WELCOME GLYKERIA

דריציק

New member
מאחר והיית בקשר

עם קזנגיד'יס רציתי לדעת אם ידוע לך האם היה לו אח והאם גם הוא זמר?

גליקריה

New member
קזנגידיס

יש לו אח, תאסיס, והוא גם שר, אבל אין שום קשר בין הקול והשירים שלו לשירים ולקול של אחיו.

גליקריה

New member
ישראל והקיץ

בחודש הקרוב אני מופיעה בסלוניקי בתיאטרון שנקרא הייאט ריג'נסי. בקיץ יהיה לי סיבוב הופעות ביוון. לישראל אני אבוא בשמחה בעתיד הקרוב. אני מקווה שבקרוב יהיה שלום, ושנחיה כמו אחים יחד עם הפלשתינאים, כמו שהיום בקפריסין הולך ונרקם הסכם שלום.

Yasoo

New member
בקשר למישפחה...

מה שלום הבן ? סיים כבר את הלימודים ? או שהוא יילך בדרכך... שמעתי שיש לו את הקול של האימא שלו....אבל שהאבא מעדיף את הצד "הלמדני"...

תשובת גליקריה

יאסו,,קודם כל ציון סיפר לי שהכנתה את הביוגרפיה שלי לאורך כל הקרירה שלי,אני מאד רוצה להודות לך,השמח עם תוכל לתרגם לי לאנגלית או יוונית,ואני אלמד קצת על עצמי,אתה יודע לפעמים אנו רצים כל כך מהר ואין לנו זמן לבחון את כל מה שעשינו לאורך תקופות. לשאלתך,הכן בני קוסטס סיים את לימודיו בלונדון(פסיכולוגיה),עכשיו הוא פה לידי ומחובר למוזיקה כמוני,לגבי חלוקי דעות עם בעלי לגבי קוסטס,הכן קימים אבל אני הנצח. בתודה גליקריה

אלמוני18

New member
לגליקריה מרפי יהושפט

עזבו פוליטיקה בצד . באחד הבקורים בישראל התארחת אצל משפחה ישראלית (רפי יפה ודוד ) בגן יבנה , ספרי מספר מילים על הארוע הזה והאם היית חוזרת עליו שנית ?

Yasoo

New member
"מתוקונת" רואים אותך ואת כל כך יפה

וואהו כמה שאת יפה ממני יאסו וכל חברי הפורום שכרגע מדברים ביננו בטלפון

Yasoo

New member
"מתוקונת" רואים אותך ואת כל כך יפה

וואהו כמה שאת יפה ממני יאסו וכל חברי הפורום שכרגע מדברים ביננו בטלפון

ORENOREN1

New member
לגליקריה היקרה!

את התכננת בעתיד שיתוף פעולה עם אמנים בישראל? עם מי היית רוצה לשיר?

גליקריה

New member
ישראל, ואמנים ישראלים

הייתי מאוד רוצה לעשות הופעה עם חוה אלברשטיין ועם אסתר עופרים. מה שאני הכי אוהבת בישראל, זה שיש לי המון חברים וחברות, ואני מאוד מאוד מערכיה ואוהבת את הקהל הישראלי, שתמיד מקבל אותי בהרבה חום. אני אוהבת להופיע מול קהל חם כל כך, ומשתף פעולה.

גליקריה את הזמרת הטובה ביותר ביוון

כיום את הזמרת הטובה ביותר שיש ביוון. אבא שלי זה האדם שהגיש לך את צמיד הכסף אצל שמעון פרנס בתוכנית. יש לנו בבית ראיון של קז'נג'ידיס שהוא מדבר עלייך והוא אומר עליך שאת זמרת נהדרת ובן אדם נפלא. גם אני חושב שאת זמרת נהדרת ובן אדם נפלא. מאחל לך רק טוב ושתוציאי עוד דיסקים ותמשיכי לעשות טוב לאנשים.

תשובת גליקריה

אווו,אני לא השכח את התוכנית הזו עם פרנס,התרגשתי מאד לפגוש יוונים ניצולי שואה מסלוניקי,את הצמיד אני שומרת קרוב לליבי מתעמים אישיים. אני זוכרת גם ששרנו ביחד כמה שירים ביוונית והעלנו זכרונות על העיר סלוניקי שאותה אני מאד אוהבת. ד"ש לכולם והרבה אהבה ממני. גליקריה

הרבה אהבה מדוד החייל

גליקריה שלום קוראים לי שחר אני חייל של דוד , דוד מעריץ גדול שלך והוא משגע אותי כל היום עם המוזיקה שלך. עם הזמן התחלתי לאהוב את השירים שלך ואנחנו שומעים אותה במהלך העבודה שלנו בצבא. בינתיים ד"ש ונשיקות מדוד וגם ממני.

F a d i

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo39.gif../images/Emo141.gif../images/Emo13.gif

καλησπέρα σας χαίρομαι που σας βλέπω

תשובה לדיוד מגליקריה

אייך יכותי לשכוח את דיוד סגפו פולי,דיוד. אתה יודע שקשה לי להופיע בישראל מבלי לראות את פרצופך המחייך ותמיד מהשורה הראשונה. להתראות בקרוב סגפו דיוד

רניס

New member
הופעה הבאה..

קודם כל תודה שהסכמת להתארח בפורום ובהצלחה עם האלבום החדש והשאלה שלי אלייך היא מתי תגיעי שוב לישראל??

שיר מדהים

איך את למדת את השירים בעיברית כל כך מהר ושרת אותם פשוט בצורה מדהימה

למעלה