אני מתעלפת! רז זלצמן המדהים מגיע אלינו!

Misanthropic

New member
איזה כיף שאתה מתארח,רז

הפעם הקודמת שאירחו פה מישהו זו הייתה מירב, וכל מה שהיא עשתה זה לריב עם איתן... סחתיין שלא איבדת את זה, כמו מירב ואיתן,מאיה וסוזנה שהתחילו להיות אלימות כלפי איתן. הגיע לך לזכות. מעניין אותי אם כל מי שתכיר עכשיו,תהיה חשדן כלפיו כי כביכול הוא מתחבר אליך כי אתה "סלב"....

לרז :)

אני יודעת שכבר שאלתי אבל יש לי עוד שאלות.. והן באמת מעניינות אותי! מה הדבר הראשון שעשית כשיצאת מהמעבדה? מה הדבר הראשון שעשית כשהגעת לבית? ומצורפת תמונה מ"גיל ההתבגרות" במעבדה..

מה קורה מגודלת:)

מממ הדבר הראשון שעשיתי זה לה כמובן חיבוק ענקי למשפחה וישר לאחר מכן יצאנו כול המגולים ומיכאל לבלות במועדון... מממ והדבר הראשון שעשית שהגעתי הביתה היה כמובן לפתוח את המקרר ולהנות מהזכות לבחור מה אני רוצה לאכול אויי כמה שהתגעגתי:)... חחח ותודה על התמונה ממש מחמיאה ..

zyyhgy

New member
רז! תענה לי בבקשה! אני מעריץ גדול שלך

אני מעריץ גדול שלך. הוכחת חוזק, חוכמה, אצילות ונדיבות בתוכנית. נקטת עמדה כשצריך ואם הגעת לגמר אז כנראה שזה לא היית כל כך בשקט... מקווה שתמשיך אתה והמשפחה המדהימה שלך כולל נטע לי להיות אנשים ספורטייבים ומוצלחים. שאלות: א) אתה חבר של דר עכשיו? ב) מהי המחשבה הראשונה שעלתה במוחך כהראו את מד החיים שלך עולה ואתה מנצח? ג) למי מהמגודלים הכי התחברת, ולמי הכי פחות. ד) ותענה בכנות : מי הכי חופר, מי הכי שמן, מי הכי יפה (מהבנות) תודה אני אשמח אם תענה לי אני מעריץ גדול שלך ושל אחותך! אוהבים אתכם משפחת זלצרמן!

מה קורה אח שלי ?:)

תודה על המחמאות אחי מעריך הכול גבר... אני ודר ידידים אנחנו לא זוג אני מאוד אוהב אותה אבל אנחנו לא בקשר רומנטי ... המחשבה הראשונה שעלתה לי בראש היא ואואואואואוואאאאאאאאאאאאאאוווווו לא האמנתי הייתי בשוק הייתי כול כך מאושר :)):)) מממ הכי התחברתי למירב מאיה איתן וסוזנה אבל בגדול אני חושב שעם כולם היה לי חיבור מעולה ואני מאוד אוהב את כולם באמת.... חחח רק בכנות את התואר של החופר ביותר אני מעניק לאחי היקר איתן כמובן הכי שמן מממ אני לא חושב שהיה מישהו שמן בחבורת המגודלים... והכי יפה מהבנות מממ אני חושב שסוזאנה ילדה נשמה... תודה על הפירגון !!!

רז זלצרמן היקר - בבקשה תקרא :)

רז יקירי. רציתי לחזק אותך ולומר לך כל הכבוד על היושרה, הכנות, ההגינות והאכפתיות שהפגנת והראת כלפי המגודלים האחרים, כלפי הצופים וכלפי עצמך. בתור צופה קבועה באמת קיוויתי וייחלתי שתזכה (וישבתי כל היום בבית והצבעתי לך) כי באמת אני מאמינה שמגיע לך. אז תודה על שנתת לנו להיות "חלק" מהחיים שלך.... ולו לזמן קצר ביותר. זה ישמע נדוש וגם אחותך אמרה לך את זה - אבל זה באמת כל כך נכון... תמשיך להיות מי שאתה ולעשות את מה שאתה מאמין בו. תודה על הכל:) (אתה מוזמן להגיב)

לרז זלצרמן המלך !!

קודם כל מה שלומך איך אתה מרגיש ?? דבר שני אתה הולך להופיע בקמפיינים של דוגמנות ?? ויאללה תשים תמונות של הקעקוע שלך עם יש לך ..

לרז זלצרמן !!

קודם כל איך אתה מרגיש מה שלומך ? והדבר שני האם אתה עושה קמפיינים של דוגמנות ? ויאללה תשים תמונות של הקעקוע !!!

megudalim

New member
היי רז המלך!יש לי כמה שאלות,הגיע לך לנצח!!!!!

קודם כל רציתי להגיד לך מזל טוב על הזכייה!תתחדש דבר שני אני אצבעתי לך בגמר כל הזמן שאלות: 1. איך הייתה ההרגשה לנצח? 2.אתה כבר נסעת באוטו שלך?ואם כן עם מי? 3.כשאמרו שאתה מנצח איזה מחשבות היו לך בראש באותו רגע? 4.אחרי שאמרו שאתה המנצח,את חיבקת את כולם.אז יצאת הכי ראשון מהמעבדה אחרי החיבוקים או קודם מאיה? 5.האם אתה תחזור לעבודה שלך-דוגמנות וניהול בר? 6.כששטפתם את המכונית בחוץ,ראיתם את כל הרחוב ואפשר כאילו היה לצאת?או שהרחוב היה סגור? 7.תשים בבקשה עוד תמונות מהחגיגה שלך ושל המגודלים ב"קלרה" בתל אביב 8.פעם אחת מישהו כתב בפורום שסוזנה נכנסה לחדר שלך והתנשקתם,זה נכון? 9.מתי ייסימו לך את הקעקוע?עואב לך לשבת באוטו עם הקעקוע? 10.האם תרצה להוריד את הקעקוע מתישהו? 11.מי היה איתך בחגיגה ב"קלרה" אתמול בלילה והאם מישהו לא הגיע מהמגודלים? 12.ידעת שהייתה למאיה משימה סודית שהיא לעצבן אותך? תודה אם תענה לי והכי חשוב: אתה מקסים וטוב לב(רואים עליך)תנסע בסובארו בכיף

megudalim

New member
רז המלך!כנס בבקשה,יש לי כמה שאלות

שאלות: 1. איך הייתה ההרגשה לנצח? 2.אתה כבר נסעת באוטו שלך?ואם כן עם מי? 3.כשאמרו שאתה מנצח איזה מחשבות היו לך בראש באותו רגע? 4.אחרי שאמרו שאתה המנצח,את חיבקת את כולם.אז יצאת הכי ראשון מהמעבדה אחרי החיבוקים או קודם מאיה? 5.האם אתה תחזור לעבודה שלך-דוגמנות וניהול בר? 6.כששטפתם את המכונית בחוץ,ראיתם את כל הרחוב ואפשר כאילו היה לצאת?או שהרחוב היה סגור? 7.תשים בבקשה עוד תמונות מהחגיגה שלך ושל המגודלים ב"קלרה" בתל אביב 8.פעם אחת מישהו כתב בפורום שסוזנה נכנסה לחדר שלך והתנשקתם,זה נכון? 9.מתי ייסימו לך את הקעקוע?עואב לך לשבת באוטו עם הקעקוע? 10.האם תרצה להוריד את הקעקוע מתישהו? 11.מי היה איתך בחגיגה ב"קלרה" אתמול בלילה והאם מישהו לא הגיע מהמגודלים? 12.ידעת שהייתה למאיה משימה סודית שהיא לעצבן אותך? תודה אם תענה לי אתה פשוט

אאא מה קורה ??

קודם כול מה קורה :) ההרגשה לנצח הייתה מדהימה אני כול כך התרגשתי ולא האמנתי שניצחתי זה היה הרגע הכי מאושר בחיים שלי... עוד לא נסעתי באוטו שלי כי עדין לא קיבלתי אותו אני מקבל אותו השבוע ואז אני ייסע כול היום חחח ממ אני יצאתי ראשון מהמעבדה אני חושב אני לא כול כך זוכר כי אני כול כך התרגשתי לא האמנתי שזה נגמר ועוד יותר לא האמנתי שזכיתי הייתי בשוק והייתי מאושר כול כך לא ממש שמתי לב מה הולך סביבי:) מממ כרגע אני עוד לא חוזר אני רוצה להתחיל לשחק גם בסדרות גם בסרטים וכמו כן ללמוד פיתוח קול ולשיר כי אני מת על זה!! ראינו את הרחוב ואי אפשר היה לצאת היו מחסומים משתי הצדדים ככה שאי אפשר היה לצאת משם או להיכנס בלי אישור... אני וסוזאנה מעולם לא התנשקנו לסוזאנה יש חבר שהוא אחלה של בחור והוא גם הציע לה סוג של מחוייבות במהלך התוכנית... מממ ייסימו לי את הקעקוע רק בעוד שבועיים בערך , חחח קצת כואב לי לשבת כי זה עדין טרי אבל שטיות זה לא נורא.. אני ממש לא רוצה או יירצה להוריד אותו אני עשיתי אותו כי רציתי מזכרת מהתוכנית מהחוויה המדיהמה שעברתי וזה בדיוק מה שרציתי ואני גם חושב שהוא ייצא מאוד יפה:) ממ אתמול כולם היו בחגיגה בקלרה חוץ ממאיה שלא הגיעה אני מתאר לעצמי שזה בטח בגלל שהיא מחיפה וזה מאוד רחוק מהקלרה חחח... כן היא גילתה לי אחרי כמה ימים ובאמת לא הבנתי מה עבר עליה באותו יום היה מצחיק חחחחח:)

למעלה