The Morning Show - הדיון של לונה ודילן

Lhuna3

Well-known member
טוב אז לא היה פרק מלא בסקס של ברדלי.
אפילו לא קצת.
מתחילים באירועי האפ-פרונט של UBA, קורי נכנס לאולפנים לצלילי הבי ג'יז ואני קצת רוצה שהיא יפרוץ באיזה נאמבר מוזיקלי.
אוי זה יכול היה להיות מעולה.
אוי הקטע שלו מתאמן מול המראה על הראיון שלו עם רטה היה כזה חמוד|מאוהב|
כן :-D
מיה מבקשת את עזרתה של ברדלי במציאת איש קשר שיעזור להכניס את אנדרה לאיזור המלחמה באוקרינה ואז פתאום מתחילה לדבר רוסית שוטף דה פאק?! ברדלי שואלת אם היא שולפת את זה בדייטים ומיה תוהה מה זה דייט. ברדלי נשמה, את לא יכולה להתחיל עם כל הנשים ברשת. ככה פיטרו את מיץ'...
חשבתי בול אותו דבר! :-D
סטלה נאלצת לשחק בליגה של הגברים למרות רוחה ונופלת על שנים דוחים במיוחד אבל היא חייבת להוציא מהם תקציב לפרסום ויהי מה. בדרך, המלצרית המסכנה נופלת קורבן לשוביניזם הדוחה שלהם8-{ סטלה כמובן מזועזעת ממה שנדרש ממנה לעשות ומרגישה מלוכלכת כאילו עברה אונס קבוצתי ובצדק, השנים האלה ממש דוחים בעע.
זה היה קשה לצפיה.
מסיבה בארמון העצבות של קורי- עם ארמון כזה מי יכול להיות עצוב???
חחח הצחיק אותי איך כולם צוחקים מאחורי הגב שלו (וגם קצת בפניו) על הארמון המדהים הזה.
לורה רואה את ברדלי ומציעה לה לעשות סקס במיטה של קורי. מצד אחד מי יכול להאשים אותה כשברדלי לובשת את השמלה הצמודה הזאת|מזיע| מצד שני זה לא יפה לעשות את זה לקורי במיטה שלו!!
מה לא יפה? הוא היה שמח אם היו משאירות לו ריח של ברדלי על המצעים, הוא לא היה מכבס אותם לעולם!
לורה מעלה בפני ברדלי תהיה - למה לדעתך סרטון הפורנו שלנו לא דלף כשכל שאר הדברים כן. ברדלי לא נראית מוטרדת מהשאלה ועונה בנונשלנטיות שנראה לה שקורי שילם להאקרים כדי שלא יפרסמו את הסרטון. שסביר להניח זה מה שהוא רוצה שהיא תאמין, אבל השאלה המתבקשת היא למה באמת הסרטון הזה לא פורסם?
אני נוטה לחשוב שהוא באמת דאג לזה, וגם לזה שלא דלף הדבר האחר, מה שהיה עם שניהם, שאני עדיין לא יודעת בוודאות מה זה אבל הפחיד את ברדלי שיתפרסם יותר מהפורנו.
טוב אני לא אוהבת ספוילרים אבל אפל חשפו בפניי את תמונת הטמבלר שמקדמת את הפרק הבא ואני כולי באקסטזה|מאוהב||מאוהב||מאוהב|!!!!!#@$@
ואני לא התכוונתי כרגע להתחיל עוד פרק, אבל בגללך אני מתה מסקרנות עכשיו אז אין ברירה!

Lhuna3

Well-known member
אוקיי פרק פלאשבק ל-2020 אחרי סוף העונה הקודמת!!
יופי אז עכשיו נראה כבר מה קרה? חששתי שימשכו את זה עד סוף העונה.

ברדלי נוסעת למונטנה להעביר את תקופת הסגרים בבית של לורה.
היא נפרדת בקורי במבוכה שזה "לא קשור למה שהיה ביניהם" ו"שנינו היינו out of our minds"... על זה קורי מגיב ב-were we?

היא ולורה מאושרות מאוד יחד במונטנה.

קורי קונה את הארמון שראינו בפרק הקודם ו... מתחיל עם המתווכת????????????????
מה זה?!!? :-( :-( :-(
כאילו אני מניחה שמגיעה לו להתקדם הלאה אחרי שברדלי לא הראתה עניין, אבל זה מבאס.
מזל שאני יודעת שזה לא יחזיק כי בהווה שראינו המתווכת לא שם איתו.

מיה עם הצלם החתיך (לא מפתיע שהיה להם קטע כי זה נרמז באחד הפרקים הקודמים).
ויש את הסיפור של ג'ורג' פלויד ברקע.
ואח"כ הם נפרדים והוא יוצא למשימה באפגניסטן.

אמא של ברדלי מתה מקורונה (זה משהו שידעתי שיקרה כי נתקלתי בספוילר בטעות).
ואח"כ יש להן ריב נוראי ובהמשך הן נפרדות.

ברדלי מדווחת מהפריצה לקפיטול - וזה הקטע מהפלשבק שלה! :eek:
יואו זה מפחיד שם, והאל אחיה הוא אחד מהפורצים!
אוי לא.... מסכנה :-(
לא ברור לי איך היא חילצה אותו משם בלי שיעצרו אותו, אבל היא מעלימה אותו ומוחקת את החלק שלו בוידאו.

אבל ה-FBI חוקרים ועומדים לגלות מה היא עשתה והיא באה לקורי והוא עוזר לה להסתיר את זה.
אוף אבל הוא קר אליה ;-(
ואחרי שהיא יוצאת הוא מחטא את הבית שלו, כאילו מהקורונה... אבל ברור שיותר ממנה :-(
אוף די איזה דיכאון.

LeAnnDyIan

Well-known member

היא נפרדת בקורי במבוכה שזה "לא קשור למה שהיה ביניהם" ו"שנינו היינו out of our minds"... על זה קורי מגיב ב-were we?

מיה עם הצלם החתיך (לא מפתיע שהיה להם קטע כי זה נרמז באחד הפרקים הקודמים).
ויש את הסיפור של ג'ורג' פלויד ברקע.
ואח"כ הם נפרדים והוא יוצא למשימה באפגניסטן.

ואח"כ יש להן ריב נוראי ובהמשך הן נפרדות.

ברדלי מדווחת מהפריצה לקפיטול - וזה הקטע מהפלשבק שלה! :eek:
יואו זה מפחיד שם, והאל אחיה הוא אחד מהפורצים!
אוי לא.... מסכנה :-(
לא ברור לי איך היא חילצה אותו משם בלי שיעצרו אותו, אבל היא מעלימה אותו ומוחקת את החלק שלו בוידאו.

אבל ה-FBI חוקרים ועומדים לגלות מה היא עשתה והיא באה לקורי והוא עוזר לה להסתיר את זה.
אוף אבל הוא קר אליה ;-(
ואחרי שהיא יוצאת הוא מחטא את הבית שלו, כאילו מהקורונה... אבל ברור שיותר ממנה :-(
אוף די איזה דיכאון.
אני לא יודעת איך הצלחת לסכם את הפרק המטורף הזה בהודעה כזאת קצרה. לקחו לי יומיים שלמים לכתוב את הסיכום לפרק הזה😅

Lhuna3

Well-known member
למרות האבסורד זה דווקא היה אסקפיזם מבורך ודי מוצלח
מה מוצלח מה? אני יצאתי מהפרק הזה בדיכאון!
לא נעים לי לעשות אייג'שיימיניג אבל בת כמה היא לעזאזל ולמה היא נראית כאילו היא יכולה להיות אמא של ברדלי?
נכון ;-#
כשברדלי מספרת לקורי שהיא הולכת למונטנה נשבר לי קצת הלב. המבט של הכלבלב העזוב בעיניים שלו שבר אותי.
כן :-(
אגב אני חושבת שכשלנו קולקטיבית כפאנדום כשאנחנו כבר 3 עונות לתוך הסדרה ואין שום שם לשום שיפ
אני מציעה "קורנברד" כאילו כמו cornbread אבל זה Cor-N'-Brad
מה לעזאזל קרה בניהם בלילה ההוא?! הולך להיות לנו עוד פרק פלאשבאק או שזה משהו שהם ימשיכו לציין לנצח נצחים בלי לספר לנו מה באמת קרה בניהם?
מה שאני מבינה עכשיו, זה שלא קרה מעבר למה שראינו, כלומר היא מתייחסת פשוט לזה שהוא אמר לה שהוא אוהב אותה, ומנסה להקטין את זה (בשבילו).
"את עושה את זה עם כל הלקוחות שלך?"
-"לא קורי, אתה מיוחד"
דאם רייט שהוא מיוחד כפרעליו יאללה תעשו סקס!!!
:eek::eek::eek: בוגדת איפה הנאמנות שלך לקורנברד?????????????????????????????????!!! :mad:
לפחות סטלה יודעת לעמוד על שלה ומתנגדת לשידור של הדוקומטרי על מיץ'. אבל קורי שנואש לתכנים חדשים בזמן הקורונה בסופו של דבר מחליט לשדר את זה בכל זאת בטענה שהציבור האמריקאי מסוגל להתמודד עם כמה רעיונות זוועתיים במקביל:-D
:-D אני מתה על הניסוחים שלך :-D
מערכת היחסים של ברדלי ולורה שרדה איכשהו עד הסתיו. למרות שנראה שכבר אחרי המוות של אמא שלה, ברדלי קצת התרחקה מלורה. ובמהלך הריב שלהן הבנו מה הפריע לה. זה התחיל מהעובדה שברדלי מרגישה חנוקה בבית ורוצה לצאת החוצה לראות אנשים, לשבת במסעדה, גם אם זה בחוץ, לשתות קצת, להשתחרר. ולורה מבטלת אותה ואומרת לה שהיא לא יכולה. היה ברור שברדלי רק רוצה להתאוורר ולא באמת אכפת לה מהאנשים שבחוץ, היא פשוט רוצה לראות פרצוף שהוא לא לורה כרגע כי בכל פעם שהיא מסתכלת עליה זה מזכיר לה שהיא הסיבה שהיא לא נפרדה מאמא שלה.
לורה מציעה לברדלי לדבר עם מישהו. ברדלי מבטלת אותה ועונה בזלזול "עם מי? הפסיכולוג שלך?" ולורה עונה "לא חייב את שלי, אפשר כל פסיכולוג" הסאב טקסט של ברדלי זה כמובן להיעלב כי היא חושבת שזה אומר שני דברים- אחד שמשהו לא בסדר איתה, והשני שלורה לא מסוגלת לדבר איתה. "ומה לעזאזל הפסיכולוג יגיד לי? שזו לא אשמתי שהאמא הנרקומנית שלי מתה?" - "זו לא אשמתך" (חזק יותר לורה, עבור האנשים מאחורה) "וואטאבר, שנאת אותה במילא" - "בחיים לא פגשתי אותה!"
בהתחלה באמת חשבתי שזה מגוחך מצד ברדלי להגיד דבר כזה. הרי לורה באמת לא פגשה אותה בחיים. מצד שני, היא עדין מאוד כואבת ומתאבלת אז היא יכולה מה שהיא רוצה. ובשורה תחתונה, כשברדלי אומרת לה "זה לא משנה, שנאת את כל מה שהיא ייצגה והפסקתי לדבר איתה כי הרגשתי את זה בכל פעם", זה אולי לא פייר כלפי לורה, אבל היא באמת טרחה בכל פעם לנסות להרחיק את ברדלי מהמשפחה שלה עד לרמה שברדלי הרגישה שהיא צריכה לבחור בין לורה לבניהם. ונכון שבתוך תוכה ברדלי אולי רצתה להתרחק מהם, אבל גם הייתה לה נקודת תורפה כשזה מגיע אליהם וכל פעם שהם דופקים משהו האינסטינקט הראשוני שלה זה לרוץ לעזור להם. ולורה גרמה לברדלי להרגיש אשמה כשהיא עשתה את זה. אז האם זה הוגן להאשים את לורה בזה, כשברדלי היא אישה בוגרת שבהחלט מסוגלת לעשות החלטות בעצמה? כנראה שלא. אבל זה לא משנה את העובדה שככה ברדלי מרגישה. ובין אם זה הוגן או לא, אי אפשר להתווכח עם הרגשות שלה. וזה נראה לי המקור של כל הבעיות שלהן. ברדלי כל הזמן מציינת את העובדה שהרקע שלה זה חלק גדול ממנה. וזה תמיד חלק שלורה מנסה להתעלם ממנו במקום לקבל אותו.
|כן| פרשנות יפה מאוד, מסכימה.
ואז עברנו לסצינה ממש מכוערת ששתיהן מטיחות עלבונות אחת בשניה וזה רגעי משחק כל כך משובחים שאני רק רוצה לצעוק על הטלוויזיה! יואו והקטע שלורה אומרת לה "את יודעת מה אני חושבת? שאת שמחה שהיא מתה אבל אין לך אומץ להודות בזה" יואו כמה רציתי שברדלי תוריד לה סטירה באותו רגע, כי עם כמה שחשבתי שהדברים של ברדלי היו לא הוגנים כלפי לורה, לורה הייתה פשוט מרשעת וזה דבר כל כך נבזי להגיד גם אם את באמת מרגישה ככה. ולגמרי הגיעה לה סטירה. וכשחשבתי שזה היה דבר נורא להגיד היא המשיכה עם נאום מלא שנאה עם דברים אפילו יותר נוראיים והמבט של ברדלי באותו רגע אמר הכל. איך לעזאזל קיבלנו פרק "בעתיד" שבו הן כביכול התגברו על הדברים האלה? אני חושבת שאם מישהו יקר לי היה מדבר אליי בצורה כזאת לא הייתי סולחת לו בחיים. הדברים שהיא אמרה לא היו האמת שיוצאת כששיכורים או כשכועסים. היא פשוט אמרה דברים איומים במטרה לפגוע בברדלי והיא אכן פגעה בה. אני מצטערת אבל אחרי הדברים האלה אני לא חושבת שהיא ראויה לברדלי. לא מגיע לה שהיא תסלח לה.
זה באמת נורא קשה. אני מסכימה איתך גם שלורה ממש הגזימה.
ברדלי מגיעה לבית של קורי, אחד הדברים הראשונים שהיא מבחינה בהם זה הצמיד של סלמה על השולחן של קורי. מודה שלא כל כך הבנתי את החשיבות של הסצינה הזאת? האם היא מקנאה? האם היא סתם מתעניינת? היא לא אמרה כלום לגבי זה שצמיד של קרטיור שללא ספק שייך לאישה נמצא על השולחן שלו.
אולי רק בשביל שאח"כ בסצינה שהוא כאילו מחטא את הבית אחרי שהיא הולכת, אז רואים אותו זורק את הצמיד שהיא נגעה בו.

LeAnnDylan

Well-known member
סוף מגניב לפרק שרובו היה מעצבן.
אחרי פרק 3 שום דבר לא עצבן אותי במיוחד.
איכס איזה מגעיל זה ללקק ככה לאנשים בשביל לגייס מהם כספים ועסקאות!
הכי מסכנה סטלה... יואו איזה גברים דוחים אלו מאליפס! 8-{8-{8-{
כן זו הייתה סצינה דוחה. האמת שהיא הפתיעה אותי שהיא נשארה שם וסיימה את זה ולא פשוט אמרה להם FUCK OFF ויצאה משם. זה דורש הרבה כוחות נפשיים.
ועוד בסוף רק בשביל לגלות שפרד עובד איתם אז קורי חייב לדחות את זה בכלל... ;-(
זה באמת היה טוויסט רשע.
אבל השטויות שיוצאות לקורי מהפה הורסות אותי:-D

אהבתי אבל את ההתחלה של קורי צועד לצלילי stayin' alive ברקע :-D
מסכן הוא במצב נואש.

קורי ממשיך להשתמש נגד ברדלי בזה שהיא "חייבת לו" בזכות מה שהוא עשה בשבילה, שאני מאוד סקרנית מה זה היה אבל גם חוששת לגלות כי זה מרגיש מבאס עכשיו.
והוייב ביניהם נהיה קר כזה ;-(
כן. בתאכלס זה ממש מבאס. עם איך שהעונה השניה הסתיימה הייתה בטוחה שיהיו לנו הרבה קטעים חמודים שלהם אבל לאאאא בואו נתעלל בדילן במקום.
(את יודעת, כשהם מתעסקים עם המלחמה באוקראינה אז זה מעלה בי חשש גדול שבעונה הבאה הם עלולים להתעסק קצת עם המלחמה אצלנו |קר| אני ממש מקווה שלא, ושאם יהיו חייבים אז שזה לא יהיה בצורה שתהרוס לנו...)
אחרי הדברים שג'וליאנה מרגוליס אמרה היו מלא שקראו לקנסל אותה והפיד של תוכנית הבוקר הפך להיות מוקד חם לכל החינם פלסטין ולדעתי אם התסריטאים יחליטו כן לגעת בנושא, כי בכל זאת הם תמיד שמים דברים שנמצאים בחדשות, זה יהיה משהו זניח. אחרי שתסיימי את העונה יהיו לי יותר תובנות עבורך על אם ואיך הם יעשו את זה.
אפילו לא קצת.
שזו חוצפה אם תשאלי אותי.

חחח הצחיק אותי איך כולם צוחקים מאחורי הגב שלו (וגם קצת בפניו) על הארמון המדהים הזה.
כולם מקנאים!
מה לא יפה? הוא היה שמח אם היו משאירות לו ריח של ברדלי על המצעים, הוא לא היה מכבס אותם לעולם!
אוי לונה. זה לא משהו שאי פעם ציפיתי לשמוע ממך:-D
ואני לא התכוונתי כרגע להתחיל עוד פרק, אבל בגללך אני מתה מסקרנות עכשיו אז אין ברירה!
חחח יש לי הרגשה שלא חשבת שאני מדברת על מה שאני דיברתי אבל מה אכפת לי. עוד פרק זה תמיד טוב!

LeAnnDylan

Well-known member
חחחחחחח
מצחיק שזה הקצב האיטי שלך
זה מאוד איטי בשבילה. היא נתנה לי להדביק את הקצב איתה אחרי שהיא הייתה איזה עונה וחצי לפניי:-D
יופי אז עכשיו כשאת יודעת את הסוד הגדול את מוכנה להסביר לי את הכתף הקרה שברדלי נתנה לקורי בארבעת הפרקים הראשונים (או טכנית שלושה כי היא לא הייתה באחד|שפם|) היא תמיד החשיבה אותם כחברים (לפחות זה מה שהיא אמרה ללורה) והוא בא ועושה משהו בסדר גדול כזה בשבילה, באיזה קטע היא מתנהגת בכפויות טובה כזאת כלפיו? הייתי מבינה אם הוא היה כופה עליה להרגיש כמו שהוא מרגיש כלפיה אבל לא ראינו שום דבר בסגנון הזה. אז זה קצת מבאס אותי.
מסכן שלי|לב|
חח כן, נתנו לנו איזה 10 דקות של שלווה. מאוד מתחשב מצידם.
"המתווכת" עלק את מתכוונת לסאשה אלכסנדר המלכה. אם יש מישהי שאני מוכנה שקורי ישכב איתה שהיא לא ברדלי (או אני) זו סאשה|לב|
אוי לא. איפה נתקלת בספוילר הזה? :-( לא מתאים לך להיחשף לספוילרים. מה את עדימון??
זה גם ספוילר כזה שרירותי כי אמא של ברדלי לא באמת הייתה דמות חשובה בסדרה. אז מענין אותי איפה נתקלת בו.
לא נראה לי שהיא חילצה אותו. פשוט היה שם כאוס מוחלט עד שהמשטרה השתלטה על כל הפורצים אז נראה לי שהוא ניצל את הבלגן כדי להתחמק משם בשקט.
אוף אבל הוא קר אליה ;-(
אוף די איזה דיכאון.
זה פרשנות מעניינת. לא חשבתי על זה ככה. זה סתם מכניס אותי לדכאון האמת.
מה מוצלח מה? אני יצאתי מהפרק הזה בדיכאון!
אני לא אמרתי שהפרק לא היה מדכא. אבל בתחילת המלחמה לא הרגשתי שראוי שאצפה בתכנים מצחיקים. אסקפיזם כזה היה נראה לי לא בסדר. אז כשראיתי את הפרק הזה ונטמעתי כל כולי בדרמות שלהם והצלחתי לשכוח לכמה רגעים מהמלחמה, זה היה אסקפיזם מוצלח מבחינתי.
חוץ מזה שגם אם נשים את הדיכאון בצד לרגע, זה נראה לי אחד הפרקים הכי טובים בסדרה ואחד משני הפרקים האהובים עליי ביותר בעונה. את השני עוד לא ראית אז אני לא אגיד איזה.
אני מציעה "קורנברד" כאילו כמו cornbread אבל זה Cor-N'-Brad
חח לא יודעת אם זה יתפוס בפאנדום אבל פה אני מוכנה לזרום איתך.
אנחנו אגב פשוט משתמשים ב-BC ו-BL נכון לא מתוחכם מידי אבל די נוח כשלא צריך להשתמש בהרבה אותיות וכולם יודעים במי מדובר.
מה שאני מבינה עכשיו, זה שלא קרה מעבר למה שראינו, כלומר היא מתייחסת פשוט לזה שהוא אמר לה שהוא אוהב אותה, ומנסה להקטין את זה (בשבילו).
אני עדין חושבת שהיה איזה משהו אחרי שהיא מצאה את האל כי הייתה קפיצת זמן ולא הראו לנו בעצם מה הייתה התגובה שלה לוידוי האהבה שלו. לא הגיוני שהיא פשוט לא אמרה כלום..?
:eek::eek::eek: בוגדת איפה הנאמנות שלך לקורנברד?????????????????????????????????!!! :mad:
החלק של הלחם לא אוהב את התירס מה אני אעשה;-(
אולי רק בשביל שאח"כ בסצינה שהוא כאילו מחטא את הבית אחרי שהיא הולכת, אז רואים אותו זורק את הצמיד שהיא נגעה בו.
אוקיי, מקבלת את הפרשנות שלך|כן|

LeAnnDylan

Well-known member
אני לא מאמינה שנשארו רק עוד 3 פרקים. מה אני הולכת לעשות עם עצמי???|בוכה||בוכה|

עבר שבוע ופול ואלכס עדין עושים סקס. אין מצב שהזקן הזה מחזיק מעמד יותר מ-10 ד' (כולל ויאגרה) ואל תנסו לגרום לי להאמין אחרת|שפם|

לא יודעת מה הייתה משמעות הנאום האלים הזה שקורי דפק לקבוצת מיקוד שלהם או וואטאבר שחבורת הילדים הזאת הייתה אבל היה שם משהו עם אנטילופה מדממת והוא רוצה רצח אחר הצהריים. נשמה יש לנו לאחרונה יותר מידי מזה. לא צריך רצח, לך תשכב עם ברדלי במקום. מייק לאב נוט סטוקס. או וואטאבר שג'ון לנון אמר.
לאונרד מגיע לנזוף בקורי שיגיד לה שתפסיק להתקשר למחלקת המשפטים כי היא יוצרת בעיות והולכים לפתוח בחקירה נגדם אם היא לא תפסיק. אין לקורי שמץ של מושג על מה לאונרד מדבר ואז נופל לו האסימון - אמא של קורי. כמובן שקורי לא ביקש או רצה את עזרתה אז עכשיו הוא צריך לנסוע אליה להגיד לה שתלך תמצא לה תחביב חדש שלא כולל לדחוף את האף שלה בעסק של הבן שלה. אבל כמובן שהוא לא יכולה להשתמש במילים האלה אז הוא חושב לרגע איך אני יכול להגיד לה FUCK OFF בלי להעליב - התשובה היא כמובן ברדלי. ברדלי באה לדבר עם קורי ולהתנצל על איך שדיברה אליו ולהבטיח לו שמה שהיה עם האל הסתדר ואין לו מה לדאוג. הוא מחליט לנצל את זה שהיא מרגישה קצת רע עם איך שדיברה אליו ומבקש ממנה להצטרף אליו לקונטיקט, היא דואגת שלא תספיק להגיע בזמן להגיש את חדשות הערב והוא מבטיח לה שזו נסיעה קצרה. כשהיא תוהה מה יש בקונטיקט (כלום ברדלי ואל תאמיני לאף אחד שיגיד לך משהו אחר) הוא עונה "יועצת אסטרטגית עם קשרים במשרד הפנים" הפרצוף שלה כשהיא מגלה שזו אמא של קורי:-D:-D:-D אוי וגם הקטע שהם מגיעים לשם וברדלי מופתעת שזה לא משרד אלא בית וקורי מסרב לצאת מהרכב לפני שהשורה האהובה עליו בשיר מגיעה:-D יואו הפרצופים של ברדלי אני מתה😂😂

פול ואלכס עושים הפסקה מכל הסקס שלהם כדי שהוא יכין לה חביתה והיא תספר לו שהוא מדבר מתוך שינה, מסתבר שעל הכלבה שלו שמתה כשהיה ילד. שניהם מדברים על זה שהם וורקוהוליקים, גרושים וחולי שליטה ואלכס מוסיפה שהיא כל כך גרועה שהיא הבריחה את הבת שלה עד לאנגליה. לא אלכס, ליזי ברחה כי לקחת לה את הפיצה.
הקטע שאלכס יוצאת מהמקלחת ועומדת מול המראה ערומה כדי לבחון את הבובז שלה ואומרת לעצמה "עדין עובדים" :-D:-D

מרתה מתפנגרילת על זה שברדלי הודתה בשידור שעשתה הפלה בגיל 15 ונותנת לה כאות הוקרה סיכת כבוד של ג'רלדין פרארו ואומרת לה שהיא אייקונית. אפילו אמא של קורי יודעת שברדלי היא פאקינג מלכה!!👏👏👏 שניה אחרי זה היא הורסת את ההתלהבות שלי ואומרת לברדלי שהיה לה מזל שהייתה לה את האופציה לעשות הפלה כי לה לא הייתה אפשרות בחירה. ואז היא מסתכלת על קורי וכזה "לא שאני לא אוהבת את הבן שלי" ביץ' פליז. לכי תמותי|שפם|
מרתה מזמינה את שניהם לארוחת ערב וברדלי אומרת שאין להם זמן להישאר כי הם צריכים להספיק להגיש את חדשות הערב, מרתה נעלבת וקורי כועס על ברדלי שמבינה פתאום למה קורי סחב אותה לשם.

סטלה יושבת עם עורכי הדין שלה לעבור על ההצעה של פול לנהל את UBA. היא שואלת אותם מה יקרה אם העסקה לא תעבור והם אומרים לה שהם ינסו לגרום לזה להיראות כאילו שום דבר לא קרה, אבל שקורי עדין ידע מזה מה שיהפוך את המצב שם ללא נעים וסטלה תאלץ לעזוב. אז היא מבינה שאם היא אומרת כן - זה או היא או הוא. היא נראית קצת חוששת אבל גם קצת נהנית להשתעשע עם הרעיון של להיות בעמדת כוח בכירה.

קורי רץ לאמא שלו להתנצל והיא מטיחה בו שהוא וברדלי לא רוצים להיות שם והם יכולים ללכת ואז גם זורקת קצת ריגשי ואומרת שהפעם האחרונה שקורי ביקר אותה היה במהלך הקורונה, הם שיחקו דומינו והקשיבו לגשם (גיי) ושזה ממש עזר לה בתקופה קשה. זה עובד על המצפון של קורי שישר מתנצל ומבטיח לה שהם ישארו לארוחת ערב מוקדמת. היא בתגובה אומרת לו שהוא נראה בדיוק כמו אבא שלו ביום שעזב אותם - אובייסלי מכה מתחת לחגורה כי לקורי אין זכרונות טובים ממנו.
קורי מודיע לברדלי שהם נשארים והיא מתעצבנת וקצת מאוכזבת וגם לא מבינה מה הבעיה שלו להישאר עם אמא שלו כי לדבריה היא נראית שפויה בהשוואה לאמא של ברדלי שעשתה מת' וגנבה לה כסף מהארנק. אוי ברדלי, יש כל כך הרבה דרכים שאמהות יכולות לדפוק את הילדים שלהם גם אם הן לא עושות סמים. תישארי לארוחת ערב ותגלי איך...
ברדלי אומרת לקורי שהיא צריכה להודיע לגייל שהיא תאחר למהדורת החדשות והוא מודיע לה שכבר טיפל בזה ויש מי שיחליף אותה, מה שכמובן מכעיס אותה כי זה אומר שהוא תיכנן את כל זה מראש. אם כי הוא חשב להזמין אותה לראות את אמא שלו רק ברגע שברדלי נכנסה למשרד שלו (בלי לקבוע פגישה) אז יותר הגיוני שהוא הרגע שלח אימייל לגייל שתחליף את ברדלי. אבל בכל זאת זה בלי לשאול את ברדלי, שזה קצת דושי. אפילו שטכנית כראש הרשת הוא לא צריך אישור שלה.
-"אתה לא יכול לעשות את זה, זו העבודה שלי!"
-"ואני הבוס שלך אז אם יש לך בעיה עם זה את יכולה לדבר עם משאבי אנוש בבוקר" נשמע כמו הבוסים שלי:-D

בינתיים ב-UBA מתכוננים לאיזה אירוע אופנה לגיוס כספים. כריס רומזת לאלכס שהיא לא בעד הרכישה של פול כי היא לא סומכת עליו ואומרת לה שקראה מחקרים שאומרים שכוח משנה משהו במוח ומוחק את היכולת לחוש אמפתיה. sounds about right.

בינתיים קורי משליך לובסטרים למים רותחים. ברדלי תוהה אם הם חייבים להיות חיים בשביל זה ומרתה מצידה מספרת לברדלי שלקורי אף פעם זה לא הפריע כי הוא סוג של סדיסט. אולי היא לא השתמשה במילים האלה אבל זה היה האנדרטון שלה.
ואז החסרת טאקט הזאת שואלת את ברדלי מה נסגר איתה ועם לורה, קורי כמעט מתעלף במקום. ברדלי עונה שאומנם עברו עליהן ימים קשים בזמן המגיפה אבל עכשיו הן החליטו לתת לזה הזדמנות שניה. אם ללב שבור היה צליל, הלב של קורי היה הפסקול של הסצינה הזאת.

מרתה אומרת מה שכולנו חשבנו "חשבתי שזה שקורי הביא אותך לפה אומר" קורי לא נותן לה לסיים את המשפט ומכריז שהוא וברדלי בסה"כ קולגות לעבודה ושהוא הביא אותה רק כי הוא חשב שיהיה להן הרבה במשותף (הדבר המשותף היחיד שיש להן זה ששתיהן אוהבות לשבור לקורי את הלב|לב-ש|)

סטלה מספרת למיה שפול רוצה להעיף את קורי ולתת לה את התפקיד שלו. היא שואלת את מיה אם היא רוצה את התפקיד שלה. נראה ששתיהן רוצות את הקידום הזה אבל גם קצת חוששות מהבלואובאק. קיצר שתיכן לכו תעשו אבטיה חמה ותסתמו. גם מה לעזאזל סטלה קשורה. היא מגיעה מעולם הטכנולוגיה של פול, אין לה זיקה לטלוויזיה ולניהול רשת. היא בתפקיד שלה בקושי שנתיים, והיא גם לא הכי יציבה נפשית. לקדם את מיה לתפקיד של סטלה זה כבר יותר הגיוני כי היא בעולם הזה כבר שנים, היא מכירה את כל הנפשות הפועלות אבל סטלה הייתה צריכה להישאר בתפקיד זוטר עד שתוכיח שהיא ראויה לנהל משהו. מצד שני כבר בעונה הזאת ראינו שמיה לא מסוגלת לקבל החלטות קשות כשזה מגיע לפרסום חדשות לכן אף אחת מהן לא מתאימה לתפקיד בכיר. והן יכולות לקשקש עד מחר על גברים לבנים בתפקידי מפתח. זה כמובן נכון אבל זה לא בהכרח אומר שפשוט צריך לתת את כל התפקידים האלה לנשים רק כי הן נשים. תנו את זה לאישה כי היא מתאימה לתפקיד לא כי יש לה רחם.
וגם שתיהן די מודות שקורי היה טוב אליהן. הוא אולי לא מושלם אבל בהשוואה לפרד הדוחה שהיה לפניו הוא ישו. והוא באמת לקח על עצמו לשנות את הרשת לטובה ולעקור מהיסוד את כל המיזוגיניה ותרבות האונס שהייתה שם. הראו את זה בכמה פעמים שכל גבר שם שרק התבטא וצורה קצת מחפיצה או מבזה כלפי אישה הוא פיטר במקום. למעשה זו אחת מסצינות הפיטורים האהובה עליי:-D

ולמרות היחסים הלא הכי מקצועיים שלו עם ברדלי, הוא אף פעם לא היה בלתי הולם איתה. אחת הסצינות האהובות עליי שלהם זה בעונה הראשונה כשהוא נפגש איתה בבית מלון והיא חושבת שהוא נתן לה את התפקיד כי הוא מנסה להשכיב אותה והוא כזה-

וכבר סיכמנו שברדלי נמשכת אליו וזה לא רק פאקינג בראש שלי. יש לנו סצינה שלה אומרת לו שאם הוא לא היה הבוס שלה יכולות להיות לזה הטבות!!! אז בסדר ברדלי, תמשיכי להעמיד פנים שאת מאוהבת בלורה. כולנו יודעים שאת וקורי אנדגיים!!!

באמצע המסיבה פול מקבל טלפון ונראה מוטרד, אלכס הולכת לראות מה קורה והוא מספר לה שמישהו צילם אותם ביחד (בדירה שלו) בתנוחה אינטימית והם מאיימים להפיץ את זה באיזה צהובון. ועלק בפרק הקודם כשברדלי שואלת אותו מה הוא מתכוון לעשות לגבי האקרים שפרצו להם לרשת והוא בזחיחות אומר לה שמערכות אבטחת הסייבר שלו הן מהמתקדמות בעולם ואין חשש שיפרצו אותן כשהוא ינהל את הרשת. אתה לא מסוגל לשמור על אבטחה בתוך הפאקינג בית שלך יא מעפן לך מפה!
אלכס כמובן מבועתת מהתמונה כי היא לא רוצה להפוך לשיחת היום ולא רוצה ששוב אנשים יתהו אם הגיעה לאן שהגיעה כי שכבה את דרכה לצמרת. פול מבטיח לה שהוא יטפל בזה ויקנה את הצהובון אם צריך כדי למנוע מהתמונה להתפרסם. ספוילר - הוא לא מצליח כי כמו כל גבר מצוי - כולו דיבורים.

סטלה משכנעת את עצמה שהיא ראויה לתפקיד של קורי ומדברת עם עורכי הדין שלה שיתקדמו לסגירת העסקה כשהיא פתאום רואה את קייט. החברה המוזרה שלה שעובדת עם פול שצצה משום מקום בפרקים הקודמים. קייט מספרת לסטלה שפול פיטר אותה. לטענתה הייתה להם "מחלוקת פילוסופית" ואחרי 12 שנים שעבדה אצלו יום אחד היא מגיעה לעבודה והתג שלה לא עובד פתאום. קייט מצפה לתגובה כלשהי מסטלה שמספקת תשובות קצרות וענייניות. קייט שואלת מה הוא הבטיח לה שהיא מחפה עליו. סטלה קצת נעלבת מהאשמה אבל where's the lie. קייט מטיחה בסטלה שהיא שייכת לפול והוא עושה בה כרצונו כפי שתמיד עשה והיא פשוט לא רואה את זה LOUDER KATE FOR THE PEOPLE IN THE BACK!👏👏👏
סטלה המגוכחת הזאת שמנסה לקחת קצת סמכות בחזרה עונה לה שפול בחדר הסמוך ובואי נלך לדבר איתו עכשיו, ואז גם מטיחה בה שהיא צריכה להפסיק להאשים את כל העולם בחרא שלה ו"אז איבדת את העבודה שלך פאקינג ביג דיל"|פנים| קייט מזכירה לה שזו הייתה היא שישבה ליד מיטת בית החולים של סטלה כששאבו לה את הקיבה מכל הכדורים שבלעה כשניסתה להתאבד אחרי הפעם האחרונה שפול שיחק בה...

LeAnnDylan

Well-known member
קורי, ברדלי ומרתה אוכלים ארוחת ערב ונראה שכולם נהנים עם סיפורים של מרתה על הילדות של קורי ואז ברדלי מזכירה לקורי שהם באו לשם כי הוא רצה לבקש ממנה משהו. קורי קצת מהסס להגיד את זה אבל בסופו של דבר מנסה בצורה הכי נעימה להגיד לאמא שלו שהיא לא צריכה לדבר עם משרד המשפטים כי עורכי הדין שלהם עובדים על זה והעסקה כמעט גמורה. היא כמובן ישר נעלבת ונכנסת למגננה של בשביל מה אני שומרת על הקשרים האלה אם לא כדי לעזור לך, וברור שהיא מנסה רק לעזור לעצמה להישאר רלוונטית ומשליכה את כל התסכולים שלו עליו אבל הוא מאפשר לה. היא קמה מהשולחן בהפגנתיות לא לפני שהיא שוברת כמה כלים בדרך. וקורי שמנסה לפייס אותה ללא הצלחה מחליט ללכת להתיישב ליד הפסנתר ומתחיל לשיר Ain't No Mountain High Enough אני מתה.

מרתה פתאום מצטרפת אליו ושניהם פוצחים בדואט וברדלי עומדת שם בדלת בהתחלה מסתכלת בעיניים קצת מקנאות על מערכת היחסים הנורמלית הזאת, ואז גם מתמלאת עצב כשהיא נזכרת באמא שלה ובאיך לא הייתה שם לצידה כשהיא מתה. קורי קולט את הדמעות של ברדלי ותוהה אם עשה משהו לא בסדר, היא מרגיעה אותו שזו לא אשמתו היא פשוט חשבה על אמא שלה והוא מתנצל על שלא היה שם לצידה, היא אומרת לו שאין לו סיבה להתנצל ומרתה הכלבה הזאת ישר קופצת ואומרת שבהחלט יש לו סיבה להתנצל כי הוא מתחמן אותה וכל מה שהוא עושה זה הצגה ומהרגע שהם הגיעו לשם שום דבר לא היה אמיתי. ואז גם מוסיפה שהוא כל כך טוב בלהעמיד פנים שלפעמים זה קשה להבחין בהבדל ואז מזהירה את ברדלי שהיא צריכה להתרחק ממנו ואומרת לה שהוא לבד כי מגיע לו להיות לבד.
אוי אלוהים, ואני חשבתי שדברים האיומים שלורה אמרה לברדלי היו כואבים. ומה שאפילו יותר כאב לי זה שקורי יושב שם עם פרצוף כזה של אני כבר רגיל לזה שום דבר שתגידי לא יפגע בי וזה פשוט נוראי. חשבתי שלורה היא גזלייטרית מקצועית אמאלה היא בחיתולים לעומת אמא של קורי וטפ?!
מרתה מגרשת אותם מהבית שלה ולפני שקורי הולך הוא אומר לה שהיא יקרה לו ותמיד יהיה אכפת לו ממנה. היא בתגובה אומרת לו שהוא בא לשם רק כי הוא רצה משהו וזה לא ישתנה עד הפעם הבאה שהוא יצטרך משהו ואז מטיחה בו שהוא בדיוק כמו אבא שלו. שנראה שזה מה שהכי כאב לו מכל הדברים שאמרה.
בנסיעה חזרה ברדלי שלא כל כך מוצאת את המילים הנכונות להגיד לו כדי לנחם אותו שואלת אם הוא בסדר. קלירלי הוא לא. היא תוהה אם היא אמרה לו דברים כאלה כשהיה ילד והוא עדין מגן עליה ועונה שהיא עברה הרבה בחיים. שהיא לבד והייתה לבדה במשך המון זמן ואת מה שהיא עשתה אף אחד לא באמת מעריך. ברדלי מופתעת מהתגובה שלו שנראה כאילו הוא מאשים את עצמו בהתנהגות של אמא שלו והיא אומרת לו "אתה יודע שאתה לא בן אדם רע, נכון" הוא עונה לה שהם לא צריכים לדבר על זה כי הוא בסדר אבל היא עונה ב"אנחנו חברים, זה בסדר, חברים מדברים על דברים כאלה" ואז הוא אומר את המשפט שהכי כאב לי בכל הפרק הזה;-(

יש לו מזל שברדלי יודעת מה זה משפחה לא מתפקדת והיא רואה כמה שהוא פגוע והיא לא לוקחת את זה אישית|לב-ש|

שניהם יושבים בהלם בשקט לרגע אחד שמרגיש נצח ואז ברדלי מקבל הודעה שבית המשפט העליון הפך את רו נגד ווייד (לפעמים אני שוכחת שהם נמצאים שנה מאחורינו בחדשות שלהם).
במסיבה כולם מקבלים התרעות על אותו הדבר ומתחילה מהומה קטנה. כריס יוצאת על איזה מישהי בשירותים אחרי שזו הביעה חוסר ענין בידיעה ואמרה "אנחנו בניו יורק, אנחנו נהיה בסדר", ודפקה לה שם נאום על מה יקרה אם יבטלו את הזכות של נשים לעשות הפלה ויתבעו רופאים שמבצעים הליכים להפסקת היריון וכל הנשים שהיו בשירותים, שבמקרה כולן לבנות, נראו מורדות בעיקר מהתגובה המוגזמת של כריס ותהו לעצמן מה לעזאזל עובר עליה. היא נשארת לבדה בשירותים ואז מוציאה שפתון ורושמת על המראה Abort the court ועושה סלפי שלה עם אצבע משולשת מול הכיתוב ומעלה לרשתות החברתיות שלה.

סטלה מגיעה לדבר עם קורי שעסוק בלריב עם החפתים שלו, שברור שהוא פשוט מוטרד עדין מאמא שלו מכדי להיות מסוגל להתרכז בלשים אותם כמו שצריך אבל זה פשוט משעשע הנאום הקטן הזה שהוא דפק על התסכול שלו מחפתים:-D
היא שואלת אותו אם לא נמאס לו לכבות שריפות במקום הזה לפעמים והוא כזה "לא, אני מת על זה. כשאני ישן אני חולם על להיות במשרד":-D אני לא יכולה עם השטויות שלו:-D אנשים פגומים הם הכי מצחיקים|לב|
סטלה מספרת לקורי שפול הציע לה את התפקיד שלו. הוא שואל אותה אם היא הסכימה והיא עונה שיש לה חוזה על השולחן אבל שהיא עדין לא חתמה עליו. הוא אומר לה, להפתעתה, שהיא צריכה לחתום עליו. כשהיא תוהה למה הוא אומר לה שאם פול הציע לה את התפקיד של קורי זה כי הוא חושב שהוא יכול לשלוט עליה וקורי אומר לה שהיא צריכה לתת לו לחשוב ככה ושזו לא תהיה הפעם הראשונה שמישהו במקום הזה ממעיט בערכה אבל שהיא יכולה לנצל את זה לטובתה. היא תוהה מה יקרה אחרי שהיא תחתום על החוזה והוא עונה שהם יחצו את הגשר הזה כשהם יגיעו אליו.
קורי שמטולטל נפשית מכל היום הזה פוגש בדרך למעלית את לאונרד שמחליט לנזוף בקורי ולעשות עליו שרירים אבל לקורי אין סבלנות להיות נחמד והוא מודיע לו חגיגית שאם הוא לא יחזור לפינה שלו ויפסיק להציק לקורי, הוא ידאג שהראש שלו יהיה תלוי במשרד שלו יחד עם אלו של פרד וסיביל לצד החולצות הנקיות שלו. ואם לא היינו באמצע מלחמה עם חמאס אולי הייתי מוצאת את הנאום הזה משעשע. אבל לאונרד הוא חצוף אז אני שמחה שקורי נכנס בו.

צ'יפ עובר עם אלכס על התכנים לתוכנית שלמחרת, היא מבקשת ממנו למצוא קטעים מסוימים והוא אומר לה שהם כבר נמצאים באימייל שלה, היא מופתעת והוא עונה בזחיחות שהוא קורא את המחשבות שלה כבר 20 שנה ושזה כוח העל שלו. הוא יוצא מהמשרד ופול מגיע כדי לספר לאלכס שלא הצליח לבטל את הפרסום של התמונה אבל היא לא רוצה לשמוע על התמונה כרגע. הם מתנשקים וצ'יפ שחוזר למשרד כדי לשאול את אלכס משהו רואה אותם והסאונדטרק של הלב השבור של קורי מתחילת הפרק מתנגן גם פה. אופסי.

Lhuna3

Well-known member
לורה מדווחת על החדשות ב-YDA וקצת מלכלכת עליהם. ומצחיק אותי לראות את התגובה של קורי "כולם מקנאים" כמו של ילד קטן:-D
כן :-D
הוא שואל את סטלה מה היעדים שלה ואיך היא חושבת לשפר את הרשת, היא מעלה כמה רעיונות אבל נראה שלמרות ששאל לא באמת אכפת לו ממה שהיא אומרת. נראה שכמה מהדברים שאמר או משהו בין השורות קצת טירגר אותה.
"קצת"? היא גרמה לעצמה לדמם בציפורניים.
ברדלי לוקחת את האל והמשפחה לסיור תיירים בעיר וכששריל הולכת להאכיל את התינוקות הוא מפיל עליה פצצה - הוא רוצה להתוודות בפני ה-FBI על המעורבות שלו במהומות בבירה.
יואו זה נוראי!! ברדלי שוב מסכנה כל כך.
פול מגיע לדבר עם אלכס והיא מחליטה ללכת מאחורי הגב של קורי ולבקש מפול שיבוא להתארח בתוכנית שלה. להפתעתה הוא לא מסרב. הפלירטוטים האינטנסיביים שלהם חייבים להסתיים במיטה כי אם אני לא מקבלת סקס של ברדלי עם חצי מהקאסט אז לפחות שאלכס תקבל קצת.
קיבלה גם קיבלה :p
הוא מגיע לדבר עם ברדלי והסצינה הזאת היא אחת החזקות של העונה. לא רק כי אני סוגדת לשניהם, זה פשוט היה משובח!! וה"פיקס איט אור איי וויל" אהעהאהעהאעהעהעה אני צורחתתתתתתת!!!!@#$@#
משובח כן, אך גם קשה :-(
אני יודעת שאמרתי שאני לא רוצה את לורה וברדלי ביחד אבל אני ממש אוהבת את ג'וליאנה מרגוליס ואני חושבת שהיא עושה תפקיד משובח בתור לורה. זו לא דמות מושלמת אבל זה דמות כל כך מעניינת ואני רוצה שיראו לנו עוד ממנה. הקטע שהיא אומרת לה "אני מרגישה שאנחנו בדייט ראשון גרוע" נראה לי סיכם את כל מערכת היחסים שלהן. אני יודעת שהרבה אנשים משבחים את הכתיבה של שתיהן כי זו כביכול מערכת יחסים אמיתית עם עליות ומורדות. אבל נראה לי רוב הזמן שזו מערכת יחסים רעילה. והרעילות מגיעה בתורות משני הצדדים.
אני דווקא לא רואה אותה כמערכת יחסים רעילה בכלל, וגם לא חושבת שלורה היא גזלייטרית. היא לא פועלת רק מאנוכיות, אכפת לה באמת מברדלי והיא מנסה לדאוג לטובתה. זה לא מערכת יחסים מושלמת והבעיה שלה עם הרקע והמשפחה של ברדלי הם בעייתיים ואני לא יודעת אם הן יתגברו על זה, יתכן שזה יפריד ביניהן בסוף שוב. אבל זו עדיין מערכת יחסים מקסימה בעיני רוב הזמן.

ברדלי אומרת לאלכס כמה שהיא מעריכה אותה ורוצה להודות לה על כל מה שהיא עשתה עבורה ואני קצת נשברת מבפנים, אלכס ישר חוששת שאלו מילות פרידה ותוהה אם NBN מנסים לגנוב אותה. ברדלי מרגיעה אותה שזה לא המקרה ושהיא פשוט "שוכחת" להגיד לה שהיא מעריכה אותה וחשוב לה שתדע. וול ברדלי קצת קשה להגיד לה את זה מידי יום כשאת לא באותן פאקינג סצינות איתה!!! את פאקינג מפיקה בפועל תעשי משהו! העם דורש ברדלכס ביחד!!|פטיש|
|כן||כן||כן|
צ'יפ, איזבלה ואלכס מתקפלים אחרי הראיון, אלכס מתמהמהת וצ'יפ קצת מקנא. איזבלה קולטת את זה ומבינה שהיא כנראה תמיד תהיה שניה לאלכס. שניה אחרי שצ'יפ ואיזבלה עוזבים את הבית של פול, פול ואלכס מוצאים את עצמם במיטה. צ'יפ מחליט להציע לאיזבלה להתחתן איתו. וואו הבחור לא יודע לקרוא את החדר בשיט. היא מסרבת והוא לא מבין איך מישהי שהיא לא הבחירה הראשונה שלו מעזה להגיד לא להצעת הנישואים הכי לא רומנטית בהיסטוריית הצעות הנישואים. ג'יז אפשר להיפטר ממנו כבר. איזה דמות מגוחכת|פנים|
ריחמתי על איזבלה, היא נהייתה חמודה יותר בעונה הזאת! אבל באמת לקח לה עד עכשיו לקלוט שצ'יפ מאוהב נואשות באלכס? |פנים| או שהיא חיכתה שהוא יתגבר על זה מתישהו?
טוב הסצינת סקס הזאת של אלכס ופול לא כזאת סקסית.
חחחח כן...
אני גם חוששת בשביל אלכס איך זה יראה כשאנשים יגלו. אבל מגיעה לה שיהיה לה קצת טוב.
סטלה יושבת לבדה לצפות בראיון של פול ונראית קצת אובדנית כשפול פתאום נכנס ושואל אותה איך יצא הראיון. היא עונה לו שהוא יצא טוב ושעורכי הדין שלה יפנו אליו לגבי ההתפטרות שלה. הוא מתפלא מהרצון שלה להרים ידיים ומציע לה את התקפיד של קורי ברגע שהמיזוג יסתיים.
יו מאדר פאקינג פאק!! תקשיב לי יא חתיכת בור של חרא יא גוש של בשר משומר, יא שעיר בחזה, עד לקורי שלי יא חתיכת אפס אתה כבר לא יפה ולא אכפת לי שחתמת על המכתב הפתוח של גל גדות לשחרור החטופים (אוקיי זה לא נכון כן אכפת לי וכפרעליך אבל רגע עכשיו אני כועסת) אני אנקנק אותך יא זבל!! אתה תתרחק מקורי שלי או שזה יהיה הסוף שלך אתה שמעת אותי?!!?!?!!!#$%$#%^ 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
(צודקת)

Lhuna3

Well-known member
אחרי הדברים שג'וליאנה מרגוליס אמרה היו מלא שקראו לקנסל אותה והפיד של תוכנית הבוקר הפך להיות מוקד חם לכל החינם פלסטין
אוי לא! ;-(

ספוילר ל-the morning show פרק 3X05 :
אוי לא. איפה נתקלת בספוילר הזה? :-( לא מתאים לך להיחשף לספוילרים. מה את עדימון??
זה גם ספוילר כזה שרירותי כי אמא של ברדלי לא באמת הייתה דמות חשובה בסדרה. אז מענין אותי איפה נתקלת בו.
אחרי שראו את אמא שלה ובסצינה אחרת את אבא שלה ושני השחקנים היו לי מוכרים אבל לא זכרתי מאיפה אז עשיתי טעות וגיגלתי מי הם, ולא בכוונה קראתי ציטוט לגבי האפשרות שאבא שלה עוד יחזור מתישהו להופיע בסדרה, ואז אומר את הספוילר הזה לגבי אמא שלה.

OMG הוא לקח את ברדלי לפגוש את אמא שלו!!!
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

מעניין איך זה ילך... הייתי חייבת לעצור רגע כי זה הרג אותי!

Lhuna3

Well-known member
איזה רכבת הרים רגשית |מזיע|
אני מדברת כמובן על קורי מביא את ברדלי לאמא (הבחורה הראשונה אי פעם שהוא הביא הביתה לאמא).
אין סיכוי שאני מנסה לסכם את זה, אני תיכף אקרא את הסיכום שלך.

אבל אני חייבת להגיד לך משהו עצוב: אני די משוכנעת עכשיו שהם לא אנדגיים. ברדלי תסיים את הסדרה עם לורה או לבד.
וגם ב-UBA וכל השאר קורי הולך לצאת מפסיד.
זה לא מתאים לאג'נדה של הסדרה, שהגבר הלבן התחמן שהכל איכשהו תמיד מסתדר לו למרות כל הפשלות, "ינצח" בסוף.
אני אשמח אם אגלה בסוף שטעיתי, לפחות לגבי ברדלי. כי זה מרגיש לי לא הוגן שגרמו לנו לאהוב אותו כל כך.

אני אגיד גם שאלכס וג'ון האם מאוד מאוד חמודים יחד.
למרות שברור שזה עומד להתפוצץ מאוד בקרוב.

זהו, עכשיו אני אקרא את הסיכום שלך ואלך לישון!

Lhuna3

Well-known member
עבר שבוע ופול ואלכס עדין עושים סקס. אין מצב שהזקן הזה מחזיק מעמד יותר מ-10 ד' (כולל ויאגרה) ואל תנסו לגרום לי להאמין אחרת|שפם|
:-D:-D אבל זה ג'ון האם ויש לו כוחות-על!
כשהיא תוהה מה יש בקונטיקט (כלום ברדלי ואל תאמיני לאף אחד שיגיד לך משהו אחר) הוא עונה "יועצת אסטרטגית עם קשרים במשרד הפנים" הפרצוף שלה כשהיא מגלה שזו אמא של קורי:-D:-D:-D אוי וגם הקטע שהם מגיעים לשם וברדלי מופתעת שזה לא משרד אלא בית וקורי מסרב לצאת מהרכב לפני שהשורה האהובה עליו בשיר מגיעה:-D יואו הפרצופים של ברדלי אני מתה😂😂
זה סצינה מעולה!! :-D
פול ואלכס עושים הפסקה מכל הסקס שלהם כדי שהוא יכין לה חביתה והיא תספר לו שהוא מדבר מתוך שינה, מסתבר שעל הכלבה שלו שמתה כשהיה ילד.
לא יודעת אם אני קונה את הסיפור שלו על "דיינה". התיאוריה של אלכס לגבי חשפנית מועדפת נשמעת לי יותר סבירה.
מרתה מתפנגרילת על זה שברדלי הודתה בשידור שעשתה הפלה בגיל 15 ונותנת לה כאות הוקרה סיכת כבוד של ג'רלדין פרארו ואומרת לה שהיא אייקונית. אפילו אמא של קורי יודעת שברדלי היא פאקינג מלכה!!👏👏👏 שניה אחרי זה היא הורסת את ההתלהבות שלי ואומרת לברדלי שהיה לה מזל שהייתה לה את האופציה לעשות הפלה כי לה לא הייתה אפשרות בחירה. ואז היא מסתכלת על קורי וכזה "לא שאני לא אוהבת את הבן שלי" ביץ' פליז. לכי תמותי|שפם|
אבל עכשיו הכל ברור לגבי האישיות ההזויה שלו.
בינתיים קורי משליך לובסטרים למים רותחים. ברדלי תוהה אם הם חייבים להיות חיים בשביל זה ומרתה מצידה מספרת לברדלי שלקורי אף פעם זה לא הפריע כי הוא סוג של סדיסט. אולי היא לא השתמשה במילים האלה אבל זה היה האנדרטון שלה.
זה נשמע לא טוב ;-#
ואז החסרת טאקט הזאת שואלת את ברדלי מה נסגר איתה ועם לורה, קורי כמעט מתעלף במקום. ברדלי עונה שאומנם עברו עליהן ימים קשים בזמן המגיפה אבל עכשיו הן החליטו לתת לזה הזדמנות שניה. אם ללב שבור היה צליל, הלב של קורי היה הפסקול של הסצינה הזאת.
יואו המבט שלו |לב-ש||לב-ש||לב-ש||לב-ש||לב-ש||לב-ש||לב-ש|
מצד שני כבר בעונה הזאת ראינו שמיה לא מסוגלת לקבל החלטות קשות כשזה מגיע לפרסום חדשות לכן אף אחת מהן לא מתאימה לתפקיד בכיר. והן יכולות לקשקש עד מחר על גברים לבנים בתפקידי מפתח. זה כמובן נכון אבל זה לא בהכרח אומר שפשוט צריך לתת את כל התפקידים האלה לנשים רק כי הן נשים. תנו את זה לאישה כי היא מתאימה לתפקיד לא כי יש לה רחם.
נכון.
אלכס כמובן מבועתת מהתמונה כי היא לא רוצה להפוך לשיחת היום ולא רוצה ששוב אנשים יתהו אם הגיעה לאן שהגיעה כי שכבה את דרכה לצמרת.
ידעתי שזה יקרה לה שוב :-(

LeAnnDylan

Well-known member
הסדרה הזאת אמורה להיות האסקפיזם שלי מהמלחמה אבל בחיי שהיא עושה לי יותר התקפי חרדה מכל הפיד שלי. לפחות במלחמה אני יודעת מי נגד מי, אני יודעת מי שונא אותנו ומי הבוגדים. פה אני לא יודעת מאיפה יגיע הסכין בלב האעהאהעאהעהעהעה

כריס הולכת ברחוב רק כדי שאיזה רפובליקנית תשליך עליה משהו שנראה כמו דם, סביר להניח שסתם צבע אדום ותצעק עליה שהיא רוצחת תינוקות. כבר עברנו את הסאגה הזאת באנטומיה של גריי, ובניגוד אליהם ששם היה אכפת לי מאדיסון, פה לא אכפת לי מכריס. ליילה ומיה מודיעות לכריס שהן מורידות אותה מהסיקור של בית המשפט, היא חושבת שזה עונש, הן מרגיעות אותה שזה כדי להגן עליה כי היא קיבלה איומים על חייה. בנוסף היא גם מקבלת שומר ראש חתיך. הסצינה שהיא יוצאת לרוץ הייתי בטוחה שהולכת להסתיים במישהו שיורה בה כי הוא היה כל כך רחוק ממנה, איך הוא אמור להגן עליה ככה? גם לא הבנתי את הסצינה הזאת. מה הייתה הסימבוליות שהיא נפלה שם או מתחה שריר? סתם להגיד שהיא איבדה את זה. שהיא לא יכולה לחזור למה שהיה? כי בתאכלס זה מה שקורה כשלא עושים מתיחות וכשזקנים. כבר היה עדיף שמישהו ירה בה.

התמונה של אלכס ופול מתפרסמת ואלכס מחליטה שזה רעיון טוב לדחות את הראיון שלה עם פול אפילו שעשו לו פרומואים כל השבוע. מזל שהרחם של כלל אוכלוסיית הנשים בחדשות עכשיו אחרת זה היה נראה מאוד אגואיסטי מצידה. אה רגע, זו אלכס. ברור שזה אגואיסטי מצידה. כדי לאזן את הנרקיסיסטיות שלה, החבר'ה של תוכנית הבוקר מסתלבטים עליה מאחורי הגב אבל אופס היא עומדת מאחוריהם ושומעת הכל. הו וול, לפחות עכשיו היא יודעת שאף אחד שם לא מעריך אותה.
אלכס מתוסכלת מצ'יפ שלא מצליח להשיג לה את המרואיינים שהיא רוצה לתוכנית שלה, אבל נראה שהיא הפכה לבדיחה לא רק בין כותלי UBA אלא בשאר ארה"ב ואף אחד לא לוקח אותה ברצינות מספיק כדי לרצות לבוא להתראיין אצלה. אבל איזה מזל שאפשר להאשים את צ'יפ בזה שהוא גרוע בעבודה שלו, אה אלכס?
מה שמעצבן את אלכס אפילו יותר זה שהיא מגלה שמי שהיא רצתה לראיין הסכימה להתראיין אצל לורה במקום. נאו נאו אלכס, עכשיו כשגם לך יש סקס לא יפה לקנא בחברות של ברדלי.

סטלה מנסה לרמוז לקורי שמשהו מסריח בהיפיריון (טוב שנזכרת) קורי אומר לה שהעולם יכול להתפוצץ אבל כל עוד הם מקבלים את הכסף של פול לא אכפת לו מכלום (סה"כ בחור הגיוני למדי) היא נחושה בדעתה להביא לו הוכחות חותכות שישכנעו אותו לרדת מהעסקה. היא הולכת לברדלי ומבקשת ממנה לדבר עם קייט שמסננת את סטלה ולראות אולי היא תסכים לשתף את ברדלי בלכלוך על פול. ברדלי מהססת בהתחלה כי היא עדין רדופה ע"י הפעם הקודמת שהיא לחצה על בחורה לצאת נגד גבר בעמדת כוח. סטלה אומרת לברדלי שהמוות של האנה זה לא באשמתה. וזה באמת לא, אבל לכו תסבירו את זה לברדלי שאוהבת לקחת על עצמה את החטאים של כל העולם כאילו היא איזה ג'יזס. נשמה ישו מת בסוף אל תתחילי איתי את. את שומעת?!??!

הפוגה לרגע הולמארקי גאה של לורה וברדלי אוכלות בייגלים במיטה|לב|

שניה אחרי זה לורה רואה את את הסיכה שאמא של קורי (הצרה המהלכת הזאת) נתנה לברדלי, היא שואלת את ברדלי לפשר הסיכה וברדלי אומרת לה שאמא של קורי הביאה לה אותה. לורה כמובן מקנאה ושואלת מה עשתה עם אמא של קורי וזורקת לה שהבוסית שלה אף פעם לא לקחה אותה לפגוש את אמא שלה. ברדלי לא מוטרדת מההערה הזאת ומחזירה ללורה שתגיד תודה.
זה כמובן לא עוזב את לורה וכשהיא מגיעה לעבודה היא מספרת לאודרה על זה, אודרה אומרת לה שזה אומר שהם בטח שוכבים, לורה כמובן מבטלת אותה אבל אודרה מתעקשת ושואלת את לורה מתי בפעם האחרונה מישהי שהיא לא שכבה איתה לקחה אותה לפגוש את ההורים שלה. נקודה טובה אבל לורה לא משתכנעת ואודרה משדלת אותה להיות זבל ולחטט לברדלי בהודעות. לורה מזדעזעת ואומרת שהיא לא הולכת לחטט לברדלי בטלפון אבל אודרה אומרת לה שהיא לא צריכה לחטט לה בטלפון כי הפריצה של האקרים ל-UBA השאירה את כל המידע שלהם חשוף באינטרנט ועם עבודת גישוש קלה ניתן למצוא שם הכל. לורה מגיעה הביתה מהססת לשתי שניות בדיוק ואז מחליטה שהיא לא סומכת על ברדלי מספיק והופכת להיות גשש בלש. מה שמצחיק זה שה-FBI במשך שנה חוקרים את מאורעות ה-6 בינואר ולורה בערב אחד מצליחה לעלות על מה שהם במשך שנה לא הצליחו. רמת אמינות ניק סטרייט.
מזועזעת עד לעמקי נשמתה לורה מתקשרת לברדלי ואומרת לה שהיא לא מרגישה טוב ולא תוכל להיפגש איתה היום. ברדלי שישר חוששת שלורה הולכת למות כמו שאמא שלה מתה בפתאומיות אומרת לה "את יודעת שאני אוהבת אותך, נכון?" ללורה אין ברירה אלא לומר את זה בחזרה. ומה שאמור להיות רגע רומנטי כי זו הפעם הראשונה שהן אומרות את זה, מרגיש פתאום כמו סכין בלב|לב-ש|

ברדלי מנסה ליצור קשר עם קייט שמנפנפת אותה בהתחלה אבל אז שולחת לה מסרים על כוסות קפה. היא קובעת להיפגש איתה באיזה תיאטרון נטוש אבל בסוף לא מגיעה. האם פול העלים אותה? היא קיבלה רגליים קרות?
אמנדה מדווחת לפול שלמרות שקייט אמרה להם שהיא עוזבת לפאלו אלטו היא סגרה טיסה לניו יורק. פול אומר לה שתטפל בזה. שני אלה לא מלחיצים בכלל...|פנים|
בנוסף הפגישה שהייתה לפול לגבי המימון לטיסה הבאה של היפיריון כשלה נחרצות והם עומדים לאבד את המימון של נאס"א אז הוא במצב רוח קרבי וגם קצת שיכור והוא צריך להתייצב ליום צילומים עם החבר הכי טוב שלו - קורי|חיוךרחב|
טוב הסצינה הזאת אחת המצחיקות. שני הדבילים האלה עם העודף טוסטסטורון שלהם מגוחכים להפליא:-D

קורי הולך להודיע לאלכס שהוא עשה שינויים בראיון שלה ושניהם קורעים אותי מצחוק:-D
קורי: "אלכס לוי!! בדיוק מי שחיפשתי!"
אלכס: "ומצאת אותי. במשרד שלי. כל הכבוד קולומבו" :-D
אלכס מודיעה לו שהיא דוחה את הראיון עם פול והוא אומר לה שהיא סתומה, שהיא הייתה על סף של לקבל את כל מה שהיא רצתה בכוחות עצמה והיא ויתרה על הכל כדי להיות +1 של מישהו אחר. הוא לא טועה.
מה שהצחיק אותי זה שהוא דפק לה שם איזה נאום שלם על כל הדברים שהיא מפסידה והורסת בגלל מערכת היחסים שלה עם פול ואז בסוף הוא מחייך ואומר Ain't Love Grand:-D אני לא יכולה איתו:-D

יואו והקטע שאין לה מה להגיב אז היא רק מגרשת אותו מהמשרד שלה ואומרת לו שיסגור את הדלת בדרך החוצה והוא משאיר אותה בכוונה פתוחה וכזה boop:-D:-D

בזמן חדשות הבוקר מיה קולטת שאנדרו מתראיין ב-YDA והמרוקאיות עולה לה. היא יוצאת בהפגניתיות מחדר החדשות (שמישהו יזכיר לה שהיא מנהלת את הפאקינג חדשות האלה והיא לא יכולה פשוט לנטוש באמצע|פנים|) כדי ללכת לעשות לו סטוקינג מחוץ לבנין של NBN כשהוא רואה אותה הוא לא מתרשם יותר מידי מהעצבים שלה ואומר לה "אם את רוצה ראיון בתוכנית שלך פני לסוכן שלי" :-D
איכשהו עד סוף הפרק הם במיטה.

אלכס מתקשרת לפול ומספרת לו על היום הנורא שלה ואיך כולם מגעילים אליה בעבודה בגללו ותוהה אם גם אצלו החדשות על זה שהם ביחד עושות גלים. וכמובן שלא. כי הוא גבר וזה בסדר שהוא ישכב עם מי שהוא רוצה. לאף אחד לא אכפת. (חוץ מאמנדה שחושבת שפול מחייך יותר מידי זה מטריד).
צ'יפ אומר לאלכס שהמרואיינת שלה פרשה. ואחרי שהיא עשתה ענין גדול מול קורי לגבי זה שהופכים את רו חשוב יותר מרכילות על חיי המין שלה, היא חייבת מישהי אחרת שתתפוס את מקומה של המרואיינת שלה ושתהיה רלוונטית. צ'יפ מוצא לה מישהי מאיזה צהובון זול שהיא לא רוצה לראין מלכתחילה אבל איכשהו הוא משכנע אותה לתת לה צ'אנס כי היא כתבה פעם איזה כתבה שחזתה שבית המשפט יהפוך את רו (בסדר, ואני חזיתי שעדימון לא תגיע עד לפה. אז מה) אלכס משתכנעת בחוסר רצון אבל אז היא דופקת את אלכס ובמקום לדבר על זכויות נשים היא הופכת את הראיון להטחת אשמה באלכס על שהיא שוכבת עם מיליונר שקונה את חברת החדשות שלה כדי לשלוט על המידע שמגיע אל אנשים. אלכס בתגובה מתעצבנת על צ'יפ ומפטרת אותו. הסצינה בסוף שהוא מספר לברדלי שאלכס פיטרה אותו|לב| -"מה קרה??:-0" -"פול מארקס קרה|שפם|"

פול בא אל אלכס היא מספרת לו על היום החרא שלה והיא אומרת לו שהיא רוצה לפרוש מ-UBA כי אין לה כבר כלום שם (אה סליחה גברת, יש לך שם ברדלי!) הוא בתגובה מציע לפרק את UBA ולמכור את את הזכויות שלהם לתכנים ופרסומות ולהקים משהו חדש משלה. וטפ!??!?!?! אלכס שלא תעזי!!!! את שומעת אותי!!!!!:-[:-[ היא אוהבת את הרעיון אעהאהעהאהעהאהעעהעההההה לאאאאאאאאאאאאאאאא
וכאילו שזה לא מספיק גרוע, אמנדה נפגשת עם פרד שיגיד לה בדיוק מה השווי של כל מחלקה ב-UBA

|בוכה|🤬|בוכה|🤬|בוכה|🤬|בוכה|🤬 אין לי אוויר אהעהעעהעהעהעהעהעעהעהעהעה לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

בסוף כולם נפגשים להרים כוסית לכבוד האנה. מה אתם מרימים כוסית לכבוד מישהי שמתה לפני 2 עונות אתם כולכם עומדים למות!!! תעשו משהו!!!!! לכו תהרגו את פול ואלכס!!! הם בוגדים!!! אל תאמינו להם!!!!!#$%#$%T%$^#$^564

LeAnnDylan

Well-known member
הפרק הזה הכניס אותי לחרדות קיומיות. אחרי שצפיתי בו ישבתי בטראומה על המיטה מבלי לזוז במשך שעה. מה לעזאזל אתם עושים לי?!?! אמאל'ה הלב שלי לא מספיק חזק בשביל כל הטלטלות הרגשיות האלה וואט דה פאקקקק.

טוב מההתחלה.
לורה חולמת על רגעים מאושרים עם ברדלי רק כדי להתעורר בבהלה. זה מה שלהיות במיטה עם ברדלי עושה לך גברת? צקצוק|שפם|

אבל אוף זה היה חלום כזה גאה וחמוד|לב-ש|

מצחיק אותי שפול קורא לאלכס "לוי" מה היא שחקן כדורגל?:-D אלכס נראית מוטרדת, פול שואל מה יושב עליה והיא בתגובה "אני חושבת על השריפות בקליפורניה" הצחיק אותי שהוא כזה "as one does" אבל אחרי שעת סיפור קצרה היא מגיעה לעיקר - אנחנו שורפים חברה שקיימת 80 שנה. "חברה שנתנה לי את הקריירה שלי" פול מתקן אותה ואומר "חברה שנתנה לך עבודה" את הקריירה שלך בנית בעצמך. שזה סוג של נכון וגם לא נכון. היא לא הכי משתכנעת אבל הוא אומר לה שכשהיא תקים חברה משלה היא תוכל לקחת איתה את מי שהיא רוצה מ-UBA.

ברדלי מנסה למצוא לכלוך על פול מרשימת לידים שצ'יפ השיג אבל אף אחד לא מוכן לדבר. ברדלי וסטלה מתוסכלות אבל אז צ'יפ מציע לדבר על מישהו מדרגים הנמוכים ביותר, אולי אפילו עובדי ניקיון שבטח לא טרחו להחתים אותם על NDA. הבנות תוהות למה שהם ירצו לדבר, וצ'יפ מבטיח להן שעובדים מפוטרים שאין להם מה להפסיד יסכמו בשמחה ללכלך על הבוס הנבלה שלהם ומצביע על עצמו. סטלה בשלב הזה מוכנה לקחת הכל אבל מודיעה להם שיש להם רק עד יום שישי כשהעסקה תיחתם, אחרי זה לא משנה מה הם יגלו, הם יהיו תקועים עם בוס מהגיהנום.

קורי ופולי הקפה שלו:-D:-D די אני מאוהבת בו!!:-D|מאוהב|

ארל מספר לקורי שהמניות של UBA נמכרות כמו לחמניות חמות, אבל הוא לא יודע מי הקונים. קורי אומר לו שהוא שונא הפתעות ושיגלה מי עומד מאחורי הרכישות.
פול בא לדבר עם סטלה ושואל אותה אם היא עברה רכישה בעבר והיא מספרת לו שUBA רכשו את הסטארטאפ שלה. אז ככה היא הגיעה לשם? כי לגמרי הדחקתי את הסיבה שהיא שם:-D הוא מעלה בפניה חששות לגבי קורי, והיא לועגת לו ואומרת לו שאם הוא מודאג מהמצב הנפשי של קורי, הוא יכול להוסיף פסיכולוג לחבילת הפיטורים שלו. פול לא בדיוק בענין של לשלם את ה-150 מיליון דולר שחייבים לקורי אם יפוטר ומבקש מסטלה למצוא לו לכלוך על קורי שיפתור את פול מלשלם לו. חתיכת נבלה. הרצחת וגם ירשת?!:-[

לורה מתייעצת עם אלנה, מנהלת הרשת של NBN לגבי המידע שגילתה על ברדלי. מה את סתומה?! מה את ישר רצה לבוסית שלך להלשין:-[ היא כמובן לא מפרטת בדיוק מה גילתה אבל כן שזה מידע שקשור למישהי שקרובה אליה. יופי לורה ממש צריך להיות גשש בלש בפעולה כדי לעשות 1+1|שפם| לורה אומרת שהיא לא יודעת מה לעשות כי היא לא בטוחה לגבי המידע שיש לה, ואלנה מספקת עצה אישית מעברה בה היא בגדה בחברה הכי טובה שלה כדי לדווח על סקופ. אל תלמדי ממנה כלום לורה. אלנה ממשיכה "חקרתי וגיליתי שזה נכון ואז דיווחתי על זה. זה מה שאנחנו עושות כעיתונאיות" לכי לעזאזל טוב?!|שפם| כאילו, עיתונאים באשר הם, לכו עם האמת שלכם ותדווחו על דברים חשובים. אבל לורה את אל תקשיבי לה! ברדלי היא לא אייטם חדשותי!!

ארל חוזר לקורי ומדווח שרק קונה אחד קונה את כל המניות, אך הם עדין לא יודעים מי. קורי מחליט ללכת לשאול את פול אם הוא יודע מי עומד מאחורי הרכישה. כאילו שהוא יגיד גם אם כן|שפם| וכמובן שפול טוען שאין לו מושג ואומר גם שזה לא באמת משנה כי זה לא הולך להשפיע על הרכישה שצפויה להתקיים כרגיל בעוד 4 ימים.

החליטו לשלוף מהבוידעם את מרשה גיי הרדן כדי שתבוא להציק לאלכס ולהעמיד פנים שבגלל שעברה עונה שלמה עכשיו הן פתאום חברות. מרשה עם שיער קצר עכשיו אומרת לה שמרשה של השיער הארוך היא מרשה אחרת שהייתה שואלת את אלכס על הפרטים הצהובים במערכת היחסים שלה עם פול, אבל מרשה של השיער הקצר מתעניינת רק ברכישה. אלכס כמובן לא מנדבת לה פרטים אבל כן מחליטה לשאול אותה מחוץ לרקורד מה לדעתה צופן העתיד ל-UBA אחרי הרכישה של פול, מרשה מגי טוענת שהרכישה רק דוחה את המוות הבלתי נמנע של רשתות הברודקאסט ושזה קונה ל-UBA אולי עוד 5 שנים לפני שהם, יחד עם הרשתות האחרות יטרפו. זה כנראה האישור שאלכס הייתה צריכה לשמוע כדי לא להרגיש ממש חראית עם עצמה (את צריכה להרגיש!) וככה לפני שהיא עוזבת, מגי שואלת את אלכס לשלומה של ברדלי וזורקת לה שבכל שנות הקריירה שלה היא מעולם לא ראתה מגישת חדשות שתמכה בקולגה שלה כמו שברדלי תמכה באלכס. כדאי מאוד שתזכרי את זה אלכס כשתחליטי להמשיך עם המזימות שלך!!😤 תראי איזה חכמה מרשה גיי הרדן! תקשיבי לה!

אמנדה מספרת לפול שברדלי מרחרחת אצל הצוות בטקסס ומחפשת לכלוך עליו. היא תוהה אם אלכס קשורה לזה והוא ישר מבטל את הרעיון הזה ואומר לה שתשים עין על ברדלי ותמשיך במקביל לחפש לכלוך על קורי.

אלכס נפגשת עם ברדלי שמודיעה לה חגיגית ש-People Suck! וורד.
אלכס מספרת לברדלי שהיא מתכננת לעזוב את UBA ולהקים חברה חדשה. ברדלי תוהה אם זה קשור לפול (דה!) אבל אלכס טוענת שאין קשר. ברדלי קצת מאוכזבת ואומרת לה שהן תיכננו לעשות שינויים שם, ביחד. אלכס עונה לה "אנחנו בשיא הקריירה שלנו אבל פה אנחנו תמיד כפופות למישהו והתוכנית שלי יכולה להיערך ע"י קורי מתי שהוא ירצה. ואת בחדשות הערב ולא יכולה לדווח על הפלות" היא צודקת מצד אחד. מצד שני עם כמה שאלכס אוהבת להתלונן, היא סוג של עושה מה שבזין שלה כבר עכשיו. אז כן, לפעמים נוזפים בה אבל היא עדין ממשיכה לעשות מה שהיא רוצה. וגם מה באמת היא יודעת על ניהול רשת? הרי מישהו אחר ינהל את הרשת ואז היא שוב תהיה כפופה למישהו. אלכס מנסה למכור לברדלי אשליית "את ואני לעבר האופק על האווזים" אבל ברדלי עונה לה שהיא לא סיימה את עבודתה ב-UBA (היא מתכוונת לקורי. היא עוד לא סיימה להתעלל בו ובי) ואז מוסיפה גם שאם היא כנה, האדם הלא נכון קונה את המקום הזה. WORD.
ברדלי שואלת את אלכס - כמה את מכירה אותו? זה מכניס את אלכס לעצבים, עוד מישהו שמזלזל ביכולת שלה לעשות החלטות נבונות בזכות עצמה. עוד מישהו שרואה אותה כמו בובה על חוט. היא נוזפת בברדלי שלא תהיה תמימה. ברדלי מנסה להגיד לאלכס שיש משהו מסריח בקשר לפול ולחברה שלו אבל אלכס רק מבטלת אותה ואומרת לה שאנשים מקנאים כי הוא עשיר ומצליח|פנים| ברדלי מתוסכלת ואומרת לאלכס שהיא לא בדיוק אובייקטיבית כשזה מגיע לפול, מה שמוציא אותה מהכלים והיא מטיחה בברדלי שהיא צדקה ו-people really do suck. הלו אלכס, את לא תדברי ככה על ברדלי שלי!! אם היא אומרת לך שפול הוא חדשות רעות את תקשיבי לה, את שומעת אותי?!?!

לורה מחפשת דרך לאמת את המידע שיש לה ומחליטה להתקשר להאל. אז אנחנו אמורים להאמין שפתאום הם חברים טובים? היא מזמינה אותו ואת שריל וטיילור לבלות איתה ועם ברדלי את יום העצמאות (אפילו שעכשיו ה-10 במאי) הוא מסכים בשמחה והיא אומרת לו שהיא משדרת מהמצעד ב-DC ומציעה שיפגשו שם ואז שואלת אותו כאילו דרך אגב, אם הוא אי פעם היה בבירה. כמובן שהוא יכל לענות מאוד בקלות "כן, כמה פעמים" בלי לפרט יותר מידי אבל הוא החליט לשקר ולהגיד "לא מאז התיכון" ומכיוון שקראה בהודעות של ברדלי על זה שהאל והיא היו בבירה ביחד, היא מחברת את כל החוטים הרופפים. המבט בעיניים שלה כשהיא מנתקת את השיחה היה מצמרר!

אחרי המריבה שלה עם ברדלי, אלכס אומרת לפול שהיא מוכנה לפרק את UBA בלי רגשות אשם. לכי לעזאזל, טוב?!

צ'יפ מגלה שהיפיריון מפגרת בזמנים ולא משלמת לעובדים. הם - צ'יפ סטלה וברדלי מנסים לשכנע את קורי. הם מספרים שקייט שהעלתה חששות פוטרה והושתקה ומאז הם לא מוצאים אותה. סטלה שואלת את קורי אם טרח לעיין בממצאים של הדו"ח מהכשל בתקשורת בשיגור לחלל שלהם, הוא עונה שלא והיא מספרת שלפי הממצאים הכשל היה בצד של היפריון, ובמקום לדווח על התקלה, פול הפיל את האשמה על הפריצה ל-UBA . אומייפאקינגאד!!! :eek: :eek: ברדלי מזכירה לקורי ששניהם היו על ה-פ-א-ק-י-נ-ג- טיל הזה!!!!@# "והיינו בסדר" -"were we?" די קורי, אל תהיה כזה תמים. אני בתור צופה יודעת שלא יהרגו לי אותך ואת ברדלי כי אתם אנדגיים אבל אתה בתור דמות טלוויזיונית לא יודע את זה!!! יכולת למות לי שם ביחד עם ברדלי!!! איך הייתי חייה עם עצמי?!??!?!?!? איך????????????
ברדלי וסטלה משערות שכנראה זה מה שקייט ניסתה להזהיר אותם מפניו, וזה כנראה מה שהמהנדסים חוששים מפניו- שמשהו רע היה יכול לקרות. הם מפצירים בקורי - חייבים לדחות את ההצבעה. אנחנו צריכים עוד זמן למצוא מידע קונקרטי ומישהו שמוכן לספק מסמכים שמאששים את החשדות. קורי טוען שרק הדיריקטריון יכול לדחות את ההצבעה והם לא יעשו את זה בשביל כמה "אולי". פאקקקק!!!
לורה שולחת לברדלי הודעה לבוא אליה בדחיפות וכמובן שברדלי ישר עוזבת בכל ורצה אליה.
קורי לא מבין למה סטלה כל כך מוטרדת ואומר לה שכשהעסקת תיחתם היא תהיה מסודרת ויהיה לה יותר כסף ממה שהיא אי פעם חלמה עליו. סטלה אומרת לקורי שהוא גורם לאנשים להרגיש שהכל אפשרי אבל שזו אשליה. ושפול עושה אותו הדבר ואז היא מודיעה לו חגיגית שאחרי שהעסקה תיחתם אין לה כוונה להישאר. הצחיק אותי שהיא כזה "פול הוא וירוס ואני כבר שרדתי מגפה" YAS GIRL!

אמנדה נותנת לפול לכלוך על קורי אבל מוסרת שבינתיים אין לה כלום על ברדלי. היא מביעה חשש מקייט ואומרת שהיא מפחדת שהיא תדבר ושככל הנראה היא לקחה איתה מסמכים ותיעוד לדברים שהתרחשו כשעזבה. פול אומר לה לטפל בזה. :oops:

LeAnnDylan

Well-known member
ברדלי, כפרעליה אומנם עזבה הכל ורצה אל לורה, אבל לא שכחה לעצור בדרך להביא ללורה עוגיות|לב|
אומייגאד הפרצוף של לורה כשהיא הסתכלה עליה אהעהאהע|בוכה||בוכה||בוכה|

אמאלה ברדלי כולה מסכנה לא מבינה מה קורה רצה לחבק את לורה וכזה "לא אכפת לי אם את מדבקת אני מחבקת אותך!" ולורה עוצרת אותה וצועקת עליה להתרחק ממנה אעהאהעה הלב שלי|לב-ש||לב-ש||לב-ש||לב-ש|;-(;-(;-(;-(

כאילו, אני מסכימה איתך לורה. ברדלי בהחלט הייתה צריכה לשכב עם קורי. אבל זה דבר כזה דושי להגיד:-/
גם ברדלי הייתה כולה בהלם לא מבינה מאיפה כל זה מגיע ועדין מנסה לפייס את לורה. לורה מצידה ממשיכה לצעוק על ברדלי שתתרחק ממנה, ברדלי אומרת לה שהיא מפחידה אותה ואז לורה כזה "האל טרוריסט אבל אני מפחידה אותך??" אמאלה הפרצוף של ברדלי באותו הרגע כשהיא מבינה שלורה יודעת האהעאהעהעה היא כמובן לא מנסה להכחיש. אבל הבושה, התדהמה והפחד בפנים שלה אמאלה איזה סצינה נוראית🥺😭
אהבתי שברדלי לא מנסה להבין איך לורה יודעת או אם מישהו גילה לה או בכלל אם מישהו אחר יודע. ברגע הזה אכפת לה רק מה לורה חושבת עליה וכרגע זה לא דברים טובים. לורה רועדת מעצבים ואולי גם קצת מקנאה כי היא מטיחה בברדלי שקורי שיקר ל-FBI בשבילה.

ובכן לורה, אני שמחה שיש בנינו הסכמה. והגיע הזמן שתכירי בזה. כשקורי גילה מה ברדלי עשתה, הוא היה מאוכזב. הוא היה פגוע ומתוסכל ואולי גם קצת כעס על הסיטואציה שברדלי הכניסה אותו אליה. אבל לקחו לו בדיוק 2 שניות להתעשת ולבחור לעמוד לצידה של ברדלי. היא עשתה טעות אבל היא לא צריכה את השיפוטיות והטפת המוסר שלו כשברור שהיא מלקה את עצמה על הטעות הזאת לבד.
ללורה לעומת זאת היה יום שלם לעכל את המידע הזה והיא בחרה לצעוק על ברדלי שמה שהיא עשתה זו תועבה. והטיחה בה שהכל בה זה שקר. היא נגעלת ממנה. היא נגעלת מהמעשים שלה. היא לא רואה מציאות בה היא יכולה לסלוח לברדלי. אני לא אומרת שמה שברדלי עשתה זה בסדר. זה לא. אבל אני חושבת שהתגובה של לורה הייתה קיצונית ונסערת מידי. הפנדום מתחלק לשתי קבוצות מאוד ברורות, ואלו שאוהבים את ברדלי ולורה כמובן מצדיקים את מערכת היחסים שלהן וטוענים שלורה דוחפת את ברדלי לעבר סטנדרטים גבוהים יותר ולא סתם enabling אותה כמו קורי. אבל אני לא רואה את זה ככה. אני חושבת שלורה מלכתחילה אהבה רק צד אחד של ברדלי, והיא לא רצתה שום קשר לעבר של ברדלי או לכל ההיסטוריה שהיא סוחבת איתה. קורי לעומת זאת תמיד קיבל את ברדלי כמו שהיא, עם כל המגרעות שלה. מעולם לא ניסה לשנות אותה או להגיד לה שמי שהיא זה לא טוב מספיק. הוא כמו שיר של ג'ון לג'נד, כל כולו אוהב את כל כולה.

ברדלי שבורה ובוכיה מתחננת בפני לורה להבין אותה, לסלוח לה. אומרת שתעשה הכל כדי לתקן את מה שעשתה. אבל לורה כבר לא מאמינה לשום דבר שיוצא מהפה של ברדלי. ברדלי עומדת שם מרוסקת רק כדי לשמוע את לורה אומרת, שהיא באמת חשבה שהן יזדקנו ביחד. אממ לורה נשמה, את כבר זקנה|שפם|

וכאילו שהסצינה הזאת לא הייתה מספיק נוראית כדי לשבור את הנפש של כל צופה. אנחנו רק באמצע הפרק הטראומתי הזה.

אנחנו במוטיב של דמויות ששולפים מהבוידעם לקראת סוף העונה והנה סיביל באה לבקר את קורי. "כשהתמנית למנכ"ל הציפיות שלי היו נמוכות. מסתבר שאפילו הן היו מוגזמות":-D -"התגעגעת אליי!" כבר אמרתי שאני מאוהבת בו? :-D
סיביל מספרת לקורי שהיא זו שקנתה את המניות. אחרי כמה התנגחויות היא מבינה שקורי לא מודע למה הולך והיא מספרת לו שפול מתכוון לפרק את החברה "כולל שירות הסטרימינג היקר שלך" כמובן שברגע שמזכירים את שירות הסטרימינג שקורי שפך אליו דם יזע ודמעות זה טריגרי מידי עבורו אבל סיביל היא לא בעלת ברית אז הוא מחליט לצאת בדרמטיות מהמשרד שלו וללכת להתעמת עם פול. אבל פול לא נמצא אז הדבר השני הכי טוב זה שק החבטות התורן AKA אלכס לוי. קורי מגיע לנבוח על אלכס,לא לפני שהוא מאבד קצת עשתונות ודופק אגרוף למעלית. וואו פעם ראשונה שאנחנו רואים את קורי כועס ולמרות שכואב לי בלב, הוא כזה שחקן מושלם שזה פשוט תענוג לצפות בו! הוא מגיע אל אלכס מדמם ודופק לה נאום כמו שהוא אוהב ואומר לה כמו שהוא מאוכזב ממנה. והיא כזה "אוחח אתה יודע כמה כאלה עברתי?? נמאס לי מהמונולוגים הצדקניים שלך קורי!" מה יש לך אלכס, המונולוגיים הצדקניים של קורי זה החלק הכי מוצלח בסדרה!:-D את חייבת לעשות בינג' ולצפות בו שוב. בפעם שניה זה אפילו יותר טוב! נשבעת לך!!
-"אמרת לי להיות נחמדה לפול"
-"לא עד כדי כך נחמדה!" :-D
קורי מנסה לעשות לה ריגשי ואומר לה שהפירוק של UBA יביא לאיבוד עבודה של 22,000 עובדים. היא כמובן לא נופלת לזה ומטיחה בו שלא יעמיד פנים שאכפת לו ממישהו מעבר לעצמו. אממ אלכס, נראה לי שכולנו הבנו כבר שאכפת לו גם מברדלי.
-"והעובדים האלה שאתה טוען שאכפת לך מהם? הם באים איתי ואני אשלם להם מה שמגיע להם" בהצלחה עם זה אלכס. לחבר שלך אין מספיק כסף לשלם לעובדים שלו, את חושבת שהוא יוכל לשלם לעובדים שלך את כל העלאות השכר שאת חושבת שמגיעות להם? אני אוהבת שהיא אופטימית אבל לא מתאים לה להיות כזאת נאיבית. קורי יוצא מהמשרד של אלכס בעצבים ומתקשר ישר ללאונרד לדווח לו על מה קורה ודורש ממנו לזמן ישיבת דריקטוריות בהולה במידי.
אלכס מתקשרת לדווח לפול שקורי יודע על התכנון לפרק את החברה. הוא לא נראה מוטרד מידי. אבל אלכס שלא אוהבת להיות באמצע של המריבות נשמעת הרבה יותר מוטרדת ממה שהציגה בפני קורי. פול מבטיח לה שיהיה בסדר.

ברדלי יושבת במשרד שלה, דקה לפני שהיא עומדת לעלות לשידור ודופקת חצי בקבוק וויסקי. אוי לא. פול נכנס לה לחדר הלבשה. זה מה שחסר לנו עכשיו|פנים|
פול מתעמת איתה ואומר לה שהוא יודע שהיא מתחקרת עובדים שלו ומבקשת מהם להפר NDA היא לא נראית מוטרדת מהעובדה שהוא יודע שהיא מרחרחת ואומרת לו שהוא מנהל גרוע וזה רק ענין של זמן עד שמישהו ידבר. ברדלי עומדת לנפנף אותו כשהוא פתאום שואל "מה שלום אח שלך?" בשניה אחת היא מחווירה ונראה שכל האוויר נשאב מהחדר. בניגוד ללורה שאיתה ברדלי לא ניסתה להסתיר את מה שהיא או האל עשו, עם פול אין לברדלי כוונה לשתף מידע. אבל היא לא צריכה כי עוד לפני שהיא מנסה להבין בראש שלה מה הוא יודע או לא, הוא כבר שואל האם אישתו של האל יודעת מה ברדלי עשתה עבורו ב-DC, וכדי להסיר ספק לגמרי הוא מונה בפניה את כל העבירות הפליליות שהיא ניצבת בפניהן. ואז בשביל לשבור אותה לגמרי הוא מודיע לה שעכשיו גם לורה שותפה לעבירה כי היא ידעה ולא דיווחה. עצם זה שהזכיר את לורה טירגר אותה כמובן והיא ישר דורשת ממנו שלא יערב אותה. הוא מצידו בצורה מאוד רגועה אומר לה "את יכולה להגן עליה. ועל אח שלך. את יכולה להעלים את כל זה בקלות" מושך בכתפיו בנונשלנטיות ואומר "חומר למחשבה" ועוזב את ברדלי ממוטטת.

ברדלי עולה לשידור. היא מצליחה להחזיק מעמד במשך אייטם אחד על המלחמה באוקריאנה ואז נעצרת. היא מתחילה להזיע כשבינתיים גייל מפצירה בה באוזנייה להמשיך להקריא מהפרומפטר. היא מחליטה בשידור חי להודיע על ההתפטרות שלה באופן מיידי מ-UBA😭🥺😱😰🥶😨 אהעהאעהאהעהעהה לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

קייל נכנס בפאניקה למשרד של קורי ושואל מה להגיד לכל העיתונאים שמתקשרים "תגיד להם שאין לי פאקינג מושג מה קורה עם ברדלי, שאני חווה שורה של התקפי חרדה בינוניים עד חריפים ושאלכס לוי והמיליונר שהיא מזיינת עומדים למכור את החברה בחלקים מול הפאקינג עיניים שלנו"
קייל: "אז להגיד...?" כלום. אידיוט. תגיד כלום! לא לימדו אותך שלשערוריות מגיבים ב'נו קומנט'?!
כשקורי חושב ששום דבר לא יכול להיות גרוע יותר סטלה נכנסת ומראה לו כתבה שהרגע התפרסמה בה רשום שהוא טיפח את ברדלי, שהוא שם אותה באותו מלון שלו וניהל את ההתקדמות שלה ב-UBA וכשהיא דחתה אותו הוא התנקם בה והוציא אותה ומהארון😰😰😰😰

התגובה של קורי - "פול פאקינג מרקס". בהחלט.

סטלה דורשת לדעת אם זה נכון. וול, תראי סטלה, יש נסיבות מקלות וטכנית הוא ביקש רשות מברדלי. היא לא הבינה שהיא נותנת רשות להוצאה שלה מהארון אבל בעולם מקביל זה נחשב להסכמה. או משהו. קורי נראה כאילו הוא עומד לקבל התקף לב.
קייל נכנס עם פרצוף של מישהו מת ומודיע לקורי שהמאבטחים בדרך למעלה כדי לפנות אותו מהבנין. וואט דה פאק?!?!

וזה הפרצוף של אדם שברגע אחד האדמה נשמטה מתחת לרגליו.

הצילו, אני לא יודעת איך ממשיכים מפה. התוכנית הזאת צריכה לשלם על הטיפול הפסיכולגי שאני ללא ספק צריכה בגללה.
אני שונאת את כולם. מה כבר ביקשתי?! שהדמויות שאני אוהבת יהיו מאושרות?! כוסימה של כולם! FML

LeAnnDylan

Well-known member
פרק אחרון לעונה אהעהאעהאהעהאעה
מתחילים עם פלאשבאק של ברדלי הולכת לתחנת המשטרה להסגיר את אבא שלה אחרי שדרס למוות ילד בן 9 כשנהג בשכרות. ההקבלה בתחילת הפרק לסוף הפרק הייתה מצמררת.
היא שוכבת במיטה שלה ממוטטת. קורי דופק לה בדלת היסטרי וחושב שהיא מסננת אותו בגלל הכתבה אבל היא מספרת לו שפול יודע זה מספיק כדי להפיל לו את הלב לתחתונים.
כולם מנסים לתפוס את ברדלי ללא הצלחה.
פול מודה בפני אלכס שהוא שתל את הכתבה על ברדלי. היא כועסת ואומרת לו שקורי הוא הרבה דברים אבל הוא לא אנס. פול לא מתרשם אבל היא אומרת לו שזה לא רע רק לקורי אלא גם לברדלי שהתפטרה בעקבות הכתבה. הוא מספר לה שזו לא הסיבה שהיא התפטרה ואז מספר לה שחבר שלו מ-FBI אמר לו מה ברדלי עשתה בבירה. היא נראית יותר מודאגת בשביל ברדלי מאשר כועסת ואני אוהבת את התגובה הזאת שלה. היא שואלת את פול למה הוא לא אמר לה כלום והוא אומר שעשה את זה כדי להגן עליה כי זה יביא לחוסר אמון בתקשורת וזה יכול לחזור אליה מכיוון שהיא זו שהביאה את ברדלי ל-UBA. הוא בהחלט יודע להגיד את כל הדברים הנכונים I'll give him that.
סטלה מנסה ליצור שוב קשר עם קייט דרך משחק רשת.
הכתבת של חדשות הנשר שוב לועגת ל-UBA ומנסה לחסוך להם billable hours ע"י סיכום ממצאים שלה: בוס נוכחי=בוס קודם. שמישהו ישלח לה איזה מעטפת אנתרקס.
בינתיים קורי בשיחת נזיפה/מיזעור נזקים מספר את הצד שלו בסיפור - לא הטרדתי מינית את ברדלי - היא הייתה שיכורה עזרתי לה לחדר ואכלנו טוסט. אחח הטוסט הזה...

קורי מפציר בלאונרד שידבר עם הדירקטוריון וינסה לשכנע אותם להטיל וטו על המכירה עד שהוא ישיג רוכש חדש אבל לאונרד אומר שאחרי הנזק התדמיתי שקורי עשה אף אחד לא יסכים לרכוש אותם.
ואז במעשה נואש הוא מחליט להתקשר לסיביל.
סטלה מספרת למיה ולעובדים של TMS על התוכנית של פול למכור את הרשת הם רוצים לדווח על זה ומחפשים אורח מתאים שיבוא ללכלך על פול בשידור חי.
קורי מנסה למצוא רוכש חלופי ופונה לריד.
לאלכס נמאס שברדלי לא עונה לה ומחליטה להגיד לדירה של ברדלי שדורשת ממנה להשאיר את התיק והטלפון שלה מחוץ לדירה כי פול מצוטט לה. בהתחלה אלכס חושבת שברדלי סתם פרנואידית אבל ברדלי מתעקשת וטוענת שפול ידע בדיוק מה לורה אמרה לה ושהן היו בבית של לורה ולא היה שם אף אחד מלבדן אז איך הוא ידע.
נראה שאלכס מאמינה לברדלי אבל כמו עיתונאית טובה היא צריכה לאמת את המקור שלה ומחליטה לשלוח לברדלי הודעה עם ניסוח מפליל כדי לראות אם פול אכן מצוטט לטלפונים שלהן. כבר בסצינה הבאה פול נופל בפח. מה שאהבתי בסצינה הזאת, או שיותר נכון להגיד - בסדרה הזאת, זה שאלכס המשיכה עם ההצגה שלה. תמיד בסדרות/סרטים כשדמות מגלה שדמות אחרת משקרת וצריך להמשיך להעמיד פנים לזמן קצר עד שיסגירו את הדמות, תמיד יש את הקטע הזה של "אני לא יכולה להעמיד פנים שאני עדין מאוהבת ברוצח הסדרתי הזה עד שתגיע המשטרה" וזה תמיד מעצבן אותי. אבל אלכס יודעת שהיא צריכה להעמיד פנים שהכל בסדר עד יום שישי כדי לא לתת לפול הזדמנות לשנות את התוכניות שלו. והיא עושה את זה כמו מלכה!|כתר|

הצוות של TMS מחליט להעלות את צ'יפ לשידור ולתת לו לפתוח על פול. ובוי הוא לא אכזב:-D (מענין אותי אם זה באמת נכון שמקבלים 10 אלף דולר קנס על קללה בשידור? וטפ)
ההתמוטטות עצבים שלו בשידור חי עובדת חלקית ומבהילה כמה בעלי מניות שמחליטים להצביע נגד המכירה.
בינתיים קורי נפגש עם ארל ומבקש ממנו להכין את המסמכים הדרושים כדי למנוע את הרכישה של פול.

אלכס נפגשת עם לורה רק כדי שזו תגיד לה-

ובהתחשב בהקבלה של סוף הפרק, זה סוג של ניצחון עבורי

קורי עומד היפגש עם ארל רק כדי למצוא את פול שמגיע במקומו ומספר לו שהגיע לארל וריד והניסיון שלו להפיל את פול כשל.
פול רוצה להיפטר מקורי בצורה שקטה ומציע לו 10 מיליון דולר כדי להתחפף ולחתום של NDA. קורי אומר לו שהוא מעדיף לשבת בכלא עם האוט' קיפרים (אירגון הימין הקיצוני שהיה אחראי בין היתר לפריצה לקפיטול ב-6 בינואר) מאשר לקחת אגורה ממנו. gotta love גבר עם עקרונות|לב|

קורי מתקשר לאמא שלו מספר לה מה קורה ומה עתיד לקרות כשיתפרסמו פרסומים לגביו. חלקם נכונים וחלקם לא. האמת שהייתי רוצה לראות את הפרסומים האלה. הייתי רוצה לדעת מה הדברים הכי גרועים שהוא עשה כי בינתיים כל הדברים הרעים שאנחנו כביכולים יודעים עליהם לא גרמו לי לאהוב אותו פחות. אפילו לא קצת.

יום שישי מגיע ואיתו ההצבעה. רבע שעה לפני שהכל נסגר אלכס מפילה את הפצצה שלה - הצעה נגדית - מיזוג של UBA עם NBN.
פול רותח מזעם דורש לדבר עם אלכס. היא מביאה אותו לחדר צידי שם מחכות לו סטלה וקייט שאומרת לו שיש לה הוכחות מפלילות לגבי דוחות שיקריים שנתן לנאס"א, וגם הוכחות לזה שהתקלה בשיגור הטיל שלו הייתה בצד שלו והוא הפיל את זה על UBA.
פול מבקש לדבר עם אלכס אחד על אחד ושואל אותה למה היא עושה את זה
"השתקת עיתונאית. כפיתי עליה להתפטר. אני עיתונאית!" הסאב טקסט של זה זה שהיא מאוהבת בברדלי. change my mind.

שבועיים אחרי, ב-UBA מנסים להבין איך המיזוג הולך להשפיע מכיוון שאי אפשר שיהיה 2 מכל דבר זה אומר המון פיטורים. אנחנו כרגע לא יודעים איזה דמויות לא הולכות לשוב לעונה 4, אבל סטלה רומזת שלפחות כריס תהיה אחת מהן.

ועכשיו לסצינה האהובה עליי ביותר בכל הסדרה.
ברדלי בבירור עם UBA על קורי. הם מנסים לברר האם הוא עשה צעדים בלתי הולמים כלפיה.
אי פעם הרגשת שיש לו רגשות כלפיך?
הייתה פעם אחת שהוא אמר לי שהוא אוהב אותי.
איך הגבת?
עזבתי. הלכתי למונטנה ונשארתי שם הרבה זמן.
בגלל שפחדת?
כן, פחדתי.
פחדת שהוא ינקום בך כי לא השבת לו את אותן הרגשות?
לא. פחדתי בגלל שהוא ראה אותי כפי שאני באמת. כל מה שיש בי. ופחדתי שלעולם לא אוכל להיות עם מישהו כזה.

ואז סצינת המסדרון אהעהאהעהאהעהאעהאהעהאהעהאהעהאהעההעעהעהאהעהעהההה!!!!!
.BEST. SCENE. EVER

?See you when I see you

אמאל'ה כשהוא לוחש בקול שבור "you too", הלחי הרוטטת הזאת שלו והדמעות בזווית העין |בוכה| |בוכה| |בוכה| |בוכה| |בוכה| |בוכה|
והקטע שהיא נכנסת בחזרה לחדר ישיבות והוא עומד שם אומלל מנסה להחזיק את כל הרגשות שלו בפנים ומנסה לסדר את התמונה ובסוף הוא נשבר שם. אמאל'ה אם הוא לא זוכה באמי על העונה הזאת אני שולחת מעטפות אנתרקס!!!!
אהעהאהעהאעהאהעהאהעהעהעהעהעהעהה בייבי בוי שלי😭😩😭😩😭😩
אגב, ריס לא ראתה את הקטע הזה בזמן הצילומים בגלל שהיא כביכול יצאה מהסצינה אבל היא אמרה שכשיצא לה לראות את זה בפעם הראשונה היא בכתה. אפשר להאשים אותה?? המסקרה שלי נזלה לי עד הסנטר אהעהאהעעהעהעהעההההה הם ריסקו את הלב שלי למיליון חתיכות ואז המשיכו לדרוך עליו. אני לא יודעת איך ממשיכים מפה🥺💔🥺💔🥺💔

השיחה של פול ואלכס הייתה צריכה להיות לפני הסצינה של BC. היא אומנם הייתה טובה ויפה אבל נבלעה לדעתי אחרי הסצינה העוצמתית שלהם.
"רציתי שותף"
"היה לך אחד"
"אחד שאני יכולה לסמוך עליו"
|לב-ש|

אחרי שכל העונה היו לנו חסכים של ברדלכס, הביאו לנו אותן בסצינה האחרונה לעונה צועדות ביחד לעבר המשרדים של ה-FBI כשברדלי עומדת להתוודות על המוערבות שלה במהמות ה-6 בינואר יחד עם האל.

לא הפסקתי לבכות מהסצינה שלה עם קורי ועכשיו אתם מכניסים לי אותה לכלא. מה יהיה עם הסדרה הזאת ולמי אני שולחת את הביל של הפסיכולוג שלי?

LeAnnDylan

Well-known member
"קצת"? היא גרמה לעצמה לדמם בציפורניים.
חח מה זה בקטנה..:-P:
קיבלה גם קיבלה :p
צריך לשים פה אזהרת פורנו?

משובח כן, אך גם קשה :-(
כן. הסצינות שלהם העונה הן בעיקר כאב לב מתמשך.
אני מתגעגעת לסצינות הכיפיות שהיו להם בעונה 1;-(
אבל אני גם מתענגת על רגעי המשחק המשובחים של שניהם.
מבאס אותי שריס לא הייתה מועמדת לפרס על העונה הזאת. אבל מתנחמת בזה שבייבי בוי זכה ב-Critics' Choice.
העונה הזאת לא הייתה בקאט אוף של האמי הקודם וכרגע כן משערים שהעונה תהיה מועמדת לאמי הבא, אני מקווה שריס תהיה מועמדת על העונה הזאת כי הכי מגיע לה!!
אני דווקא לא רואה אותה כמערכת יחסים רעילה בכלל, וגם לא חושבת שלורה היא גזלייטרית. היא לא פועלת רק מאנוכיות, אכפת לה באמת מברדלי והיא מנסה לדאוג לטובתה. זה לא מערכת יחסים מושלמת והבעיה שלה עם הרקע והמשפחה של ברדלי הם בעייתיים ואני לא יודעת אם הן יתגברו על זה, יתכן שזה יפריד ביניהן בסוף שוב. אבל זו עדיין מערכת יחסים מקסימה בעיני רוב הזמן.
טוב אז נסכים שלא להסכים.
אני חושבת שלורה עשתה כמה דברים ממש נוראיים ואם ברדלי הייתה חברה שלי ובת הזוג שלה הייתה מתייחסת אליה בצורה כזאת, לא הייתי נותנת לה בחיים לחזור אליה.
אז נכון שבתור דמויות טלוויזיוניות זה מבדר ואני בעד הדרמה. בייחוד כשמדובר בשתי שחקניות אדירות שאני מאוד אוהבת. אבל על הנייר זו מערכת יחסים נוראית בעיניי. אני לא חושבת שלורה מאוהבת בברדלי. אני חושבת שהיא נמשכת אליה. וצד אחד בברדלי מדליק אותה. אבל היא לא מאוהבת בכל כולה. היא לא רוצה לקבל אותה כמו שהיא עם המגרעות שלה. (ובתאכלס אפשר לחשוב כבר מה המגרעות שלה - זה שאכפת לה מהמשפחה שלה למרות שהיא לא מתפקדת? זה שיש לה פיוז קצר? זה שטויות) נכון שתמיד יש מקום להשתפר ולהשתנות, אבל אם הבן/בת זוג שלך אוהבים ומכילים רק צד אחד בך, זו לא מערכת יחסים שהולכת לשרוד.
ריחמתי על איזבלה, היא נהייתה חמודה יותר בעונה הזאת! אבל באמת לקח לה עד עכשיו לקלוט שצ'יפ מאוהב נואשות באלכס? |פנים| או שהיא חיכתה שהוא יתגבר על זה מתישהו?
אני רוצה להאמין שזו האפשרות השניה.
חחחח כן...
אני גם חוששת בשביל אלכס איך זה יראה כשאנשים יגלו. אבל מגיעה לה שיהיה לה קצת טוב.
בהחלט מגיע לה.

אחרי שראו את אמא שלה ובסצינה אחרת את אבא שלה ושני השחקנים היו לי מוכרים אבל לא זכרתי מאיפה אז עשיתי טעות וגיגלתי מי הם, ולא בכוונה קראתי ציטוט לגבי האפשרות שאבא שלה עוד יחזור מתישהו להופיע בסדרה, ואז אומר את הספוילר הזה לגבי אמא שלה.
אוי זה ממש מבאס אבל גם נרגעתי כי חשבתי שאולי בטעות אני רשמתי משהו איפשהו בלי לשים ספוילר כמו שצריך ונתקלת בזה 🙈

איזה רכבת הרים רגשית |מזיע|
אני מדברת כמובן על קורי מביא את ברדלי לאמא (הבחורה הראשונה אי פעם שהוא הביא הביתה לאמא).
זו בהחלט הייתה רכבת הרים ריגשית. כל העונה הזאת קורי היה מסכן במיוחד אבל איכשהו הפרק הזה מרגיש לי הכי נורא.
אין סיכוי שאני מנסה לסכם את זה
חח אני הכי הסתבכתי עם הסיכום של פרק 5. הפרק הזה היה יחסית "קל".
אבל אני חייבת להגיד לך משהו עצוב: אני די משוכנעת עכשיו שהם לא אנדגיים.
חח אני יודעת אבל לא יכולתי להגיב לך לפני שאת מגיעה לפרקים האלה. אבל בסדר אני אמשיך לחיות בעולם הפנטזיה שלי. יפה שם יותר;-(
זה מצחיק אותי קצת כי אני זוכרת שהיה איזה שאלון חודשי מתישהו שאחת השאלות בו הייתה מה תשאלו את היוצר של סדרה כלשהי (או משהו בסגנון הזה) ועניתי "למה ברדלי וקורי לא אנדגיים" ואור הגיבה לי ורשמה שמההודעות שלי היה נראה שהם אנדגיים. אני כל כך delusional שגרמתי לה להאמין שזוג שבחיים לא היה ביחד אפילו לרגע הם אנדגיים😂🙈
ברדלי תסיים את הסדרה עם לורה או לבד.
לא. ברדלי ואלכס יסיימו במיטה ביחד. זה ברור לי עכשיו.
וגם ב-UBA וכל השאר קורי הולך לצאת מפסיד.
מה זה הדברי תועבה האלה שיוצאים לך מהמקלדת היום?? את באת לעצבן אותי??
זה לא מתאים לאג'נדה של הסדרה, שהגבר הלבן התחמן שהכל איכשהו תמיד מסתדר לו למרות כל הפשלות, "ינצח" בסוף.
אני אשמח אם אגלה בסוף שטעיתי, לפחות לגבי ברדלי. כי זה מרגיש לי לא הוגן שגרמו לנו לאהוב אותו כל כך.
בואי נגיד ככה - אם את לא תטעי, ראשים יערפו ויונחו בארון של קורי לצד החולצות הנקיות.
אני אגיד גם שאלכס וג'ון האם מאוד מאוד חמודים יחד.
כן. הם חביבי הקהל בעונה הזאת.
:-D:-D אבל זה ג'ון האם ויש לו כוחות-על!
איזה כוחות על יש לו?|תוהה|
אל תגידי לי שהוא באיזה סרט גיבורי על כלשהו.
לא יודעת אם אני קונה את הסיפור שלו על "דיינה". התיאוריה של אלכס לגבי חשפנית מועדפת נשמעת לי יותר סבירה.
חחח לחלום על החשפנית המועדפת עליך זה קצת פאתטי.
אבל עכשיו הכל ברור לגבי האישיות ההזויה שלו.
כן|לב-ש|
זה נשמע לא טוב ;-#
כן אבל אמא שלו פסיכית. אנחנו לא מקשיבים לה.
יואו המבט שלו |לב-ש||לב-ש||לב-ש||לב-ש||לב-ש||לב-ש||לב-ש|
בייבי בוי שלי|לב-ש| למה מתעללים לי בו ככה;-(

Lhuna3

Well-known member
|קר| |קר| |קר| |קר|
קראתי את התגובות שלך ואני אגיב אחרי שאראה גם את הפרק האחרון כי אין לי כוח נפשי לדחות את זה עכשיו.

LeAnnDyIan

Well-known member
|קר| |קר| |קר| |קר|
קראתי את התגובות שלך ואני אגיב אחרי שאראה גם את הפרק האחרון כי אין לי כוח נפשי לדחות את זה עכשיו.
חח תחשבי שהיה צריך לחכות שבוע בינהם😂

למעלה