אני מתעלפת! רז זלצמן המדהים מגיע אלינו!

תודה רבה לא שכחתי מהקפה חחח

תודה רבה לך מאמי בזכותם אני זכיתי תגידי לי מתי את רוצה נלך לשתות קפה בכיף כמו שהבטחתי..

אלמוג ס

New member
הייתה טוב וגם התנהגת טוב כמה שאלות

1.איזה משפט שאמרת בתוכניות אתה הכי אוהב? 2.האים התשבנת בתוכניות ואם כן מה אמרת שאתצבנת? 3.איזה מהמגודלים האחרים עצבן אותך בדבריו? 4.איזה משימה הייתה הכי קשה לך? 5.ידעת שהייתה למאיה משימה סודית שהיא לעצבן אותך?

אלמוגי איזה קרירות ,מה עם איזה מה קורה ?

מממ אני חושב שיש כמה משפטים שמאוד אהבתי אחד מהם הוא כמובן מים שקטים חודרים הכול מכון שאני מאוד מאמין במשפט הזה ובנוסף על כך הצבע שלי היה כחול :) מממ לא הבנתי מהכתוב בשאלה השניה חמודה.. מממ אני חושב שאיתן ומאיה קצת הגזימו עם התגובות שלהם וגם מירב ואפילו לפעמים סואזנה אבל אני אוהב את כולם צריך להבין שהיינו במצב לא קל תחת המון לחץ כול הזמן ככה שאני מבין שלא כול אחד יודע לגלות איפוק וזה בסדר, אבל צריך לדעת לשלוט על עצמך .. ממ המשימה שהכי הפחידה אותי ואולי את לא תאמיני זה היה הופעת הסטנד אפ כי זה משהו שתמיד חשבתי שמאוד מפחיד לעשות לעלות על במה ולנסות להצחיק אנשים יה נראה לי כחוויה מאוד מפחידה,אבל בסופו של דבר עשיתי את זה כמו גדול וגם ניצחתי במשימה:) מממ לא ידעתי היא גילתה לי את זה רק כמה ימים אחרי זה חחחח ובאמת לא הבנת מה עובר עליה באותו יוםחחח :)

ronali asposito

New member
רז..../images/Emo66.gif../images/Emo23.gif

את האמת שאין לי כ''כ מה לשאול אותך.., אני רק רוצה להגיד שאתה בן אדם מקסים!!!,רגיש ,חתיך הורס, אמיתי... ייצאת מהמשחק הזה ממש נקי,בלי ריבים ,ניבולי פה,קללות,..מכות,אלימות וכו', באמת שאתה אחלה דוגמה!!(..בלשון מועטה),..אתה פשוט מדהים! ותרשה לי לצטט: נסיך מהאגדות!! שיהיה לך ממש בהצלחה! רזוש אוהבים אותך,! נ.ב,אתה פשוט חייב להירשם לאח הגדול!@ לאק! רונה-לי,

תודה רבה מאמי...

תודה מותק מרגש אותי לקרוא את כול המחמאות האלה אני פשוט מסמיק פה חחחח :)

Misanthropic

New member
רז אתה מלך

הכי אמיתי,כבר בתכנית רואים שיש לך נשמה,אתה לא סתם פרצוף יפה....... גם בסטנדאפ,שכתבת את זה בעצמך,אתה מצחיק רצח:) וגם שאתה רואה סרטים ורוצה לשיר והכל,יש בך יותר מרק יופי..... גם כשהיית מקום שלישי ראיתי בעיינים שלך איך היית מאוכזב,והכי צדקת בעולם, לגמרי הגיע לך מקום ראשון.... אתה מדהים

תודה רבה :)!!

תודה על כול הפיגון באמת זה מאוד מאוד מחמיא לי לא הייתי מצליח בלי הקהל שלי תודה לכם כול הכבוד לכם!!

DarkDevil1

New member
רהרהרהרהרהרזזזזזזזז

דייייייייי איזה כלייי באת להתארח פה חחחח תראה איזה קהל מעריצים רחב יש לך חחח אני לא מאמין שהתכנית נגמרה, באמת שכמעט כולם פה התרגלו לצפות בכם 24\7 אתם חייבים להשכיר דירה ולשים בה מצלמות, אבל לפני זה לאשר אותנו בפייסבוק חחח רק רציתי שתדע שאתה תותח על, ושיהיה לך מלא מלא מלא מלאאאאאאאא מזל טוב. זהוווווווו D:

תודה רבה אח שלי היקר!

אני יאשר אותכם בכיף אבל תשלחו לי הודעה קודם כי יש לי 400 הודעות ו 500 בקשות חברות ככה שאני לא עומד בעומס אחי תןדה על הפירגון אח שלייי

adi5632

New member
לרז

קודם כל, כל הכבוד על הזכייה! באמת הגיע לך לזכות! אתה לא רבת עם אף אחד ויצאת הכי נקי מכל השאר. זה לא פשוט לצאת ככה, אתה הצלחת וכל הכבוד גם על זה!=) אני שאני לא רבה עם אנשים לא הייתי מצליחה להישאר נקייה בתוכנית כזאתי... ולמען האמת אחרי שראיתי כל כך הרבה ראליטי, אני חושבת להירשם למשהו (כשאני אהיה בגיל כמובן... חפרתי דברים לא קשורים...) בהתחלה שמעו ממך קצת פחות במעבדה אבל לקראת הסוף היית אחד האהובים. איך זה להיות במעבדה הזאת כל כך הרבה זמן? זה יכול לחפרן אנשים? מכל השלושה שהגיעו לגמר לך הכי הגיע לנצח. שיחקת את המשחק בצורה יותר טובה מכל השמונה האחרים. למען האמת גם צריך שיהיה מישהו שפוי במקום לא שפוי... ואתה הצלחת ובגדול. נראה לך שמתוכנית כזאת יכולים לצאת קשרים עם אנשים לכל החיים? ואל תתחרפן בגלל השיער, גם לי יש בעיות שיער, בעיות ענקיות עם השיער. ולא מומלץ להתחרפן בגלל שיער, מנסיון אישי=/ בקיצור, תשאר כמו שאתה ושהיו לך אחלה חיים. עדי=)

למעלה