WELCOME GLYKERIA

שאלה לגליקריה

ערב טוב גליקריה וברוכה הבאה לישראל מי הם הזמרים המועדפים עלייך בישראל?

F a d i

New member
ברוכה הבאה...

למען חברי בפורום שלא קוראים יוונית אכתוב את שאלותיי בעברית...! גליקריה...בתחילת דרכך עשית אלבום משירי "אפוסטולוס קאלדאראס" אחריו שרת מ"שירי זמירנה" ולאחר מכן "מזמירנה עד פראה",שרת משירי וואסיליס ציצאניס ושיתפת פעולה עם כריסטוס ניקולופולוס הגדול.. 1.עד כמה חשוב לך לשיר שירי רבטיקו כמו אלה...והאם אתם מתכננים להוציא עוד דיסקים שכוללים שירי זמירנה או מה שידוע בשירי קפה אמאן או שירים נשכחים אחרים משנות העשרים והשלושים?! 2.אשמח אם תספרי לנו על שיתוף הפעולה עם ניקולופולוס וציצאניס הענקים 3.שיתפת פעולה עם סטליוס קזנתזידיס ז"ל...מה את זוכרת מהבן אדם והזמר הגדול הזה?מה הדבר הראשון העולה בראשך כשמזכירים אותו?! 4.מה את חושבת/אומרת על האמנים הבאים:יורגוס דאלאראס ואלפתריה ארוואניטאקי...?! αγαπιτε μου σας ευχαριστω παρα πολι σου αρεσεις πολι.... να σαι καλα...και καλη τυχη για το νεο δισκο σου
(שזה:יקירתי...תודה רבה רבה...אוהב אותך..תרגישי טוב ובהצלחה עם הדיסק החדש!)

A l o n i s

New member
ברוכה הבאה גליקריה

יש לי שאלה אלייך. אם איזה זמרים מיוון היית רוצה לשתף פעולה (דואט) בעתיד? אפריכסטו פולי.

גליקריה

New member
דואטים בעתיד

אני אשמח לעשות עם כל זמר ויוצר ביוון, אולי קוחירס יותר מאחרים, אבל באמת שהייתי מוכנה לשיר עם הרבה אחרים גם.

גליקריה

New member
שלום פאדי

לגבי החלק השלישי: סטליוס קזנתזידיס הוא ה-זמר של יוון, ואין מישהו שיכול להשתוות לו. גם מבחינת הקול וגם מבחינה אישיותית. רוב היוונים, חלק ממש גדול מהציבור ביוון, מאוד אוהב אותו. שני האחרים עליהם שאלת, הם שניהם מהיוצרים החשובים ביותר של יוון. ניקולופולוס עדין מלחין, וציצאניס היה גם הוא אחד מהיוצרים החשובים של יוון, בהבדל אחד קטן (אבל משמעותי) - שהוא כבר לא איתנו, והלך לעולמו. לגבי השאלה הראושנה שלך, אני שרה גם שירי זמירנאיקה וגם רמבטיקה: אני שרה גם שירים ששייכים לסוג המוזיקה שניקרא דימוטיקה (שבתרגום חופשי אלה הם שירי מורשת העם, שירים מסורתיים - לא דתיים אלא עממיים). אבל מכיוון שאני עדין שרה ויוצרת, אני מתכננת להוציא עוד דיסקים מהסוג הזה, אבל לא מתכוונת להפסיק לעשות גם דברים חדשים.

גליקריה

New member
ועוד משהו - לגבי דאלארס

אני מאוד מעריכה את דאלארס. הוא זמר קלסי, שמאוד עזר לי בתחילת הדרך. זה אמן חשוב ומעולה, ועשינו גם כמה שיתופי פעולה ביחד. לגבי ארווניטקי - היא התפרסמה קצת אחרי, והתחלנו ביחד. אני מאוד מעריכה אותה כזמרת.

לאני היא ולגליקריה ../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

בהצלחה היום .
לאני היא - תודה לך שאת מביאה זמרת נפלאה לפורום שלך
עשית הרבה מאמצים להביא אותה ונה אוטוטו היא כאן איתכם ולגליקריה - תודה שאת מתארחת כאן
אני מחזיקה לשניכם אצבעות
ומאחלת לכן שאירוח יצא מוצלח ונעים לכולם
שיביא הרבה הצלחה ושיהיה מקסים
ועוד משהו אני היא יש לך פורום מקסים
יאסו אני היא
יאסו גליקריה
תשחקו אותה בענק
מאחלת לכן רק טוב
והרבה מוסיקה יוונית שעושה טוב עם המון אהבה
ולבסוף שאלה קטנה : לגליקריה : מה את עושה בימים אלו ? ולהגיד לך עוד משהו את זמרת נפלאה , אוהבת את שיריך ,
ואוהבת מאוד את שיר : אניטה וחואן . - שיר בעל משמעות עבורי .
תודה לכן בנות נפלאות , תשחקו אותה בענק

תשובת גליקריה

תודות על כל המחמאות. אניטה וחאון שיר שאני מאד אוהבת, בעצם בשבילי הוא סימן דרך לקהל בישראל אני בחרתי להקליט אותו באלבום הראשון שלי בישראל יחד עם שבחי ירושלים. התרגשתי מאד גם לפגוש את הכותבים באופן אישי מר נתן יהונתן,ונחום הימן,הכן שיר ענק,ואני שמחה לשיר אותו כל פעם מחדש. גליקריה

טאKילה

New member
../images/Emo41.gifברוכה הבאה גליקריה..../images/Emo48.gif../images/Emo41.gif

הבאתי איתי קצת מילים, לאירוח המרגש,אניהיא כל הכבוד..
איתך הכל אחר..
------------------------------ איתך הכל אחר,, קרני השמש מוזהבות,, הרוח נושבת על פניי,, הירח מאיר בין כוכבים.. דם ליבינו מבעבע,, אדום כדם שושנים,, אתה בתוך מחשבותיי,, נכנסת לתוך עולמי,, העשויי חומר זיכרונותיי.. העמקת את שרשי לבך בלבי,, הבארות ריקות,, תפתח את הסכר,,יקירי, תרווה את צמאון אהבתי.. תפשוט את זרועותך,, תעורר את תשוקתי,, חבק אותי,תגע בי,, לטף אותי במכחול לשונך,, פסל את גופי בכפות ידייך,, כאומן,,ככה לאט לאט,, אתפתל לך בשקיקה,, אלגום את צוף גופך,, איתך הכל אחר,, איתך האהבה נושמת,, איתך אהובי,,התשוקה רוויה.. תפתח את הסכר,,יקירי,, תרווה את צמאון האהבה והתשוקה..

12אניהיא

New member
טאקי ../images/Emo24.gif

כל כך אוהבת את מילותייך, את איך שאת כותבת. תודה לך....

חפץמאיה

New member
יאסו גליקריה ../images/Emo13.gif

היי זאת מאיה שוב... אמא שלי פה לידי והיא מוסרת לך המון המון נשיקות ושואלת מתי תוכלי להקדיש מעט מזמנך היקר כדי להיפגש איתנו ביוון? ממני בהצלחה יעל אמא של מאיה...!! נ"ב: דש חם מסבתא של מאיה אבא שלא ואחיה אנחנו אוהבים אותך גליקריה שלנו!!!!!!! משפט אחרון לסיום ממני מאיה ביי ובהצלחה ועוד ניפגש ביוון הבטחה שלי!!!

תשובת גליקריה

למאיה ידידתי ד"ש חם לכל משפחתך,במיוחד לסבתא. אנחנו נפגשות כל שנה,ואת יודעת בדיוק איפה אני מופיעה כל הזמן, וגם הפעם ניפגש באחד מהופעותי. אוהבת גליקריה ד"ש גם לימית

טאKילה

New member
שאלה..

את שרה כתיבה של אחרים האם את מתחברת למילים, את מרגישה את המילים כאילו ניכתבו עליך?

גליקריה

New member
מילים של אחרים

בשביל לבצע שיר אני חייבת לאהוב את השיר שנכתב ושאני שרה. אם אני לא ממש נכנסת לתוך השיר, לא יצא ביצוע מספיק טוב או מושלם. אני חייבת פשוט לאהוב את השיר לפני שאני מתחילה לשיר אותו.

alef1

New member
מופע משותף עם פוליקר

תמיד ציפיתי למופע הגדול מכולם אשר ישלב במופע אחד את שני הגדולים המוכרים לנו, שהם גליקריה עם יהודה פוליקר - מופע גדול בטלויזיה או באמפיתאטרון של קיסריה. אני יודע שיש הרבה במשותף ואפשר להפיק משהו ענק. אני גם מציע לגליקריה לקחת את מגילת "שיר השירים" ושם היא תמצא חומר טוב ועם הביצוע שלה זה יהיה מושלם. בהצלחה אלי פדידה

תשובת גליקריה

יהודה פוליקר אומן ויוצר מעולה. באחד מביקורי בישראל ניפגשנו והיתה כמיה מצויינת איתו וגם עם מנהלו יעקב גלעד. מי יודע בעתיד יתכן ודרכנו ישולבו,אשמח להופיע איתו. גליקריה

אלמוני18

New member
לגליקריה שלום

עזבו פוליטיקהבצד . באחד הבקורים בישראל התארחת אצל משפחה ישראלית (רפי ויפה) בגן יבנה , ספרי מספר מילים על הארוע הזה והאם היית חוזרת עליו שנית ?

גליקריה

New member
שלום רפי, מה נשמע?

בוודאי שאני זוכרת! איזו שאלה. פתחו לנו שולחן שחבל על הזמן, ואירחו אותי מאוד מאוד יפה. אני רוצה לשלוח הרבה נשיקות לרפי
, לימית ששאלה קודם, למאיה, לחוה אלברשטיין, לרוחלה, לציון, לתמי ולישראל.

למעלה