אני מתעלפת! רז זלצמן המדהים מגיע אלינו!

sp181

New member
רזזז איזה כיף שזכית,שאלה../images/Emo26.gif

קודם כל אני מאוד שמחה שזכית, אתה בן-אדם מדהים
רציתי לשאול האם נכונה השמועה כי תשתתף בעונה ה-2 של "האח הגדול",בבקשה תשקול זאת לחיוב אני בטוחה שגם אני וגם אחרים(קהל המעריצים שהביא לזכייתך
) ירצה לראות אותך על המסך,אם לא בזה אז בפרוייקטים אחרים
אגב,מה עם הקעקוע? סיימו לך אותו בסוף?

קודם כול תודה רבה מאמי...!!

את הראשונה שאני עונה לה והאמת אני מתרגש אני מודה לכול מי שהצביע לי ועוד לא ממש הבנתי את הזכיה שלי ... ממ בקשר לשמועה על האח הגדול 2 האמת אני לא ממש יודע על זה כלום ברגע שאני אשמע משהו אני מבטיח שאני יעדכן את כולם בכיף... וכמובן בקשר לפרוייקטים אחרים אני אשמח ואני יודע שגם כול קהל המעריצים יישמח לראות אותי משתתף בכול תחום שקשור לבידור:) חחח עוד לא סיימו לי אותו כי לא היה זמן בתוכנית צריכים עוד למלות לי אותו בצבע אני יעלה עוד מעט עוד תמונות שבניהם יש גם תמונה של הקעקוע.. ואני חוזר לפה בשעה שבע ומחכה לכולם לענות על כול השאלות שלכם בכיף...:)

Imai

New member
היי רז!

לא ראיתי את התוכנית, אבל מגיע לך לזכות, אני מאוד שמחה בשבילך!

חחחחחlmai , את נשמעת כמו

מישהי שאמרה לשכנה שלי: אם תעשי דיאטה וניתוח באף - תוכלי להיות דוגמנית........

אתה מקסים בחרתי בך רז ודר לא בשבילך הלוו

שוב אני אומרת שאתה שונה מאחותך ומעבר לזה בהצחלה בכל ובקשה לי אליך תנסה ליתנדב עם נוער לתת להם דוגמא לסבלנות זה ברכה שקבלת מאלוהים תעזור לאחרים להבין שיש דרך פחות אלימה ובהצחלה מכל מה שתעשה בחיים

תודה רבה לך ענתוש:)

אני מאוד מודה לך ואני אשמח להתנדב עם בני נוער אני בהחלט חושב שאני יכול להשפיע :)

תדע שאתה היית הפייברויט שלי מההתחלה!

אני חושבת שאתה מקסים פשוט ויש לי כמה שאלות: 1. למה הכי התגעגעת? 2. איזה מתמודד עלה לך על העצבים? 3. אתה לא מתחרט על הקעקוע? 4. למה בעצם הלכת לשם? 5. היה רגע שרצית לפרוש? אגב בן כמה אתה? ומה החלומות המקצועיים שלך?

פרפר למה את במנוסה חחח?

קודם כול תודה רבה מתוקה... מממ הכי התגעגתי כמובן למשפחה שלי ולכול החברים שלי, זה מאוד לא פשוט להיות במקום סגור בלי שום דרך ליצור קשר עם המישפחה או החברים זה הזוי לגמרה... מממ אני חושב שאיתן לפעמים קצת עלה לי על העצבים אבל אני מת עליו הוא פשוט קצת היפרקטיבי אבל הוא בחור טוב והוא חבר שלי גם עכשיו.. לא רק שאני לא מתחרט על הקעקוע אני מאושר שעשיתי אותו עברתי חוויה מדהימה ובאמת רציתי לקחת ממנה משהו שישאר איתי כול החיים, ככה שאפילו אם לא הייתי זוכה חס וחלילה :) עדין לא הייתי מתחרט. הלכתי לשם קודם כול בשביל החוויה, לא כול אחד מקבל את ההזדמנות לעבור כזאת חוויה מטורפת, אני לא חושב ששום דבר שאני יעשה ישתווה לתוכנית המטורפת הזאת נהנתי כמו שלא נהנתי בחיים... מממ היו רגעים קצת יותר קשים שבהם אתה קצת אומר לעצמך למה אני מריך את זה אני יכול ללכת הביתה לחיות טוב לאכול מתי שבא לי לעשות מה שבא לי אבל אז מיד חזרתי לעצמי ואמרתי לעצמי אין מצב שאני מוותר, אני לא בן אדם שמוותר והלכתי עד הסוף... אני עכשיו בן 24 הייתה לי יום הולדת ב-12.7 מזל סרטן.. החלומות המקצועיים שלי הם להשתתף בסדרות סרטים וכמו כן גם לעבוד על פיתוח קול ולרשום וכמובן לשיר:)

efi002

New member
היי גם אני מזל סרטן!

חח היה לי יומולדת שמונה ימים אחריך ^^ וואי זה מסביר הרבה מהאופי שלך ;)

יאאו ואני לא הבנתי למה אנחנו כ"כ דומים באופי.

עכשיו אני מבינה .... התאריך יומולדת שלי זה 14.7 יומיים אחריך יא אללה : ) כפרעלייך מזלללללל סרטן המזל הכי טוב שיש
רגישים ... אין מה לעשות חחחחחחח עכשיו אני מבינה למה אנחנו כ"כ דומייייים : ]

הערסי

New member
../images/Emo36.gif../images/Emo36.gif../images/Emo36.gif../images/Emo36.gif לרז שאלה !!!!!!!!!!!

רז, בכנות- האם אתה חושב שהשתמשת (אפילו אם במידה מועטה מאוד) בגוף שלך כדי לנצח?? וגם אם לא השתמשת מרצונך, האם לדעתך המראה שלך עזר לך לזכות (כאילו שאנשים הצביעו לך בלי קשר לאופי-ורק בגלל איך שאתה נראה)? תודה- ומזל טוב. ורק שלא תקבל טרואמה כשבעוד שבוע שבועיים הכל ידעך!! כי זה קורה לכולם!!! (רציני-תתכונן) יום טוב

Misanthropic

New member
אז נכון,אני לא הוא

אבל ברור שהמראה עזר לו לנצח יחד עם זאת,אם הוא היה חתיך אבל מגעיל ומשפיל וחלק מהדברים ששאר המתמודדים עשו, הוא לגמרי לא היה נשאר

דנדוש20

New member
נטלי

אתם בקשר טוב?
כאילו אתה נראית לי מה זה מתוקי וחמוד בתוכנית, ונטלי נראתה לי בהישרדות קצת מתנשאת והרבה מעצבנת.......... האם אתה קיבלת את הטוב והנועם במשפחה או שהכל עניין של עריכה?.......

ליאנוש17

New member
לרזוש המדהים, הכובש והכי הכי שבעולם!

אתה לא מבין כמה הצבענו לך ממוצ"ש שנפתח ההצבעה עד 4:30 לפנות בוקר, ובבוקר מ- 8:00 בבוקר עד סיום ההצבעה לא עזבנו 2 מחשבים- רק שתנצח(ובד"כ אני לא כזאת) אני הכי מאושרת שבעולם שאתה זכית, כי בסה"כ שמרת שם על שפויות, שיחקת משחק הוגן ונקי לא ניסת להתבלט על חשבון אחרים, לא רמסת אנשים כמו השאר. ומדהים לראות בנאדם בגילך שכך שומר על הערכים ויציבות. בקיצור רזוש המון המון הצלחה, ונסיעה טובה!!! אוהבים אותך! דרך אגב, אתה עוד חייב לי קפה חחחח ;]

ליאנוש17

New member
לרזוש מס' שאלות

1) איך זה לחזור לחיים האמיתיים? לאכול בזמן, לעשות מה שאתה רוצה? 2) נגיד והייתה צופה מהבית, לאיזה מתמודד התחברת בדרך המשחק שלו?(חוץ ממך כמובן- כי לך הכי מגיע את הניצחון) 3) האם המתמודדים באו לחגוג איתך? לרז שוב המון הצלחה ודע לך גם שיש לך משפחה מדהימה, מקווים לראות אותך בקרוב באיזה עוד פרויקט מעניין. אוהבת אותך3>>>>

למעלה