WELCOME GLYKERIA

גליקריה

New member
הופעה בפריז

זה בתכניות, אבל לא בזמן הקרוב. ישנה אפשרות שלקראת הסתיו תהיה הופעה עם תזמורת של מיקיס תיאודורקיס, אבל רק בשירים שלו. אם אתם אוהבים, נשמח לראות אותכם, ואני מבטיחה שתיהנו.

yamit zada

New member
שאלה לגליקריה../images/Emo24.gif

גליקריה יאסו, כאן ימית מה שלומך? היתגעגענו אליך מאוד, אני שמחה שאת מתארחת פה,שמעתי שאת מעומדת להיות זמרת השנה ביוון בשבילנו את זמרת החיים וכל שנה את "ה"זמרת. אני בקשר איתך ולכן קשה לי לשאול אותך שאלות מכיוון שאני כבר יודעת הכל אך לטובת היום אני רוצה לישאול: אם היה מלאך שהיה נותן לך להגשים שלושה משאלות מה הית מבקשת? אוהבת לעולמים ימיתקי.

גליקריה

New member
שלוש המשאלות שלי ../images/Emo13.gif

הראשונה: שלום השניה: להציל את כדור הארץ מכל הזוועות שקורות בו השלישית: שהמשפחה שלי תהיה בריאה ושלמה

12אניהיא

New member
שאלה לגליקריה ../images/Emo140.gif

תודה לך שפינית זמן והתפנית להיות איתנו
ולשאלתי:אני יודעת שיש לך בן אחד וקוראים לו קוסטאס, ושהוא יפה תואר. האם גם הוא נימשך למוזיקה
האם הוא דור העתיד במוזיקה
ושוב תודה לך ענ

שלום גליקריה, ברוכה הבאה ../images/Emo39.gif

אומרים ביוון שבגלל קולך המיוחד היית צריכה בעצם להיוולד לשנות החמישים, ועוד אומרים שאין ספק שאם היית באותן שנים שרה את מוזיקת הרמבטיקה היית כוכבת מס'1 של מוזיקת הרמבטיקה. מה דעתך על זה? את נהנית לשיר רמבטיקה? תודה

שלום לך גליקריה היקרה

שאלה לי אלייך, ותודה לך על תשובתך מי לדעתך המלחין הגדול והבולט ביותר שתרם למוזיקה היוונית?

12אניהיא

New member
ועוד שאלה אחת אחרונה ממני....

איך התחילו קשרייך עם ישראל
ומה תפקידו של ציון קדם
תודה ענ

amnonos

New member
שאלה לגליקריה

אני אוהב לשמוע את השירים בדיסק המשותף שלך עם טרצוס ואגתונס - מאחר ואני לא מבין את המילים - האם גם מבחינתך הוא יוצא דופן ?

תשובת גליקריה

כל שיתוף פעולה במוזיקת הרבטיקה מעלה אותי לגבהים אחרים,כפי שכבר ציינתי את מאד קשורה לרבטיקה,ושיתוף עם אגטונס (מסלוניקי) וצ'רטוס מהוים בשבלי את חזרה לשנות החמישים שם היתה המוזיקה נקיה ועשירה בתכנים. גליקריה

גליקריה

New member
הקשר עם ישראל ../images/Emo104.gif

ציון קדם הוא המנהל האמנותי שלי והוא דואג לכל יחסי הציבור ומה שקורה בישראל (הקלטות וכו'). הקשר עם ישראל התחיל עם תמי לוי, אחותו של ציון. היא ראתה הופעה שלי בתחנת טלוויזיה ומאוד התלהבה, ופשוט הציעה לבוא ולהופיע. ככה התחילו הקשרים עם ישראל ועם ציון בעצם.

תשובת גליקריה

לשאלתך הראשונה: זה לא המקום לשאלתך הקנטרנית!! להצעתך לגבי הזמר חיים משה,אני מקווה שלא יפרוש,הרי הוא עוד צעיר ויש לו עוד שנים של פוריות,כפי שכבר ציינתי,זמר טוב נמדד לאורך שנים ולא חודשים,וחיים משה לדעתי זמר טוב. גליקריה

ThaGaPa

New member
שאלה בנושא דומה

מי מהכותבים והמלחינים ביוון היום הם החשובים בעינייך? ומי את יכולה לציין שאת אוהבת במיוחד?

12אניהיא

New member
שאלה של יאסו

יאסו נימצא בחופשה וביקש ממני לשאול בשמו, הוא יצטרף אלינו יותר מאוחר היום.אני מאחלת לו הרבה הנאה
מה שלום הבן שלך והאם הוא סיים את לימודיו? האם בעלך מתכוון להפיק לך עוד דיסק בהופעה חיה עם מיטב להיטיך? תודה אלי

גליקריה

New member
הכותבים והמלחינים ביוון

יש כל כך הרבה טובים וחשובים, שקשה לבחור. אני מנסה להפריד ולציין שמי שאני מאוד אוהבת הם כאלה שהייתי קונה את הדיסק שלהם. הראשון שבהם הוא מלאמס, ואחריו פדליס, תלאסינוס (בתרגום חופשי "איש הים"), כריסטוס ניקולופולוס. אלה הם יוצרים שכותבים מוזיקה מודרנית. פיקס לקס אני גם אוהבת, אבל באמת יש המון, וכולם מאוד מאוד טובים.

גליקריה

New member
חשוב לי לציין

שאני שופטת לפי מה שהם כותבים, לא לפי ההצלחה והרייטינג שלהם.

גליקריה

New member
שנות החמישים

הרמבטיקה היא אחד מסוגי המוזיקה ביוון, שיש בו הרבה מאוד עושר ותוכן. מכיוון שזו מוזיקה מאוד עשירה וחשובה, מאוד חשוב שימשיכו לשיר אותה, אבל לצערי אין הרבה זמרים טובים שיכולים להמשיך ולשיר את הסוג הזה.

גליקריה

New member
קוסטאס היפה שלי

הוא מאוד נמשך למוזיקה, אבל מכיוון שהוא גם מאוד חכם חוץ מזה שהוא כל כך יפה, הוא עוסק בעוד דברים אחרים. הוא בעיקר כותב מאוד יפה, והשמחה של המשפחה תהיה אם הוא ימשיך דווקא בכיוון של כתיבה

למעלה