת לידך כששרנו (איזה קול, איזה קול).

ramil

New member
../images/Emo9.gif

"ליחידת הפרקשניסטים שכללה את רמי ונחצ'ה?" רק בשביל לקרוא את השמות שלנו אחד ליד השני (ועוד אני ראשון
) היה שווה לארגן מפגש....

adipo

New member
../images/Emo10.gifכמעט הצלחתי לבוא

ב 11 וחצי בלילה, כשסיימנו לעבוד הצעתי לנסוע אבל ההצעה לא התקבלה. כמעט... נשמע שהיה מפגש מעולה וכיף לקרוא!

עינת681

New member
תודה לכולם על ערב

מרגש ונדיר בהתרגשות שהוא עורר בי לכל אורכו תודה למארחים הנפלאים ורד ונחצ'ה- כל הכבוד על האומץ! ולכל הזמרים הנגנים וכל חברי הפורום המיוחד הזה

tiramisu1

New member
לא יודע איפה להתחיל ואיך לומר הכל

בנוסף על מה שכבר אמרתי. אבל יש כל כך הרבה ! אז קודם כל, חזרתי בכזה HIGH שלא נרדמתי כמעט עד 4, מה שאומר שהייתי היום שפוך בעבודה (כבר היה עדיף להישאר איתכם וללכת ישר לעבוד). שנית, טרם הודיתי לימימה ולוליק על הטרמפ הלוך ולחדשה ואוהדת על הטרמפ חזור. שלישית, כולכם הייתם כאלה חמודים עם הברכות שלכם. אני חושב שביומולדת שלי לא שמעתי כל כך הרבה מזל טוב ואיחולים שונים. באמת מחמם את הלב. וקולי - בשבילי תמיד אתה תהיה ה-מנהל
רביעית ואחרונה, יש לי הצעה לגבי השירונים - אפשר להביא למפגש הבא מעטפות חומות כאלה של משרד ודבק, ולארגן לכולם בצד הפנימי של הכריכה האחורית מעין תיקייה לכל הדפים שמצטרפים, כדי שלא יאבדו ויצטרפו לשירון ! דורותי - חווי דעתך ואם בא לך נארגן את זה יחד.

המתגונן

New member
היי

היה מפגש מיוחד ומהנה ביותר, אני חושב שהוא יחרט טוב בהיסטורית הפורום. נשבר כאן שיא מבחינת נוכחות מקצועית של אמנים, שאני חושב שהיה לכולנו העונג והחוויה לבלות ערב מוסיקלי במחיצתם. שמחתי מאוד לראותכם, ונהניתי לבלות ערב מוסיקלי איכותי ומיוחד (כבר מזמן אמרתי שכל העסק הזה שווה איזו כתבה). תודה לגלעד, מירון, צליל ורפי, כרגיל נהניתי מאוד לנגן איתכם (צליל, תבוא עוד).. תודה גדולה לאמנים שכיבדו אותנו בנוכחותם- חני לבנה,לוליק, עופר (התגעגעתי אליך, שמחתי לראותך ובעיקר הייתי גאה להיות אחד מתלמידיך הותיקים), וחן (שדווקא הפעם הגיע נטול-גיטרה). אחרונים חביבים- נחצ'ה, שתרם רבות לזמר העברי ביצירתו הנפלאה- קיום המפגש אצלו, , תוך מתן אירוח חם ומעניק לכל הקהל (הרב) הקנה לכל הערב משמעות הרבה יותר גדולה ויחודית, וורד העונה החמישית שהעניקה אירוח כיד המלך, ולמיטב הבנתי גם היתה יזם האירוע כולו? (ותודה על ההכוונה בדקה ה90 האם לפנות ימינה או שמאלה). היה כיף

טרפלס

New member
../images/Emo41.gif

כרגיל, נהניתי קשות. תודה רבה על האירוח החם לורד,לכולם על השירה והנגינה, תודה לאגס על טרמפיסטיו השונים ( ומ"מ הנהג) על הנסיעות ולגנגי שבקשה לשיר גם את סליחה וגם את הזמן עובר ובכך עשתה לי את השבוע.

היה מדהים

תודה רבה רבה לכולם, ובמיוחד למארחים ורד ונחום. למרות שהייתי מעוך למדיי החלטתי להגיע לערב "בכל מחיר". לשיר - זה כנראה עושה טוב לבריאות, כי בסוף הערב כבר הרגשתי טוב יותר. לאור מצבי המעורער נטשתי יחסית מוקדם, אבל לפחות לא פספסתי את שלב האידישע פיראטען+מקס+ליל חנייה. השיר שאני מזמין למפגש הבא: "אצלנו בכפר טודרא". תתחילו להתאמן.

45israel

New member
היה באמת מדהים../images/Emo70.gif

ובראשונה תודה ע-נ-ק-י-ת לורד ונחצ'ה על אירוח המפגש ה-ג-ד-ו-ל ביותר שהיה לפורום שלנו. היה ע-נ-ק! שעות השירה האינסופיות לצלילי הנגנים המוכשרים התורמים את כשרונם מדי מפגש, ומנעימים את חיינו! ההופעות המרגשות של אורחי הפורום: חני ליבנה, לוליק, עופר כלף וחן בניאן. הכיבוד הטעים בשפע. ובייחוד שעות הבוקר המוקדמות של השירה ללא כלים, בחברה מצומצמת ונעימה, ממנה פרשתי בשיאי. ושוב תודה ל-כ-ו-ל-ם על טעם החיים שאתם מעניקים לי.

האגס 1

New member
זקוף הראש, דרכינו עוד לא שחה ../images/Emo98.gif

כמה שאני כבר מכיר את הכיף של המפגשים - הפעם עוצמת הכיף הפתיעה גם אותי מחדש. אולי זה בזכות זה שאוירת המפגש שודרגה עם אירוח של משפחת היימן, והופעות האורח של זמרים מקצועיים - וזה לא הפריע למפגש הפורום להשאר מה שהוא - חברתי, איכותי, מעט שטוטניקי, וכמובן, איך לא - נמשך אל תוך הלילה... מלכתחילה ידעתי שה-"שבע בערב עד שתיים בלילה" הזה זה לא ב-א-מ-ת אומר שלא נישאר שם עד צאת החמה, שאיפה היא ואיפה צאת הנשמה. אז אחרי שהנגנים סיימו את חלקם, נשארנו בהרכב מצומצם בסלון עם סבב שירים אקראי שכולל מעט מהכל - שירי גלי (פה זה דווקא לא היה כ"כ מעט...
), שירי ילדים, פיוטים (ביקשו ממנו את 'אדון הסליחות'
) שירי שבת, וכל-מיני. עידן השליטה אח"כ סבב לפי מקומות הישיבה, מה שבהחלט תרם להחזרת האופי הפורומי לעצמו, ובד-בבד הקשה אח"כ להקים את הטרמפיסטים שלי ולכנס אותם בשביל לנסוע הביתה... היינו אמורים להיות שישה בדרך-חזרה. ותודה לצה"ל שכמעט גרם לנו בעקיפין לגייס גם את משטרת התנועה לרשימת התודות בסיכום המפגש. היינו שישה. נורית, מה שבטוח מאיתנו חתכה בחצר ונסעה לה לרכבת עם ילד אחר
ואגב, תודה לצפו"ש שבלי להתכוון בכלל, גרמה לי להזכר ברגע האחרון את מי אני צריך להעיר בשביל לנסוע הביתה. התחלנו מהסוף - אז נמשיך בהתחלה.
שיחה מאלפת היתה לי עם לוליק ורונית על מגוון עניינים בתחום הלאדינו, כמו תמיד בנסיבות כאלה - גם זו הייתה הזדמנות טובה ללמוד עוד כמה דברים שלא ידעת לפני כן. וזה מה שגרם לי להפסיד את הופעתה של חני לבנה. ואם כבר בהופעות הזמרים עסקינן - מאוד נהניתי לראות את עופר כלף מופיע, אחרי היכרות של שנים (עוד לפי שהגעתי לפורום, וגם לזה שקדם לו ב-walla) ומאוד שמחתי לראות שגם שאר חברי הפורום, עשד עכשיו יותר קראו את שו מאשר הכירות את עופר עצמו - זכו סוף סוף לשמוע במה מדובר. תודה, כמובן, למזג-האויר שהיה אתמול אידאלי למפגשים, למרות שאיכשהו בלילה היה קר במרכז יותר מירושלים
(כן, בהלוך היה לנו חם!) למדנו גם את 'דוידוביץ'' וראינו גם את הסרט 'אגדת דשא' שהעלה בנו נוסטלגיה חמימה - אפילו שזה מהעבר הלא-כל-כך-רחוק. ובדרך חזרה, תוך-כדי זפזופ בתחנות הרדיו, דני ליטני שר שיר כשמה של חברת פורום שאיכשהו נעלמה מהמפגשים ומהפורום לאחרונה... תודה לרק על עצמי שנהגה במקומי, לאביב ש' על הריבית דה-ריבית
לכל אלה שהיו בסבב ה"אקוסטי" של שעות הלפנות-בוקר, לשלי ששלפה אותי בזמן מהמטבח כדי להשתתף בשיחה קבוצתית עם לוליק על התרגומים מלאדינו לעברית, כמובן - למארחים על האירוח ועל השיחות המעניינות, וכמובן גם על הפעילות שלכם בכלל המוסיקה. ותודה גם לכל אלה ששכחתי להזכיר כאן... עמית גונן כתב למטה שהמפגשים שלנו דורשים כתבה. רעיון טוב. אבל אני אומר - זה דורש מחקר אקדמי פולקלוריסטי. והאחריות לזה - עלי.

D o r o t h y

New member
עזבו אתכם מכתבות..

תנו להנות מזה כמו שזה. ממש מקווה להישאר במפגש הבא עד הסוף..

רוסטו

New member
לא להאמין

אנשים מן היישוב משלמים עשרות שקלים לקבל מה שקיבלנו אמש בחינם- היה נפלא ונהדר ותודה ענקית לנחצ'ה וורד על האירוח ולוואי ויהיו עוד מפגשים נפלאים כמו זה.

למעלה